Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Тема ЗА ТОВА ПРЕДАТЕЛСТВО, ЩЕ ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ!!!  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 19:25



Нека всички да ме разберат правилно, Дамян Савов бе предаден! Това го знам, знам също че Кеворк Кеворкеян е егоист!!! Русакиев дано да се е опитал да помогне на Дамян, защото ще се потвърди, че е голям ПАРЦАЛ като профисионалист!!! Ангелов, също не е кой знае какъв майстор в неговата област!!!
ЗНАЙТЕ ЕДНО, АКО ДАМЯН БЕШЕ ОСТАНАЛ, ТО ШАНСЪТ НА ТОВА ПРЕДАВАНЕ ДА УСПЕЕ ЩЕШЕ ДА ЛЕЖИ ИЗЦЯЛО НА ГЪРБЪТ МУ!!!
ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ, НО ДАМЯН САВОВ ЩЕ СЕ ВЪРНЕ В ШОУБИЗНЕСА, И ТРЯБВА ОЩЕ ПО - НАСТЪРВЕНО ДА СЕ БОРИ!!! ЕДИН ДЕН ЩЕ ЗАДМИНЕ И СЛАВИ ТРИФОНОВ - МАРКУЧА!!
УСПЕХ ДАМЯНЕ!!!!



Тема Re: ЗА ТОВА ПРЕДАТЕЛСТВО, ЩЕ ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ!!!нови [re: PRETTY]  
Автор Mellon.Collie (непознат )
Публикувано15.11.02 10:38



а бе то и аз мога да задмина маркуча на слави трифонов... не е чак толкова трудно... повярвайте ми...



Тема Re: ЗА ТОВА ПРЕДАТЕЛСТВО, ЩЕ ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ!!!нови [re: PRETTY]  
Автор Mellon.Collie (непознат )
Публикувано15.11.02 10:39



а бе то и аз мога да задмина маркуча на слави трифонов... не е чак толкова трудно... повярвайте ми... и не се казва маркуч, а турникет., муахахахаха




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.