Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 20.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предаването е супернови  
АвторПo-иcтинckaтa EЛ3A ПAPИHИ (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 14:29



Радвам се, че го има и ще продължавам да ви гледам. Много ми хареса предаването с Божидар Димитров. Дерзайте, сигурна съм, че ще ставате още по-добри. Успех и от мен!!!
Елза Парини-по истинския травестит



Тема Re: Предаването е супер [re: Пo-иcтинckaтa EЛ3A П]  
АвторAMl (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 21:37



Това е пълен абсурд!!!!!!!!!!!!
Но има и такива екземпляри, които гледат предаването! Добре, че са малко.
Дано скоро го свалят от ефир!



Тема Re: Предаването е супернови [re: Пo-иcтинckaтa EЛ3A П]  
Автор SS_BOY (CSKAR)
Публикувано05.02.03 21:38



NO COMENTO _ TRAWERS TAKYW !!!

СТРАХЪТ ИЗЯЖДА ДУШАТА


Тема Re: Предаването е супернови [re: Пo-иcтинckaтa EЛ3A П]  
Авторkavalka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 18:46



Davayte, super ste!



Тема Re: Предаването е супернови [re: kavalka]  
Авторkaramel mu (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 12:27



Predavaneto si e ok, no ima kompleksai, koito hem ne go haresvat, hem stoyat i pluyat po cyal den v tozi klub. Da ne rabotite za konkurenciyata na Iva, smeshbnici??? Mislya, che znam otgovora



Тема Re: Предаването е супернови [re: Пo-иcтинckaтa EЛ3A П]  
АвторMiss_Z (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 11:26



Zdraveite i ot men!Otdavna se kanq da vi pisha!Kazvam se Zina Hristoforova i sum ot grad Tervel.Na 17 godini sum.Izkly4itelno mnogo mi haresva va6eto predavane!Vsqka ve4er okolo 22.10h az sum ve4e pred televizora.Edno predavane ne sum izpusnala do sega.Mnogo mi haresa predavaneto s Desislava,za6toto az pona4alo sly6am popfolk i mnogo bih se radvala ako zanapred imate vuzmojnost da pokanite oshte nqkoi folk izpulnitel(Gloriq,Nelina,Kameliq,a za6to ne i Slavka Kalcheva).A shto se otnasq do vodeshtata Iva-neznaq kakvo da kaja:mnogo e priqtna i charovna!Ima mnogo hubavo izly4vane!Usmivkata i neiniq smqh mnogo mi haresvat!Zatova se obry6tam kum neq sys slednite dumi:Iva,ne obry6tai vnimanie na tezi,koito govorqt kakvi li ne gadosti po tvoi adres!Te prosto nqmat vkus.Kakvo da ne bi showto na Slavi e ne6to pove4e?V nikakyv sly4ai!Zatova gledaite samo napred i produljavaite v sy6tiq dyh!Pojelavam na predavaneto i na va6iq ekip nai-ve4e zdrave,kusmet i mnogo,mnogo profesionalni uspehi!A az sym sigyrna,4e vie gi zaslujavate i te 6te budat sys vas.Obi4am vi:byeeeeee




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.