Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до сперматозоиданови  
Авторчлeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 23:00



Члена ми неможе да задържа некачествена сперма и затова си вън.Остави Стомира на мира.Звучиш като педераст който мрази жените и не са го чукали в пърдялната вена от месеци.Ако целиш да се излагаш продължавай, писаното от теб звучи глупаво и необразовано.Сигурно си някое дете което още не се е научило да си играе с пишката.Научи се първо да я дигаш тогава се прави на мъж.Айде вън..........



Тема Re: до сперматозоиданови [re: члeнa]  
Авторspermatozoid (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 00:55



ооооо, комплексарче. пак ли се появи в този форум? не разбра ли, че си едно бездарно селско копеленце?
аре хващай си чукалата и обратно на село. не знам що, ама ми се струва, че използваш 100 ника и ти си този, който пише всякакви шибаняшки простотии в този форум, плод на комплексарските ти изблици.. не знам защо си комплексиран, но съм готов да се закълна, че има причина.
кочияш такъв.



Тема Re: до сперматозоиданови [re: члeнa]  
Авторcпepмaтoзoид (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 00:59



точно па ти ли ше ми говориш за мъжественост бе? планинска гастарбайтерска чекийо?
стоимира е по-проста и от космоса. нямам какво да я оставям, след като аз лични никога не мога да бъда с подобна сервилна мърша.
аре измитай се от този форум. то бива комплекси, ама чак пък да си по-комплексиран от Комплекс Люлин 5... рядко се среща тва.
тв за пърдялната вена как ти хрумна? пръдна и ти се разкървави дупенцето ли?
кой ти измери темпрературката там?
аман от пъдарски истории из инернет. аман. и амин.



Тема Re: до членанови [re: члeнa]  
Авторcпepмaтoзoид (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 01:01



татеееее, що ме изхвърли бе? заащо ме остави да скитам сам из тази тъмна пещера? скоро ще ти направя едно детенце. нали него ще го възпиташ, така както не са успели да те възпита твоите мамка и татко?
имам предвид, да не стане и то селянче, като баща си...
като в оня филм: "баща ми, чекиджия".. татееее, ти си чекиджия, ама не го споделяй повече в този форум. аз не искам да съм родеен от лявата ти гнъсна ръчичка. не искам пък



Тема Re: до сперматозоида [re: члeнa]  
АвторSTOlMlRA (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 18:39



Blagodarq za podkrepata!
Koj znae moji az da sym DJ DAMQN, a moje da e wseki edin ot nas.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.