Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА!!!!!нови  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 00:09



НЕКА ВСИ4КИ ЗЛОЯДИ КОПЕЛЕНЦА, КОИТО ПИШАТ ПРОТИВ ДАМЯН ДА МЕ РАЗБЕРАТ!!!! ДАМЯН СЕ ГОТВИ И ЩЕ ВИ ДОКАЖЕ 4Е Е МНОГО ДОБЪР ПРОФЕСИОНАЛИСТ. ВАШИТЕ ДУМИ ВЪОБЩЕ НЕ МОГАТ ДА МУ ПОПРЕ4АТ!! ТОЙ ЩЕ УСПЕЕ, ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАЩО? ЗАЩОТО АЗ ВЯРВАМ В ТОВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАМЯНЕ УСПЕХ, ТИ СИ ТОЗИ КОЙТО ЩЕ ИМ ПОКАЖЕ КАК СЕ ВЛИЗ А И ИЗЛИЗА ОТ ТЕЗИ ПОМИИ, КОИТО САМО ЗАВИСЛИВИТЕ И КОМПЛЕКСИРАНИ ХОРА МОГАТ ДА СЪЗДАДАТ!!! УСПЕХ НА ТЕБ И ТВОЯТ ЕКИП ОТ ЦЯЛОТО МИ СЪРЦЕ!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА!!!!!нови [re: PRETTY]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 00:42



Е, добре де!!! Успех Дамяне!!! Поне гледай този път да се представиш по-добре!!! УСПЕХ!!!



Тема Re: ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА!!!!!нови [re: PRETTY]  
Авторkлeoпaтpa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 00:44



Знаех си 4е Дамян може да се върне!!!! Стискам ти палци, симпатяго!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА!!!!!нови [re: PRETTY]  
АвторAлбeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 01:48



Ура,Дамян се завръща.......
Дамяне стискаме ти палци за успех.
Вярва ме в успеха ти,Ти заслужаваш този шанс,за да могат да видат вси4ки които те оплюват,4е Ти си 4овек с възможности и талант.Ти си звездата на БНТ,Ти си неподправения и най-естествен водещ.Благодаря на тези които ти дават възможноста да се появиш отново,и вярвам този път ще те оценят реално и ще ти позволят да останеш на екрана за да ни радваш.
Искрено твоя по4итателка и зрителка на твоите предавания.
Успех....



Тема Re: нова теманови [re: yмниk]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 07:03



Добрютру...
...Тъпака вече все да се изтарикатява и да се подписва и с моя ник.....пък и на остнаналите.Е така ,брат ми вече може да спечелиш някое и друго сърце.Не само на Дамян а ми и на теб желая успех в грандиозното начинаие да изглеждаш ,а после и да стенеш умен.Един малък съвет.Слагай по една удивителна след края на всяко едно изречение.Aз правя така,пък и едва ли щв се засили смисъла на думичките които си подредил ако нахакаш 16 удивителни.За да копираш обаче и стилът ми ще трябва да бъдеш малко по нахакан и да туриш някоя и друга простотийка за миризма.Айде успех...пък ако искаш може и да се подпукаме.

...а,и да не забравя...питай някой приятел какво означава "IP"



Тема Re: ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА!!!!! [re: Aлбeнa]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 03:57



Male ako moje6e da se vidi6 kolko jalko izglejda6 otstrani.



Тема Re: ДАМЯН САВОВ Е ЗВЕЗДАТА на кенефанови [re: PRETTY]  
АвторFuck u (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 22:20



Абе ти вярваш ли си!!!!!!!! Че какво има да показва още този тъп ЗАДНИК! Той се осра от самото начало! Да се маха ЗАВИНАГИ! Тъп селяндур! Като тебе!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.