Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Тема НИЕ, ПРЕВЪРЖЕНИЦИТЕ, ТРУДНО СЪРФИРАМЕ В ТОЗИ ЧАТ  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано30.10.02 18:03



(заглавието на тази тема е компилация от бисери на Притката - б.а.)

Мдаааа - явно скоро няма да видим Дамян на малкия екран, от което темите почнаха да се изчерпват откъм съдържание, личните нападки взимат превес над аргументите... абе накратко - осира се пейзажа, губи се тръпката и забавлението вече никфо го няма... Та и аз от нямане кфо да правя взех днес да чета PRETTY във всичките й превъплъщения и... щях да умра от смях.

Няма да ви развалям удоволствието да се насладите сами на неподправения "чар" на приттските писания. Но ви предлагам да си организираме един конкурс за най-идиотско приттско изказване... Без награден фонд или некфи кой знае кфи номинации... ей тъй - заради забавлението

Моето предложение е за : "СТИНАТА БОЛИ ЛИ БОЛИ". Идиотското не е в просто изпуснатата буква - който не греши в бързината нека пръв хвърли камък. По-идиотското е, че тфа е заглавие на тема...

Освен тфа можете да дадете своите предположения с кфи други никове е писала тук PRETTY. Досега са се класирали никовете Светлина, xmen, AGENT 007, PEACE, Кримката_турбо и ГЕГАТА



"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 30.10.02 18:41.



Тема Re: НИЕ, ПРЕВЪРЖЕНИЦИТЕ, ТРУДНО СЪРФИРАМЕ В ТОЗИ ЧАТнови [re: Hekф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано30.10.02 19:11



ама ти пак...
май хората все пак могат сами да преценят има ли смисъл да се четат глупости...
ами като ти харесва - продължавай да се занимаваш и правиш анализи


Редактирано от бyбoлeчka на 30.10.02 19:23.



Тема Аргументирал съм сенови [re: бyбoлeчka]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано30.10.02 19:55



просто джелезно... казано с три думи: шоу да става



"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 30.10.02 19:59.



Тема Re: Аргументирал съм сенови [re: Hekф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано30.10.02 21:36



ааа, добре - така може тогава



Тема Re: НИЕ, ПРЕВЪРЖЕНИЦИТЕ, ТРУДНО СЪРФИРАМЕ В ТОЗИ ЧАТнови [re: Hekф]  
Автор samo minavam (минувачка)
Публикувано31.10.02 01:20



Ама PRETTY жена ли е?Тогава да не би да е съпругата на Дамян Савов?

Ако обичаш нещо,пусни го на свобода.Ако те обича,ще се върне.Ако го блъсне кола,защо ти е?


Тема Хех, достанови [re: samo minavam]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 10:19



интересно предположение... Не му завиждам на Дамян с такава съпруга



Тема Второ предложение: "ЧУЙТЕ МЕ СЕГА ВСИЧКИ"нови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 10:25



Няма начин да се пропуснали този прочувствен вопъл, защото постингът беше пуснат на поне десетина места и май е едно от първите участия на PRETTY в този форум. ЧУЙТЕ МЕ СЕГА ВСИЧКИ - ми тфа си е направо запазена марка, баси





Тема Re: НИЕ, ПРЕВЪРЖЕНИЦИТЕ, ТРУДНО СЪРФИРАМЕ В ТОЗИ ЧАТнови [re: Hekф]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 18:34



Абе на тоя гей (PRETTY) всичките му изказвания са уникални . То изобщо всички фенове на дамян са на тоя акъл. Те затова са му и фенове де



Тема Че защо?нови [re: Hekф]  
Автор samo minavam (минувачка)
Публикувано01.11.02 01:47



Виж само как го подкрепя в тежките моменти,как го насърчава,как му устройва цяла агитка от негови фенове и фенки,каква борбеност,какъв дух(макар и за загубена кауза).Жена достойна за уважение тя е!


Ако обичаш нещо,пусни го на свобода.Ако те обича,ще се върне.Ако го блъсне кола,защо ти е?



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.