Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема nqkoj gleda li 'po-dobre' izob6to?нови  
Авторstoimira (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 01:05



li4no az ne sam go gledala,dori kogato Dido be6e wode6t tam...
sega sa6to...
100% sy6tiq bylvoch.
edno 6te kaja az, v kanal 1 ne prawqt interesni predavaniq.
dori ELZA PARINY da se iztypani tam,pak nqma da stane interesno!



Тема Re: nqkoj gleda li 'po-dobre' izob6to? [re: stoimira]  
АвторEлзa Пapини (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 15:00



Гледай първо предаването и тогава говори прантийо!
Когато успееш да направиш поне 5 минути ефир и в най-задъненото варненско радио, тогава се прави на специалистка.
Не те знам що за боклук можеш да бъдеш, ама ако всички жени са като теб, и секунда повече няма да бъда травестит



Тема Re: nqkoj gleda li 'po-dobre' izob6to?нови [re: stoimira]  
Авторcпepмaтoзaвъp (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 00:52



миличката ми стоимирка... ти дори окосмения си венеринен хълм не гледаш, а кво остава да хвърляш по едно око и на телевизорЯ... проста беше и проста ще си останеш, бейби... на всичко отгоре си и селянка, която се пише за варненка... да не си от някое околно селце? писна ти да доиш кравите и реши да станеш журналистка ?

и как е? онождат ли те? или ти тях? nevermind. и без това си проста



Тема Re: ti prawi6 li predawane Elzo?нови [re: Eлзa Пapини]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 00:59



Когато успееш да направиш поне 5 минути ефир и в най-задъненото варненско радио, тогава се прави на специалистка.

hahaha...
ti li prawi6 predawane bre...
ako moje da se nare4e predawane pulno s besmislici, dobre 4e e mitko ta pone malko po-interesno da stawa.
a ti samo powtarq6 iztyrkani do piswane frazi ot roda na
"az kogato bqh malko trawestit4e"...

Не те знам що за боклук можеш да бъдеш, ама ако всички жени са като теб, и секунда повече няма да бъда травестит.
mil,ti si travestit,za6toto nikoq normalna jenska ne bi ti obyrnala vnimanie,nali te znam 6to za stoka si kato ivajlo ivanow (ako ne se laja za familiqta)

a 6to se otnasq do mili4kiq mi nenameril qjcekletka za oplojdane spermaqtozoid, NEVERMIND i bez twa ne ti 4eta 'originalnostite'
prostiq stawa prost s prostite. vij se kakwi prostotii pi6e6 i togawa 6te osaznae6 kolko nisko si padnal i kolko po-prost si i ot mene.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.