Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема МАЛЕ КОЛКО ПРОСТОТИЯ ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ!!!!нови  
АвторAGENT OO7 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 19:10



Е 4естни да ви кажа такива тъпи пар4ета не съм срещала никъде!!! Как може да не харесвате Дамян бе? По-добре си стйте у вас бе, недейте разваля кефа да си сърфираме тук!!!! Ще ми обсъждат Дамян и екипа му!!! От какво разбирате вие бе? От бира, дрога и 4екии,а? Яяя, да престанете да мислите на глас!!! Който не харесва Дамян кво прави тук!!! Дамяне яко, супер яко ти беше предаването!!! О4аквам те отново на екрана!!! ТЕзи недоразвити бозайници не им обръщай внимание като те критикуват, защото те могат да критикуват само техните майки!!!! О4АКВАМЕ ТЕ да се завърнеш!!!



Тема Re: МАЛЕ КОЛКО ПРОСТОТИЯ ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ!!!!нови [re: AGENT OO7]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано29.10.02 19:17



абе мухльо........виж че в тоя клуб пишеш само ти......колко бил готин дамян.....хахахаха
ходи се скрий некъде бе!

...Аз няма никога да се опитам Небето да докосна:
не, не съм Достатъчно висока...


Тема Prostotia li?Ti se byzika6..нови [re: mireto:)]  
Авторlady_i4i (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 20:10



Prostotiata hodi po horata..Vijdam,4e i pri vas e do6la...Damian moje da e prostak,no nikoi ot drygite prostatzi ne moje da my stapiat na malkia prast.......



Тема Re: Prostotia li?Ti se byzika6..нови [re: lady_i4i]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 20:16



E ВЕ4Е МОГА ДА КАЖА 4Е НЕЩАТА ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ИЗВЪН КОНТРОЛ!!! КАК МОЖЕ ТАКАВА ПРОСТОТИЯ!!! КВА Е ТАЯ ДЕТО СИ МИСЛИ 4Е С МОЯ НИК СИ ПИШАТ 15 4ОВЕКА!!! ЕЙ ШАФРАНТИЙО СТИГА СИ ПИСАЛА НАЛЯВО И НАДЯСНО ПРОТИВ ДАМЯН 4Е СЕ РАЗКРИВАШ КАТО СУХА ПОСТА!!! СТЕГНИ СЕ И ОТИДИ ДА СИ ИЗМИЕШ ТАБАНИТЕ И НУСА И ТОГАВА ЕЛА ДА 4ЕТЕШ НАШИЯТ САЙТ!!!! КОЙТО ПОДКРЕПЯ ДАМЯН Е СУПЕР ПИ4 И СУПЕР НАЯСНО КАК СТОЯТ НЕЩАТА!!! БРАВО, ОТСТОЯВАЙТЕ СИ ПОЗИЦИИТЕ!!! НАПРЕД ДАМЯНЕ!!!



Тема Агент 007, code name: PRETTY [re: AGENT OO7]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 16:32



Малииии - ама верно много простотия има по тоя свят. Явно съвсем искрено си мислиш, че си най-големия хитрец, а ние сме вчерашни и доматите с колците ги ядем.

Прочее - имам малко връзки с дирски админи и се чудя дали да не ги помоля да проверят с колко ника е писало умното парче PRETTY. И ако се окаже, че от десетте луди фена на Дамян девет са PRETTY - кой тогава ще е тъпото парче, а?



Тема Re: Агент 007, code name: PRETTYнови [re: Hekф]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 17:03



ЕЙ МОМКО ТИ НЕ ЗНАЕШ ЛИ 4Е СИ НЕВЕРОЯТНО ПРОСТО 4УДО!!! ТИ СИ ГЕНИЙ НА САМАТА ПРОСТСОА!! КАК МОЖЕШ ДА СИ МИСЛИШ 4Е АЗ ПИША НА 10 15 МЕСТА!!!!??? АБЕ МАЛОУМНИКО, Я СЕ ОРИЕНТИРАЙ В ТАЗИ ПРОСТА ОБСТАНОВКА И ПОМИСЛИ, МАКАР 4Е ТИ НЕ МОЖЕШ ТОВА!!! ДУХАЙ ГО ЯКО ПОД ВОДА!!! УСПЕХ ДАМЯНЕ, КЪСМЕТ ЗА НАПРЕД!!!



Тема Re: Агент 007, code name: PRETTYнови [re: PRETTY]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 17:18



Не, момко - честно си признавам, че досега се самозаблуждавах, че съм некфо невероятно сложно чудо. Добре, че си ти да ми отвориш очите

И кфо - чудиш се как въобше можа да ми хрумне тая идиотщина, че може да си паднал(а) толкфа низко и да пишеш от името на десетина човека? Хех, драги - явно наистина си отскоро в дирските форуми и доста неща не са ти съвсем ясни. Е, аз пък не съм отскоро и съм се нагледал на кфи ли не простотии. А тфа тфойто дори не се класира в първата десятка по дебилщина.





Тема Re: Агент 007, code name: PRETTYнови [re: PRETTY]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 17:32



Ей ,PRETTY тъпак неземен, моляте не се отказвай да пишеш във форума.....умирам от смях докато ти чета глупостите.Такава симбиоза между неграмотник и и тъпак много рядко се среща.При теб нещата вървят ръка за ръка.Отначало ти се връзвах,но сега си признавам че много ми липсва виртуалната ти атрофия.



Тема Re: МАЛЕ КОЛКО ПРОСТОТИЯ ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ!!!!нови [re: AGENT OO7]  
АвторПичka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 20:14



Просотия беше тъпото предаване на нафуканото селядурче. Дано не се появи отново! КАКВО ИМА ЗА ХАРЕСВАНЕ У ТОЯ ПЛЪХ? И гол да се съблече пак си е само гола вода!



Тема Tva tqpo kopele ptretty pravi sqshtiya nomer i vqvнови [re: Hekф]  
Автор Nasko_bg-catala (непознат )
Публикувано01.11.02 03:13



Tva tqpo kopele ptretty pravi sqshtiya nomer i vqv foruma na Slavi. tova prosto e edin idiot, koyto e padnal pod nulata i kopae oshte nadolu. yavno ne moje da pomisli i da razbere, che Damyan ot shou ne razbira i, che shtom e izbral BNT, vremeto na Shouto na Slavi i nay-veche, che se e izpravil sreshtu Slavi e idiot!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.