Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno?нови  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано19.11.02 17:15



Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno. o6te po-4udno mi e kolko sedmici 6te se zadarji w BNT i s cenata na kakwo - moje bi 6te se pusne na Go4ew?

Molq nqkoj da me oswodemoi otnosno neq, 4e mi e tamna indiq.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno?нови [re: STOiMiRa]  
Авторyди aлън (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 22:48



Венета е по умна ,по интелигентна,по красива и сексапилна от теб и най вече знае да говри и пише на Български.
Ако това което си писала Go4ew съм го разбрал правилно,и ако 4 е равно на ч, то знай че чичкото на когото ще се пуска се казва Гоцев,а не Гочев...



Тема Re: Az li sam porednata mi6ena s koqto da si 4e6e6нови [re: yди aлън]  
АвторStoimira (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 17:43



Blagodarq za infoto...
Sledwa wapros - Az li sam nowata "JERTWA" / "Mi6enA na twoeto zaqjdane... Razbiram te. Ednoobrazieto porajda skuka i ti e pisnalo da se zaqjda6 samo s PRITTY.
Ajde da spre6,a?
kakto iskam taka 6te si pi6a. Pi6a si s sh - 6, a ch - 4. i ne si ti tozi kojto 6te me zadalji da pi6a drugo q4e...



Тема Re: Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno?нови [re: yди aлън]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано20.11.02 17:51



Blagodarq za infoto...
"Венета е по умна ,по интелигентна,по красива и сексапилна от теб и най вече
знае да
говри и пише на Български." - naj malko me interesuwa TWOETO MNENIE, koj bil po-krasiw ot mene i koj - ne. W toq duh na srawneniq sym sigyrna 4e DAMJAN e 100 pyti po-krasiw i po-umen ot teb. No ne smetnah za neobhodimo da te sweda do moeto "UMNO" zaklu4enie.

DA UTo4nq: Smisyla na waprosa mi be6e, 4e WENETA ne mi gowori ni6to. Nityo q znam koq e, nito kak izglejda. Qsno kolko e izwestna...
A Damqn e "hubaw", izwesten.

Sledwa wapros - Az li sam nowata "JERTWA" / "Mi6enA na twoeto zaqjdane... Razbiram te. Ednoobrazieto porajda skuka i ti e pisnalo da se zaqjda6 samo s PRITTY.
Ajde da spre6,a?
kakto iskam taka 6te si pi6a. Pi6a si s sh - 6, a ch - 4. i ne si ti tozi kojto 6te me zadalji da pi6a drugo q4e...

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Az li sam porednata mi6ena s koqto da si 4e6e6нови [re: Stoimira]  
Авторspermatozoid (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 17:52



Stoimira... ili ti si mnogo prosta, ili az sam prekaleno umen. dokolkoto se poznavam, bih zalojil sreshtu teb... ovtsa vmirisana. aman ot 6 i 4 pisheshti... 4algadjika razlojena



Тема Re: Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno? [re: STOiMiRa]  
Авторspermatozoid (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 17:54



pak li ma tapa kravo negadava? ne moje da se ottarve chovek ot teb. pfuuuuu
prosta, prosta, tapa, tapa, ta chak vdlabnata...
osven tova nikoi ne go interesuva kvo mislish za DJ Damian ili za Veneta. nikoi. nito ostanalite zriteli, nito niakoi ot ekipa na show-to...

marsh da beresh otrovni gabi. are



Тема Re: Koq e taq Veneta mnogo mi e 4udno?нови [re: spermatozoid]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано24.11.02 14:10



Za teb nali...
Az ako sam typa po-typi ot men imalo...
Ima mesta za ludi kato tebi.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.