Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Predi nego 6te sum az  
АвторGOCEV amp; PARA6UT (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 01:23



Zdraveite skupi zriteli,
az sum na Kiril Gocev para6uta i iskam da vi kaja 4e skoro toi 6te me nadene, taka kakto Damjan ne e nadjaval i nai- razvintenata 6utka ot selo Bravo oblast Dinamit.Da vi kaja na men ve4e mi vse edno dali 6te e Damjan ili njakoi Drug 6toto sled kato me nadenat, az 6te sum bez rabota.Zatova Gocev nadupi se na Damjan... 6toto carskoto voinstvo kakto se vijda e tolkova umrjalo 4e ne moje da go vdigne...reitinga...na Jultata televizija...tam kudeto edva li umen tatko si pra6ta deteto...:))))
Abe rabotata e trugnala natam 4e horata 6te vidjat edin "Poled nad no6ta" na Kiril Gocev, sled koeto 6te posledva avtobiografi4na melanholja za porednija tele-6ef, pomestena v njakakvi si "24-kvadrata". I za "6a6" na vsi4ko "Djubox" 6te zapee svojata tujna pesen, 4e njama da go ima porednija "4asten Slu4ai", v koito "4aja" 6te e samo za Lili i Drago,a otgovorite na vuprosite na "Panorama" 6te budat zadadeni kum edinstvenoto "Aktualno" v BNT- seriala s privkus na "Durzost i krasota" - Otdadenost.Takiva mi ti raboti a posle o4akvaite Kevork da po4e6e mustak i kakto vsjaka nedelja da se pita kakvo vsu6tnost e Du6ata a nie da se trevojim interesuva li tova rodata.Taka e kato njama "Sblusuk", a "Konflikti" e istoria. Zatova ako pitate men e kraino vreme televizijata da spesti i da napravi "Edin den na carja", a posle da pusni kadri ot Svatbata na Kalina, sled tova da pokaje Juliana Don4eva v "Elit" i za da ne se surdi Ku6likov za cvjat da pusne malko otkroveni epizodi ot Sofiiskija zatvor.A sled tova 6te doide petuk - den za parlamentaren kontrol - to tam nema svur6vane i kato vsi4ki svur6at...da slojat Gocev da vika tcsssssssssssssssssssssssssssss bez kartina 4e i nego 6te go svaljat, poradi fakta 4e ne moje da prebori ...Slavi.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.