Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема появи се още една куха лейканови  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 17:34



Svetlina - направо ме убива с тъпите си коментари.А бе мойто момиче хората те плюят ти си мислиш че дъжд те вали.Защитавай си помачето ,ама недей да иронизираш другите щото си много смешна.



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
Авторlady_i4i (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 18:52



Ti da ne misli6,4e slyntzeto gree ot zadnika ti...



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 21:36



Eй тьпо парче какво се заяждаш сьс Светлина.Не си ли четеш собствените отговори.Кой знае от кой буквар преписваш когато си в чата.Намери нещо по умно да кажеш защото звучиш елементарно и глупаво.Шемет такьв.Ама много ме е яд глупаци като теб да се опитват да изпькнат някьде.Вземи се образовай малко преди да критикуваш околните.Исках да ти тегля една реч но рискувам да не ме разбереш,защото си интелектуално ощетен.Дано се сьбудиш.............



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 21:47



OOOO oooo!!! Зна4и се опитваш да покажеш една бедна критика "умния"???!!!
Ще ти кажа едно нещо дете на вятъра: Не се опитвай да излезеш на фронт пълен с капацитети!!! Работата ти е трудна, изпълнена с неознаваеми клопки. Вземи та отиди да купиш малко валиум, да се успокоиш и да не плуеш така в този 4ат!!! Запо4ва да става ясно 4е си евтин мусал! О, спри ти дете 4удо на майката природа! Излез от дяволската кожа и отиди да се покаеш, ти бедна душа нещасна...!!!Ти заспиваш, заспиваш....!!! Забранявам ти да се събуждаш скоро... А вие PRETTY, Xman, Светлина, Agent 007 и компания продължавайте да подбивате само4уствието на тези долни МАРУЛИ, които хвърлят ХЪРЛЕ по наш ДАМЯН4О!!!! Да живее ГРУПАТА на Защитниците на " ПО-ДОБРЕ ОТКОЛКОТО НИКОГА"!!!! УСПЕХ ДАМЯНЕ!!!



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: PRETTY]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 22:43



Най после...
......е това беше балсам за душата ми...
...Тъпо копеле подписващо се с различни имена.
...Дойде ли ми на гюме?
Оказа се ,че не щеш ли показа и другия си ник на някоя си леди.
Е сега ще ви го начукам на всинца ви ...защото съм много умен, красив толерантен,чаровен и комплексиран на всичкото отгоре.
Пука ми нещастинико дали си леди дали си прити дали си някое тъпо недуразумение от другите...
Мразя глупавите хора каквито сте всички.
Грамтически охлузени и стилистически неграмотни.
Доволно потривам ръце и се кефя...
...да еба майка ви проста помашка да еба.Я да взема да ви туря и един портрет

да знаят хорицата с какви педераси си имат работа в този форум.А ти защитавай посредствеността и очаквай да се върне любимия ти Годо да се изпразваш дорде оня си показва космясалите нозе*.

А вие Kpимkaтa_тypбo PRETTY, Xman, Светлина, Agent 007 ГEГATA KЛOШAPЪT и компания-- хехехехехе-- добре сте ми дошли.
...да не забравяме че всики сте един единствен педераст.
Ей тъй да подържам самочувствието си че ви има.В крайна сметка да ни има нас можещите трябва да ви има и вас посредствените.
...а май забравих да ви го река ....да еба глупавите ви некадърни михлюзи да еба....на майкави пут......а чакай малко забравих че сте травестити....на баща ви путката ....







*нозе-онези босите нещица дето ухаят на спаружено



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
АвторПижo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 23:39



Умник това твои снимки ли са?Защо си губиш времето да мислиш и да пишеш,ходи да се снимаш в списание за хермафродити.



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 23:49



Абе не те ли е срам да пускаш такива работи.Повдига ми се.Има други сайтове кадето да си слагаш снимките.Неразбирам какво целиш и защо но ако това си ти сьжалявам те.



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: toto]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 06:14



Докато дърт грозен мазен педераст продължаваш да се подписваш с най ралични никове...сега и тото,нина,лола,Пижo...и продължаваш да ръсиш простотии,аз ще бъда най големия простак когото някога си срещал из форумите...и да не забравя,тъп гей си ти...това за добро утро.Кого ще заблуждаваш с различните си име бе травестит?Да еба майка ти неграмотна да еба.
Тъпак или тъпачка както предпочиташ.Тури си едно име и се подписвай с него ,а не да караш хората да си мислят че подръжниците на това предаване са много.Еба ти .Ти да не си някое платено говедо да стои тука и да чатка пост след пост?Май си.Само че поне малко си смени стила на писане на всичките онези имена с които се представяш че постингите много еднакви бе малоумник.



Тема Re: появи се още една куха лейканови [re: yмниk]  
АвторU4indolskia Bik (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 10:18



Haha,taja diskusia mi haresva!
Abe pi4ove teja nesta deto gi govorite ne gi mislite na seriozno nali



Тема Защитниците на " ПО-ДОБРЕ ОТКОЛКОТО НИКОГА"? [re: PRETTY]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано30.10.02 13:54



За човек който не прави разлика между чат и форум дали не се изхвърляш малко да даваш наклон и посока и да се водиш "капацитет"? На кой му пука от тфоите чекиджийски "разсъждения" - ей тоя въпрос дали си го задаваш? И като как си го представяш тфа некф заблуден анонимен виртуален нещастник да подбива нечии самочувствия с нескопосаното си словоблудстване? В къф измислен свят живееш, драги?!

Прочее много кофти говори за Дамян и за предаването, че такива жалки недоразумения сте им фенове.



"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.