Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Водещият има ли право да разсъждаванови  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 09:22



Или поне малко. Снощи любимата ни водеща изпя:
Телешка свежееест на краааваааааа. Изпя го по повод напъните на известна фолк певица да пее като Марая Кери. Въпросната певица и аз съм наричал с този епитет, но в случая ми прозвуча адски тъпо. Значи режисьори и сценаристи на предаването започват да плагиатстват от "Сигнално жълто" - Ужас. Ами това е национална телевизия бе олигофрени. Българския данъкоплатец не плаща за да гледа посредствени произведения на умствено изостанали люде.
Певицата която окарикатуриха по този просташки начин обаче се радва на добър успех и има голям кръг от почитатели. Не обичам чалгата и не за да защитавам някого съм тук, но това предаване просто няма нужда да дочаква пробния си период.
Ами простотиите с Вежди Рашидов. За да му сервират чаша вода минаха през предложения за баклавички , салатки и др. тъпотии!
Тази водеща имали право да мисли дали да каже всичко, които тъпите сценаристи и предлагат. Или поне да се държи естествено



Тема Re: ako go pravi kato teb - ne!нови [re: фeн]  
Авторhriste (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 15:32



Здрасти!
Ти и вечер в уеб-чата се изпускаш по същия миризлив начин, както тук, сега. Прекрасните епитети, с които боравиш, се отнасят за един друг господин /разбира се имаш още вода да пиеш, докато го настигнеш по простотия/. Знам, че като зрител не те интересуват причините нещо да се получи толкова лайняно в ефир, но като си зачекнал темата и на мен ми се дощя да си отворя устата. За съжаление понякога нещата никак, ама НИКАК не зависят от екипа "олигофрени", поради грубата намеса на един натурален малоумник, който често си позволява да се намесва в работата свише /е! свише, свише - не по-високо от 10-ия етаж!/.
За другото - не забравяй, че топлата вода отдавна е измислена и дори да се появим с пера в ушите и банани в гъза, пак няма да те впечатлим особено. Що се отнася до коментара ти за телешката свежест - следи по-внимателно онова, което гледаш. В противен случай винаги ще се изказваш неподготвен, както в случая! Няма нищо общо между гостуването на Деси Слава и коментарът към заглавието на "Труд" - "Правят паста за зъби от телешка слюнка"! Така че - не се напъвай да изпъкнеш с нещо, което природата ти е отнела по рождение - ние го наричаме мозък, но май вие, в Олигофренленд, още не знаете що е то!
Аре дерзай си и продължавай с опитите на комплескиран критик! Съвет от мен - опитай да правиш някакви по-конструктивни забележки, ако можеш - така бибил по-полезен на хората, които се опитваш да впечатлиш! И не забравяй - никой не е съвършен! Най-малко ти!



Тема Re: ako go pravi kato teb - ne!нови [re: hriste]  
АвторФEH (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 15:52



в ГРЕШКА СЪМ ЗНАЧИ. Съжалявам. включих на канал 1 само за 3 минути и не можах да изтърпя повече.
А нещо да кажеш за Вежди Рашидов. Беше тъпо, ама много тъпо. Беше ме срам да гледам как водещата се излага, притесняваше се, а се опитва да остроумничи.
Градивно значи.
Мебелите - Пейки с някакво странно покритие. Кухненския офис наистина сигурно ми липсва мозък да го разбера. Ние му викаме ум /способност за мислене, разсъждаване и т.н.. Мозъка е орган. Но това се учи в основното училище а аз не съм преподавател.
Спалнята - ???????
Водещата - защо пстоянно подскача и кърши ръце, не говори естествено.. Това не прави шоуто по доборо.
Не влезам в чата. Поне не съм го правил до сега. Тук си в грешка.
Аз съм зрител бе човек, казвам какво ми харесва. Не съм критик, не искам да изпъквам. Ако исках, щях да влизам като регистриран.
Не се мисля за съвършен, но явно ти да.
Не става въпрос за банани и пера в разните му там органи. Един диалог воден остроумно с интересен събеседник също впечатлява.
Имам честта да си говоря с ТВ звезда а?



Тема Re: ako go pravi kato teb - ne!нови [re: ФEH]  
АвторPeфpeн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 16:38



Имаш честта явно да си говориш с някой бузумно тъп сценарист или тъпа путка



Тема Re: ako go pravi kato teb - ne!нови [re: Peфpeн]  
Авторhriste (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 17:31



Не се меси в семейни скандали!



Тема Re: za fen4eto:-)нови [re: ФEH]  
Авторhriste (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 17:37



Каквото исках да ти кажа - казах го. Но явно или не искаш или не можеш да ме разбереш. И изобщо - не искам да се заяждам с потенциалната аудитория на предаването. Тя и без това не е голяма /очевидно/. Знам, че знаеш как и какво да отречеш - опитай да кажеш как да се оправи. Иначе съвети и съветници колкото щеш! И всеки е с мнението си.
Ще те разочаровам - не съм звездата нито в това, нито в някое друго шоу.
И да пишеш пак!



