Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 05.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема УМНИК БУКЛУК/ ТУК СЪМ  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 21:37



Ей нещастник кви са тези изказвания,че съм си менял имената.Ебати задръстеният гъз с лайна си.Та закакво да го сменям бе тъпо парче.Явно ти се подписваш с няколко ника.Аз работя много и съм прекалено зает за да си губя времето с простотии.Виждам,че ти си постояно в чата.Сигурно си лакей на някой като мен.Добре,че има такива като теб .Живей подтиснат и си мечтай.Усещам ,че си някой гладен загубеняк който ако видя на улицата ще искам да го спукам от БОЙ...



Тема Re: УМНИК БУКЛУК/ ТУК СЪМнови [re: xmen]  
АвторPR (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 22:30



Abe ti psihopat li si ili na takav se pravish.Vzemi udari edna chekia da osvobodish malko energia be pi4.



Тема Re: ТЪПАК ТОВА Е ФОРУМ А НЕ ЧАТнови [re: xmen]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 22:38



Безпарично говедо,единственото което можеш да ми спукаш е кожената вена от свирки...да еба майкати тъпа.Пък ако искаш да се срещнем, ако си много ербап да ти нацепя гнусната кратуна.Чакам оферта къде да се видим...пък да ти дам и един съвет.Събери още няколко такива травестита като тебе щото абсолютно съм сигурен че сам не можеш да ми се опреш.А за тебе и за всички останали кухи мисирки знай, че си стоя в нета щото така съм си я докарал.Пък ти се бъхтай и се радвай на такива смешковци като теб и Смолянчето.И да не забравиш...лесно е да те издиря, ако ми се покриеш....ей тъй един ден ще те потупам по рамото да те питам ти ли си този дето ми се канеше.Да не забравя...освен че съм перде си падам малко и злобар.


...и запомни тъпако-ТОВА НЕ Е ЧАТ...



Тема Re:БУКЛУК-БОКЛУКнови [re: yмниk]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 22:49



........лелеле не може да бъде как не го видях..............ще се побъркам от смях..
Как се боклук бе отвтертка.......тъпако...
.. а това ти го оставям за домашно:
БУКЛУК-БОКЛУК



Тема Re:БУКЛУК-БОКЛУКнови [re: yмниk]  
АвторPR (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 22:57



Lele vie dvamata iako ste go zakasali.To tolkova zloba biva biva ama.Abe hubavo che ne ziveja v taja prokleta Bulgaria che kato gledam kakvo stava ot horata tam trapki me pobivat.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.