Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Притка прочети това  
Авторyди aлън (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 18:08



От всики тъпотии които надраска във форума и всички подписи най ме изкефи последното ти превъплащение....Бай Хуй...нали беше путка бе травестит ....?Предлагам да пишеш в една и съща тема и на всеки постинг се разписвай със 100 ника да изглежда масовката по зловеща..Ей....Бай Хуй........вярвай ми хиля се на глас в момента........ей пиши само в една тема и си отговаряй...



Тема Re: Притка прочети тованови [re: yди aлън]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 18:15



ТИ СИ ПРОСТО ПАРЧЕ, ПРИЗНАВАМ БЕЗ ДА МЕ КАРАТ, ЧЕСТНО!!! ЖИВЕЙ ПОДЛО И МИЗЕРНО, ТИ ДЕТЕ НА МАЙКАТА ПРИРОДА!!! НЯМА НИЩО, АЗ СЪМ ТИ ПРОСТИЛ ВЕЧЕ!!! ТИ ПРОСТО СИ НАДАРЕН ДА ХРАНИШ ОКОЛНИТЕ С ТВОИТЕ ПСЕВДО-ОБРЪЩЕНИЯ!!! ПРОЩАВАМ ТИ ДЕТЕ-ЧУДО. ЖИВЕЙ В МИР С ТВОЯТА ДУША - РОБСКА!!! УСПЕХ, ЗАГУБЕНЯКО!!! ХА-ха-ха-хо-хо-хо БАХТИ ТЪПОТО ПАРЧЕ СИ!!!



Тема Re: Трофей за Притканови [re: yди aлън]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано15.11.02 21:13



Сме6ник. Май не Питко, а ти си пи6е6 сам в теми4ки направени само от теб.
Притко, поздравявам те за смелостта 4е за6титтава6 мнението си и 4е то е разли4но от това на вси4ки които тука само гледаТ да псуват и да серат в устата на Дидо.
Лично аз откачам като трябва 1 4ас да 4ета простотии и да за6титавам Дидо. Благодаря, 4е някой друг освен мен има търпението да прави това.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Притка прочети тованови [re: yди aлън]  
Авторbalushev (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 09:28



da eba majka vi tapi putki



Тема Re: Трофей за Притка, трофей и за тебнови [re: STOiMiRa]  
Авторyди aлън (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 11:47



Честно да ти рекЪ,влизам в този форум единствено да си чеша езика.Пука ми за теб или който и да е,а още повече ми пука за мнението ти.Верно по тъпи путки от теб и оня травестит притката от холивуд едва ли има.Ти обаче в сравнение с него си сто класи по тъпа.И както се наричаш сдухана.
Ще ми се да те питам , ти дето караш второ висше ,журналистика, как тъй пък не си се научила да пишеш правилно?И знаеш ли български изобщо или си не само сдуханна фенка от ромски произход.Аджеба като оставя настрани простите ти слова се чудя ей туй какво означава:
Сме6ник...4е за6титтава6...4ас да 4ета ... и прочие такива мъдрости на достойнството на българското перо стоимира.Пиша ти името с малка буква щото не питая уважение към теб,а омерзение,което впрочем сам си заслужи.
На финала един съвет:
Лично аз откачам като трябва 1 4ас да 4ета простотии и да за6титавам Дидо
Ми някой да те кара?Като не ти харесва да стоиш по един час и да разсъждаваш върху това какво са искали да кажат умните хора,вземаш "Практическа Българска Граматика" на Петър Пашов и се учиш на български.Нещо много по полезно за теб, като се има пред вид екзестенциалния ти хоризонт.Това последното едва ли ще го разбереш....то е нещо като :


Email pitbul4e@all.bg
Име Prokopiewa Stoimira
02/06/1977
Занимание (професия) Student
Хоби jurnalist
Местонахождение WARNA
ICQ номер 167453667

...напълно достатъчно за една питбулска захапка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.