Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 18.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема STOIMIRnO,SLAVI TEBE 4AKA6E ...DA GO SLAVI6  
АвторELZA PARYNl (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 07:25



To biva da si tolkova zastreljana glaruska,
ama puk 4ak tolkova da sa te nare6etili 4e da si prozra4na ne vjravah.Prozra4na si napravo kato bikinite na Veneta v Playboy, razbira6 li.
Kato ima6 da kazva6 ne6to na zlavi 6to ne mu go napisa u negovija forum ami pak virusi ot pod na Neptun noktite nosi6 tuk, 4e dva 4asa ne moga da otvorja foruma.
Kato iska6 sega puk na Slav4o svir4ica da pravi6 tree mu celune6 dupeto.Ama vnimavai da ne go celune6 po ustata, 4e to razlika mai nema.E ako go celune6 po ustata moje s golemija si ezik da mu otka4i6 edna ot zlatnite mu kuromki 4e i ti da si na dalavera ot goljamoto uhajvane.6toto kakvoto i da si govorim, a njakoi dori i mislim za razlika ot teb, ti si ostava6 vse su6tata, ama lo6oto , 4e putka.6toto kakto se kazva v edna prikazka "Putkite hubavite muje gi jadat" deiba. Ama ot teb nai mnogo da minat na zdravosloven glad.Mejdu drugoto za cicte na veneta i az se zasegnah.Onja den ja vidjah na jenskija pazar da si kupuva novi.I i vikam "Veneto dai da si primerim cicite- okaza se, 4e ima kolkoto moite".A az rabotja vuv fabrika zaboza ako se se6ta6, a ne za silikon.Taka 4e, Venetinite cici sa si nared, ama men mi se 4ini 4e varnenskite lesbiiki ne haresvat tvoite i ti sega kompleksarka go razdava6.kak e o6te li si potaina lesbiika ili ve4e si priznava6 makar i samo v "Parfium", a?
Ni6to ne razbira6 nito ot jurnalistika, nito ot kakvoto i da e bilo.Taka 4e, mnogo mi se iska da ti podskaja edno ne6to, koeto moje da te spasi ot tova ne6tastie - grumni se!!!
Tva e tupa putko, deto i jenite ne iskat da te durpat za neja , 6tot zalepvat ot minalogodi6noto sirene ot poslednija ti orgazum onova ljato!!!
are 4ao ot batko ti Aravenii
det sa vika sega izbuhvai ama ako iska6 sa naseri, a az posle 6a te posipa s o6te diarija barem se otkaje6, tupa krava takava!!! bjal 4ep da ne vidi6 dano!!!!



Тема Re: ti ako si Elza Prainy az sam DJ Damqnнови [re: ELZA PARYNl]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 16:49



Ako ti si ElzaPariny az sam DJ Damqn...
btw... Istinskata Elza Pariny dori ne mi e wijdala sqnkata w "Parfuma".

p.s.: Ako az sam lesbijka, ti kak si s strastie kam myjkiq pol - kaji si 4e sa pedalski, naprawo i si priznaj. Da te swetna samo, 4e ne sam lesbijka i nikoga ne sam bila. Imam si priqtel... no kakwo li znae6 ti.



Тема Re: bate neznam KOJSI. pi6i si nika,a ne 4ujditeнови [re: ELZA PARYNl]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 16:56



ko bu4i6 za cicite si... Slaga6 2 potnika w ednata 4a6ka i gotowo... za mene ne se griji, no teb koga za posleden pat pedal te e opawal otzad.

p.s.: za bavnata wrazka se sardi na neta si.
uf... prekaleno kasno se setih ti ne si Elza pariny. Nqma6 smelost prosto da si napi6e6 twoq si nick




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.