Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ДАМЯНЕ С ТЕБ СЪМ!!!  
АвторPEACE (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 18:08



ДНЕС РЕШИХ ДА СИ ИЗРАЗЯ МОЕТО МНЕНИЕ В ТАЗИ СТРАНИЦА!!!! ЗАБЕЛЯЗВАМ, 4Е ИМА ДОСТА НЕОБРАЗОВАНИ МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ!!!! НАХ-ГОЛЯМО ВПЕ4АТЛЕНИЕ МИ НАПРАВИХА 3-МА ОТ ТЯХ PRETTY, XMAN, СВЕТЛИНА!!! ТЯХНОТО МНЕНИЕ Е МАЛКО НАИВНО, НО Е ОБВЪРЗАНО СЪС СМИСЪЛ!!! А ИМА НЯКОИ ПЕЛЕНА4ЕТА, КОИТО ВЪПРЕКИ ОСТРОУМНИТЕ СИ ПАРОЛКИ НА ИМЕНАТА, ТЕ ПОСТОЯНО СЕ ИЗАКВАТ НА МЕТЕНОТО!!! ЗА ТОВА ПИШЕТЕ МОЛЯ ВИ ПО ДОСТОЙНИ НЕЩА, ЖИВЕЕМ ТРУДНО!! ЗНАМ 4Е ИМА ДОСТА НЕВЕЖИ, НО ВСЕ ПАК АЗ ХАРЕСВАМ ДАМЯН САВОВ. ТОЙ Е ДОСТА ОРИГИНАЛЕН, СПОКОЕН И ОСВОБОДЕН!!!! ДАМЯН И НЕГОВИЯТ ЕКИП СА ГОТОВИ ДА ИЗНЕНАДАТ ДОСТА ХОРА, НО ВИЕ НЕ ИМ ДАВАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ!!! УСПЕХ ДАМЯНЕ!!!



Тема Re: ДАМЯНЕ С ТЕБ СЪМ!!!нови [re: PEACE]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано29.10.02 18:12



само дето PRETTY, XMAN, СВЕТЛИНА са един и същи човек....т.е. ти......тц, тц.....колко мъка има по тоя свят!

...Аз няма никога да се опитам Небето да докосна:
не, не съм Достатъчно висока...


Тема А едно птиченце ми прошепна,нови [re: mireto:)]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 17:02



че май и PEACE... таковата... Глей начи с кфи лоши, нахални и необразовани птиченци си комуникирам



Тема Re: ДАМЯНЕ ЗАД ТЕБ СЪМ!!!нови [re: PEACE]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 19:24




Ха-ха! Тоя тип ще ме съсипе от смях! Пише се едни никове, а после с други си прави комплименти.
Понеже си ми много забавен ще ти кажа една малка тайна - най-вляво на клавиатурата, средният клавиш (Caps Lock пише на него) като го натиснеш и ще спреш да пишеш с главни букви. А буквата "Ч" на фонетична кирилица се намира до цифрата "1" вляво.

Не ми благодари, няма защо...



Тема Re: ДАМЯНЕ С ТЕБ СЪМ!!!нови [re: PEACE]  
Авторzzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 19:59



Не разбирам какво му харесвате на този самонадеян, самовлюбен, надут балон. Дойде с големи претенции и много шум, но не показа нищо освен голия си задник (поне задника да беше хубав). Да не би да е много оригинален, защото не носи гащи? Пълна скръб! Но такива вече не ни минават



Тема Re: ДАМЯНЕ С ТЕБ СЪМ!!!нови [re: zzzzzzz]  
Автор_Nikita_ (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 06:39



mireto, mastermind /не съм сигурна, че написах правилно никовете/ моля ви, не, умолявам ви - вижда се че сте интелигентни хора, проявете разбиране! Детето просто страда от шизофрения. Сигурно вечер си пише писма от единя имейл на другия и сутрин се радва, че някой му е писал. Моля ви бъдете по толерантни и снизходителни, към психическите отклонения и заболявания :)))
а на PRETTY /и там десетината други ника дето има/ искам само да кажа:
Сладурче, ще ти дам телефона на един много добър специалист, не им обръщай внимание на тези тук. Те не разбират какво хубаво нещо е идиотизма и колко ти е забавно да си мислиш, че ти сте вие



Тема Re: mdaa...нови [re: _Nikita_]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 11:13



_Nikita_ , за съжаление май си права. И аз го мислех тоя PRETTY за някакъв тъпак, но той изглежда наистина не е добре психически. Ние му се смеем , ама положението му изобщо не е смях. Да чукнем на дърво да не станием и ние такива...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.