Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 23.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема STOIMIRA E TUPA PUTKA  
АвторAraven Ebrahimi (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 00:26



Abe jena vzemi nakraja ta napravi edna svirka na Damjan i se spri da se prazni6 tuk kato 4ikija na suho 4e mi pisna ot tebe varnenska vlago.To biva biva ama tvoeto e napravo tupnja.Damjan ta Damjan.Ne moga da razbera momi4e s ambicii da bude jurnalistka 6to za idol si e izbrala.Damjan?!Ako bjah na mjastoto na Elena Bangieva da sum te pokusal na izpitite v svobodnija vuv varna.Abe kvo se zanimavam s teb.Ti si samo edna tupa putka...istinata iza teb
idva po-dobre kusno otkolkoto nikoga



Тема Re: STOIMIRA E TUPA PUTKAнови [re: Araven Ebrahimi]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано27.11.02 12:17



"Abe jena vzemi nakraja ta napravi edna svirka na Damjan "
Haha... To4no na nego li.

"Ne moga da razbera momi4e s ambicii da bude jurnalistka 6to za idol si e izbrala.Damjan?!"
GRE6KA! Ne si naqsno, koj mi e idola - opredeleno ne e SMOLianSKIA KARTOF


'Ako bjah na mjastoto na Elena Bangieva da sum te pokusal na izpitite v svobodnija vuv varna."
2ra GRE6KA - AZ ne u4a pri Bangiewa, a kogato zapi6a 2ro WISHE 6te u4a w Sofiq - jurnalistika.

Abe kvo se zanimavam s teb.
Praw si, az li za6to si gubq wremeto da se zanimawam s teb.

Ti si samo edna tupa putka...
Zwy4i mi kato nadpis w u4ili6tna toaletna. Da ne si izbqgal ot 4asa p obalgarski ezik w 8mi klas, za da se qde6 s men?
Nedej zabrawq 4e ima i TUPI ku-ve, 4lenowe, pedali i t.n. PARWO GOWORI ZA SEBE SI, NE DAWAJ OPREDELENIQ NA DRUGITE.

istinata iza teb
idva po-dobre kusno otkolkoto nikoga
ISTINATA I PRI TEB WINAGI IDWA, DORI DA NE TI SE ISKA DA E TAKA.

p.s.: Pitam se - s typata si glawa - dali 6te6e da se zanimawa6 s men tolkowa mnogo, ako "plueh" i "psuwah nalqwo i nadqsno DAMJAN?!





"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"

Редактирано от STOiMiRa на 27.11.02 12:20.



Тема Re: STOIMIRA не E TUPA PUTKA, а проста шунданови [re: STOiMiRa]  
Авторcпepмaтoзoид (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 14:44



"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"

не си права, стоимирке. това го е казала майка ти на баща ти, когато последният е извадил малкото смокче около 9 месеца преди да се появи едно тъпо парче на белия свят...

че си тъпа спор няма, ама защо не харесваш смолянския плувец, не мога да разбера... аз си мислех, че ти само за него си мислиш. ндаааа.

щяла да запише журналистика в София. милата тя. аз се чудя що като минавам по ул. Московска и все ме спират да ме питат : "ти ли си Стоимира?" чак пък да имаш такава брада като моята ?!? и толкова космати гърди и крака?

аре моля ти се...
и вземи си оскуби малко мустака и бакенбардите. с това окосмяване ще те вземат за статист в продължението на Хан Аспарух, не във факултета по журналистика. и се научи на пишеш на български.

nqma da e lo6o, 6tom si re6ila da stava6 jurnalistka. pi4ka zaspala, t.e. vulva hipnotika varnenika



Тема Re: gledajte sebe si, ostawete me mene!нови [re: cпepмaтoзoид]  
Авторstoimira (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 14:11



...
trognaTA sam ot wnimanieto na naj-kompleksiranite user-i w tozi Forum,koito si mislqt 4e mogat da me zasegnat po nqkakaw na4in... prodaljawajte da opitwate. pojelawam wi uspeh, w neuspe6noto na4inaie.

Za6to ne hareswam smolqnski kartofi e prekaleno li4no za da go obsajdam s was.



Тема Re: moiata rabota e da gledam smotaniachkiteнови [re: stoimira]  
Авторspermatozoid (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 15:02



STOIMICHEEEE, to mai tozi predishem posting ne e ot teb de... no vse pak da te pitam neshto, kak razbra, che nie sme nai-kompleksiranite useri v tozi forum? kak? eti tova mi e liubopitno?!?

a tova, che haresvash ili ne smolianski kartofi si e tvoia rabota... ama kato iskash da te opraviat, ne e nujno da palnish forumite s tvoite jelania, strasti ili prosto post-seksualni haliutsinatsii. OK ?

iskala da mi stava jurnalistka v Sofia... ovtsa...
aman ot takiva jirnalistki v Sofia... ili za pari pishat, ili shtoto iskat da gi izchukat tezi, za koito pishat... te tova ako ne e ebana jurnalistika... zdrave mu kaji



Тема Re: moiata rabota e da gledam smotaniachkiteнови [re: spermatozoid]  
АвторSTOlMlRA (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 00:32



wsi4ko e ot mene s moeto ime. marzi me wseki pat da se regwam...

"ili za pari pishat, ili shtoto iskat da gi izchukat tezi, za koito pishat... te tova ako ne e ebana jurnalistika... "
haha...
kato gowori6 za jurnalisti ne si misli za Veneta deto e towa koeto ti opiswa6... Az kym kogoto kazwa6 4e imam plytski jelaniq, ne sam i podozirala... kamo li da goworq za tqh...
kakto i da e.
dawaj palni ti foruma s jelanieto da zadowoli6 egotto si...



Тема Re: Tuka ne fliaiam poi4iee...нови [re: Araven Ebrahimi]  
Авторleliati (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 13:11



UUUUyyyyy, tai li sii razgofariat momi sas ergeni....Namesto da sa draguvat kat gurguvi4eta.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.