Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Тема Браво, Славчо! Показа им коя е Венетанови  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.12.02 17:59



Браво, Славчо! Браво!
Гледах те днеска по btv (повторение на предаването ти където гост ти бече кака Венета) и се накефих тотално - избухнах дет викат диджеите. Изненадах се че умееш да затапваш гостите си, да ги забиваш кат вилица в вкиснала майонеза... Браво, Славчо! Браво!
Показа на зрителите коя е Венета Райкова, колко е умна, колко е оригинална, колко е красива... с дрехи.
Е, какво от това че се е снимала в Плейбой, не се е снимала в Библията нали (цитат).
Да се надяваме че все пак след това предаване е станала наясно със себе си (пак твой цитат Славчо)
Едно ми стана ясно в това предаване - колко ДОБРА и СЪСТРАДАТЕЛНА е кака Венета. Как умее да си е благодарна. Как дарява добрина на хората около себе си.

п.с.: Препоръчвам ти не дотам добрата статия за нея в в-к "Шок", където имах "щастието" да видя красотата й (едни провиснали цици) и да науча колко любовни интриги е съумяла да заплете хубавата Венка с хора от хай-лайфа (само да бяха верни и дето те самите не знаеха че са спали с нея) - един от "жертвите" доколкото помня беше Хачо Бояджиев.

п.с.с: Феновете на кака Венетка да забележат, тука не сппоменах нито думичка за "любимеца" ми Дамян Савов. т.е. това мнение няма за цел да ви говори за него... а за красотата на Венета и за бат Славчо...


"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Браво, Стоимирке! Показа ни коя е комплексарка [re: STOiMiRa]  
Авторcпepмaтoзaвъp (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 21:49



стоимирке, ами хубаво е момичето, чукат го, бе?!?
ти що си още девствена на 25 години? онова със свещта и с празния флакон дезодорант "църна маца" не се брои заа сношение... ааааа и ония изнасилвания от 1-вокурсниците във варненския свободен на вилата на Муньо, също не се брои... то си беше групов секс... еее, добре де, ония турските чекии дето ги правеше с провисналите си малки цицки на кечаджиите от добричкото поделение, също не се брои... т.е. не се учудвам, че си все още девствена, след като смяташ, че един варненски плътен селяк ти е идол...

па и да не си девствена, кой го ебе тва?

и без това ще си умреш като една тъпа провинцална путка... съжалявам, че използвам толкова груб език, но не мога да търпя галактическа простотия като твоята, рзийш ли?



Тема Re: Sper4o,Vzemi q napra6ti,da ti se sbadne me4tatнови [re: cпepмaтoзaвъp]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 12:30



razbiram 4e si naiasno 4e sled iznasilwaniiata, kurwata si ostawa dewstwena. razbiram... AMA ZA6TO NE SPOMENA NA HORATA TUK, 4E TI BE6E EDIN OT WSI4KI, KOITO SA MINALI PREZ P-KATA mi. (to ne e sramno)...

Ne razbiram samo, za6to niama prawo da se kazwa mnenie, razli4no ot spermatozoidskite ti floidi kym Veneta. Vzemi q napra6ti, 4e da ti se sbadne me4tata i ti da si edin ot tiq deto sa q 4ukali do pripadane. Drug e waprosa dali 6te izpita ne6to ot twoite spermatozoidi i frigidniq ti seks... AZ ne izpitah ni6to, neka ne se laje gorkata.

p.s.: Ako stawa wapros za 4ukaneto za koeto 4etoh wyw waprosnata statiq (w-k "6OK"), mili mi Sper4o... Da te swetna, 4e tam stawa6e wapros 4e tq si izmislqla lubowni intrijki s horata, samo deto te ne znaeli 4e sa q 4ukali...



Тема говори по ясно ма...нови [re: STOiMiRa]  
Авторcпepмaтoзaвъp (Нерегистриран)
Публикувано16.12.02 23:54



или не си стоимирчето, тъпото селско комплексирано девойче, или наистина си проста като девненски галош... толкова по въпроса, аз обичам да водя нормален диалог, еби му майката. толкова си ограничена, че усещам как се заразявам с тази селяндурщина, честна дума




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.