Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 28.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Boje kakvo be6e tova???нови  
Авторgotina (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 01:17



Ama K1 savsem se pobarka?!? Kakva e tazi i za6to govori vse edno,4e sme bebeta!!! Molia Vi mahnete q,Damian be6e po-dobre,pone ot kum tialo go dokarva6e. Tazi ne spria da se ligavi i v legloto be6e mnogo zle s Lupo ama se oseti i nabarzo se premestiha. Mnooogo zle 4estno razo4arovana sam:(



Тема Re: Boje!нови [re: gotina]  
Авторhriste (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 11:32



Боже! Какво да те правя такава разочарована?! Мога да се опитам да те очаровам с нещо, но не вярвам да ми се получи - ти си се скапала по начало.



Тема Re: Boje kakvo be6e tova???нови [re: gotina]  
Автор kibik (kibichi)
Публикувано16.01.03 12:51



тази беше ужасна, не се учудвам, че оня пън(псевдо дофтора, я пребиваше системно), и тъпа, тъпааааааааааааааа, мноооооо тъпаааааа
и още по-гадна уста има, просто ужаснааааа
да я свалят от екран и толкова




Тема Re: Boje!нови [re: hriste]  
АвторДeдo Бor (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 12:56



Да, сине... Изповядай си душата, за да ти олекне, сине... Искаш да очароваш публиката на БНТ, но не ти се получава ли, сине? Повече вяра, сине... Повярвай в себе си и се освободи от твоя Господар - Парите... алчността към парите не е довело никой до нищо хубаво... Е, виж го чичо Скрудж (Кеворкян) до къде я докара - до отвращение в публиката.. Намери си мястото в живота, призванието, твоята телевизия, твоята сцена и твоята публика... Не приемай нищо даром и наготово, че веднага ще си проличи бездарието ти...Работи, чети и престани да переш и препираш тез финикийски знаци на спонсорите ти... Простено да ти е



Тема Re: Boje kakvo be6e tova??? [re: gotina]  
АвторGudjo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 13:06



Napalno sam saglasen s izkazanoto mnenie s razlikata, 4e i pri prednia vode6t predavaneto be6e riadko tapo. S takiva iztarkani i posredstveni sabesednici i s tazi ligava vode6ta t.nar. 6ou e obre4eno i po-dobre da go sprat vednaga, za da ne se izlagat pove4e.



Тема Re: Boje kakvo be6e tova???нови [re: Gudjo]  
Авторshake your bon- bon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 13:26



Какви са тия хора, които си губят времето да седят и критикарстват като недоебани стари моми. Занимавайте се с нещо градивно, ебете се, да кажем. Не знам какъв водещ би ви харесал. Или Слави за вас е единица мярка за добър водещ. Ако е така- жал ми е за вас!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.