Тема Re: za fen4eto:-)нови [re: hriste]  
Авторnablyudatel (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 12:09



IMAM SUVET!!!
Smenete tova nedorazumenie IVA!!!
Ludi li ste be hora!?! Kude namerihte tova chudo??? Da,shte bude adski kofti da smenite i neya na 6-toto predavane. Tya e po-zle i ot onzi s dialekta- Damyan.
Da,sigurno vi se namesvat ot gornite etaji,no...kak da ne go pravyat kato v tova predavane byaha susredotocheni vsichki nadejdi na novoto rukovodstvo na kanala.
MAHNETE TAZI MAZNYA IVA!!! Ili i kajete,che bezprichinnata i radost ot kazanata tupotiya na poredniya gost\koyto se e suglasil da doyde\,granichi s NEZDRAVO POVEDENIE!!! Tova ne e konkurentsiya na Slavi,a na LEKA NOSHT DETSA!!!




Тема Re: za fen4eto:-)нови [re: nablyudatel]  
Авторnanina (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 13:59



leka nosht deca e kachestvo pridobito s godini i osven vsichko e nalojilo sebe si s profesionalizm i skromnos! Taka che ne sravniavai vodeshtata Iva Ekimova s tva kultovo predavane...probvai po skoro s...kulcheshtite se kuchekliiki po planeta tv....dam...otiva i
pone edno neshto se razbra - iveto e prekrasna za vodeshta na folk predavsane - ligi i hulcania /minavashti z\a smiah. kolkoto iskash - puk i dobre se razbraha s folk-previcata - mai mai triaa vurne parite na danukoplateca che i pozvoli da otkrie prizvanieto si - da bude ligla i da demonstrira otkrito kolko e hubavo da si tup!
ne znam vuobshte 4ete li gi ekipa na predavaneto tia mnenia - az ako biah na tiahno miasto i prochetiah takiva otkroveni zavoalirani "psuvni" po moi adres shtiah da se skria v dun zamia i publichno da se izviniavam na zritelia za podigravkata s nego ...
uvi - iasno ni e che stava vupros za mnogo pari i che tova e prichina da si zatvariate ochite i podigravkite da vi se struvat mili komplimenti...
samo che predi parite ima drugo - zritelite!
zavisite ot tiah izcialo, taka che - uvajavaite gi!
a i oshte neshto - ei takiva kato vas prechat ne samo na sebe si, a i na celia Kanal 1 - posle shto Btv bili po dobri - ami zamislete se kakvo pravite vie/primerno ve4er/ i kakvo praviat te - oshte vednuj - do tuk vsichko e priako zavsimo ot ZRITELIA!!!
uvajavaite go!!!!



Тема Re: za fen4eto:-)нови [re: nanina]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 15:04



ligi i hulcania /minavashti z\a smiah.
Не съм и очаквал по-добро определение.
Виж от мен искат градивна критика, да кажа какво може да се направи. Но аз пак казвом - Аз съм зрител. Работя в друга сфера - да речем в областта на икономиката. От къде да знам какъв дизайн на студиото да им препоръчам. Какво да говори водещата. Как да се държи по- естествено. Не знам.
Ти го каза - става въпрос за пари. Явно проблема в БНТ е, че никой не се съобразява с рейтинга. Ако аз съм рекламодател, ще изключа всякаква възможност мой продукт да се рекламира по това време и в БНТ. Частна телевизия не би допуснала подобен провал толкова дълго. Дори тъпотиите на Къци Вапцаров по БТВ са по-добре преценени по кое време да са, каква аудитория ще има /не дотам интелигентна и той си го знае/ и т.н.
Тази пародия - срещу Слави! То верно , че им е трън в очите, ама чак толкова да са заслепени от това.......
Всъщност не казах ли доста градивни неща!



Тема Re: dobar den, fen!нови [re: фeн]  
Авторhriste (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 11:15



Къса ти е паметта, гълъбе:-)
Едно време, когато се появиха всички тези предавания, които сега ми сочиш за култ в ТВ пространството, някои хора изплюха същите говна от устите си, както в момента правят по повод нашето предаване!
Не се вземай чак толква насериозно с тая критика - последното нещо, което се забелязва в нея е градивност!
И, пич - ако ти си просто зрител, работещ в друга сфера, свързана с икономиката - то аз съм султана на Бруней, Стефания Сандрели и всички арабски шейхове заедно!
Хората от областта на икономика не слагат ремарки в началото на обръщението си:-)а лигите и хълцанията за за свинете, боксерите, договете, кравите, биковете, гладните, чревоугодниците, пияндетата и очевидно - за теб:-)
Вечно твой приятел - весел смехуран!
P.S. Ако имаш малко време между икономическите си справки - отиди на този сайт: www.e-bane.net - това е сериозно - има голям сфероикономически шанс да ти хареса:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.