Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гостите на Ива и гостите на Слави  
Авторgadniarcheto (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 18:38



Хахахаха! Като гледам хората, които напоследък са съгласни да застанат срещу Слави Трифонов ми става жал за него- ами че той вече ги вади не от архива, ами от гробовете, бе. Или някакви супер- неизвестни, или по- зле, неинтересни хора! При Ива също има странен избор на гости, понякога, но поне попаденията са й точни! Много по- интересно ми е да гледам нейните гости, които обикновено са доста забавни, отколкото скуката, която тече при Трифонов. А тъй като гостите са единственото, заради което някой гледа Славчо (поне от моите познати), той ивисва все по якооооо!



Тема Re: Гостите на Ива и гостите на Славинови [re: gadniarcheto]  
Авторkoльo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 12:36



Хохохо, прав си! Какви са тия посетителчета в "шоуто" на Слави



Тема Re: Гостите на Ива и гостите на Славинови [re: gadniarcheto]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 11:55



saglasen sam 4e naposledak gostite na iva sa po interesni ,no iva ne stava za vodest na tova predavane.mnogo 4esto,e nepodgotvena,zadava glupavi i otec4itelni vaprosi i izpada v nelovki polojenia. dobre e malko da se pogriji i za viziiata si,



Тема Не че се заяждамнови [re: gadniarcheto]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 01:54



ама ми е адски любопитно що така пропускаш да споменеш, че всичките гости на Ива без изключение са били гости и на Шоуто... е, кфо са - Слави втори път ли да ги покани?

Да не говорим, че тия гости ми бяха доста по-интересно представени в Шоуто на Слави... Ок, няма да говорим, че ще излезе, че все пак се заяждам





Тема Re: Не че се заяждамнови [re: Hekф]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 14:33



Izvinyavay, no ne sam ubeden, che vsichki gostuvali na Iva sa bili i pri Slavi. Yavno ti znaesh po- dobre. Osven tova izobsto ne me interesuva kogo e pokanil i kogo ne- fakt e, che segashnite mu gosti sa palna skuka. Dnes, mnogo se izvinyavam, gostuva SINA na Morikone. Mi da pokani i plemennicata na Lili Ivanova, koyato edva li ste otide sama pri nego. Tova, che gospodina Trifonova se e skaral s polovi Bulgaria, a drugata polovina e bila veche pri nego, slabo me vanuva. Kato nyama kogo da kani, da si spre predavaneto. I bez tva e tolkova merkantilno, che mi se povdiga.



Тема Re: Гостите на Ива и гостите на Славинови [re: gadniarcheto]  
АвторнE CИ ПPAB (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 22:45



НЕ ГЛЕДАМ СЛАВИ ЗАРАДИ ГОСТИТЕ А ЗАРАДИ ШОУТО ПРЕДИ ТЯХ! НЕЩО КОЕТО ПРИ ИВА НЕ СЕ СРЕЩА! НЕИНИТЕ ГОСТИ ВЕЧЕ СА БИЛИ ПРИ СЛАВИ И БЯХА ПО-ИНТЕРЕСНИ ТАМ! ПРОСТО ИВА НЕ УМЕЕ ДА ПРАВИ ИНТЕРВЮТА! ВЪПРОСИТЕ И СА ТЪПИ И ДИАЛОГЪТ Е ДОСАДНО СКУЧЕН!
ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТРЕЧЕ



Тема Re: Гостите на Ива и гостите на Славинови [re: нE CИ ПPAB]  
АвторBazil (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 09:50



Az sum tvurdo za SLAVI!!!
Toi e 4oveka,koito na5ravi istinskoto 6ou.Iva se o5itva da na5ravi ne6to,ne mnogo us5e6no.Znam ia,kak se durje6e v Tiririram 5o MM.Tam be6e 5o-skromna.A bnt se o5itva da si vdigne malko reiinga s tova 5redavane.Ne sum 5rotiv Iva,no tia o5redeleno ne e na nivoto na Slavi.Slavi si e Slavi.Za niakoi dne6nia gost moje da ne e interesen,a za drug da e.To ne moje vse na vsi4ki da se ugodi.Kato ne vi haresvat gostite-5redlojete niakoi na e-maila za gosti.Slavi sam suzdade 6outo si i go na5ravi naistina 5rofesionalno.Ne se e skaral s 5olovinata durjava.5rosto ima hora,koito ne 5onasiat iskrenostta mu.Toi ve4e dokaza,4e moje da 5ravi 6ou.I 5roduljava da go 5ravi.Mart mesetz otnovo 6te gostuva Steven Seagal.5osle 5ri Iva 6te otide li???Slavi 5ravi 6ou i v 5etuk.Toi zaslujava 5one minimalno uvajenie,ako ne drugo.Svaliam 6a5ka na horata,koito go otzeniavat.Neka da 5roduljava vse taka.Toi e 6oumen N1 u nas.Vseki go znae.A niakoi se 5raviat,4e ne e taka.Naistina jalka kartinka...A az gledam 6outo ne zaradi gostite,a zaradi samoto 6ou.Na onzi 5riatelite moje da tursiat ne6to julto,6tom se interesuvat samo ot gostite.Ili 5uk se 4udiat kak da naklevetiat Slavi.Ne znam.Slavi e the best.I az ne iskam da se zaiajdam s nikoi.Tova e moeto mnenie.



Тема Re: Не че се заяждамнови [re: Hekф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано13.02.03 22:09



А на мен например Елена Петрова, като гостуваше при Слави, ми направи много неприятно впечатление...а при Ива си беше съвсем добре



Тема Za6to srawnqwate kozata s Dyllgouhotoнови [re: Bazil]  
АвторStoimira (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 00:41



Za6to srawnqwate edna na4inae6ta s opita na DylgoGologlawiq?
Mqsto za srawnenie nqma! Towa koeto bat Slavi umee tq ne moje da mu se opre i na malkoto kutre i 4oweko si go znae.
Pak wi kazwam BNT ne umee i nikoga ne e syumqwala da wodi jiwo touk 6ou ili da priwle4e wnimanieto na 'prostiq' zritel. Zamislete se koga w starata TV e imalo predawane s wisok rejting, oswen NOVINITE? Oswen KyKy nawremeto. A koj be6e w ekipa? Pak bat Slavi...
Taj 4e derzajte, gledajte si bat Slavi i ne zadrastwajte foruma s negoduwanieto si. Da ne mislite 4e na nqkoj ot ekipa mu puka kwo draskate tuka. A i tozi forum e naprawen s misylta wsi4ki da pi6ete 'kolko e super towa predawane' i wse ot toq rod.

A po waprosa za gostite... W BG ima edni i sy6ti zwezdi. Kolkoto i da iska onaq koza ne moje da wi ugodi i da iznameri nowi. Wse 6te powtori towiq det ste gi gledali pri Dylgouhiq.
A sega se se6tam za edin. 4eki 6te pi6a na ekipa da go pokanqt, ta pone da gledam predawaneto zarad nego. (6tot dosega ni wednyj ne sam se sprqla da go gledam powe4e ot 5 min)



Тема Re: Не че се заяждамнови [re: бyбoлeчka]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 12:49



Гальовна Петрова? Разни хора - разни вкусове; на мен пък повече ми хареса при Слави щот Гальовна си беше кфато си е - некфа бездарна елементарна лигла... В "По-добре късно..." и двете с Ива толкова се превземаха, че чак ми се пригади

Аз друго не мога да разбера - къф е тоя идиотски спор Шоуто vs. По-добре късно? Ма всеки да си гледа кфото му е най-приятно; тъй, де - за всички има място под слънцето




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.