Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 29.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема znae6 li za6to te mrazqtнови  
Автор beastie (непознат )
Публикувано27.10.02 21:39



6toto si mazen urod gaden - kato 4ovek si otvratitelen - sme6ko tva si ti
si4ko nai -lo6o ot 4alga-kulturata e vpleteno v gadnata ti osoba



Тема Re: znae6 li za6to te mrazqt [re: beastie]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 22:29



ЕЙ, БОЛЕН МЪЖ!!! КАК НЕ ТЕ Е СРАМ БЕ ПАЛЯ4О? ЗАЩО СЕ МЪ4ИШ ДА РАСЪЖДАВАШ? ТИ СИ ИНТЕРНЕТЦКИ МИКРОБ, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА БЪДЕ ЗАБЕЛЯЗАН! НЕ СЕ ОПИТВАЙ, МНОГО Е ТРУДНО!!! КАК МОЖЕ ДА ОБИЖДАШ ДАМЯН, БЕ???!!! НЕВЕЖ ТАКЪВ СИ ТИ!!! ДАМЯН Е БЪДЕЩЕТО, ТИ СИ МИНАЛОТО, НЕ СИ ЛИ ГО РАЗБРАЛ ВЕ4Е? ДАМЯНЕ САМО НАПРЕД, НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ, НИЕ ЩЕ НЕУТРАЛИЗИРАМЕ ТАКИВА ДРОПЛЬОВЦИ КАТО ТОЗИ!!! САМО НАПРЕД ЗАЕДНО С ТВОЯТ ЕКИП ЩЕ УСПЕЕТЕ. УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ!!!! IT IS SHOWTIME!!!!!!!!



Тема Re: znae6 li za6to te mrazqtнови [re: PRETTY]  
Автор beastie (непознат)
Публикувано28.10.02 13:44



заслужаваш само това (моето мнение и за двама ви) :
ХАХАХАХАХАХАХАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
ХОооооХоооХОООХХХХХООООООООООООООООО


ima ima istina edna - tq e samo Levski sofia


Тема Re: znae6 li za6to te mrazqtнови [re: beastie]  
АвторXMEN (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 18:48



СЕЛЯНИН ТИ СИ ТОЛКОВА ТЪПО ПАРЧЕ, ЧЕ PRETTY НАПРАВО ТЕ ЗАКОПА!!! ТАКА ЛИ УСПЯ ДА СЕ ЗАЩИТИШ? ЛИЧИ СИ ЧЕ ТОЛКОООООООООВА ТЪП СЕЛЯНИН ЧЕ НАПРАВО МЕ Е СРАМ КАТО ПРОЧЕТОХ ТВОЯТ ОТГОВОР!! МОЛЯ ТЕ НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ОТГОВАРЯШ ДОРИ ПОД ДРУГ ПРЯКОР ЗАЩОТО СЕ РАЗБИРА ОТ ДАЛЕЧ ТВОЯТА ПРОСТОТИЯ. ТИ ИЛИ СИ НЯКОЙ 11 ГОДИШЕН С ОГРАНИЧЕН РЕЧНИК ИЛИ НИКОГА НЕ СИ ЗАВЪРШИЛ 10 КЛАС!!! АКО ПЪК СИ ПО-ГОЛЯМ СЪЖЕЛЯВАМ ЗА МАЙКА ТИ И БАЩА ТИ ЧЕ ИМАТ ТАКЪВ ЗАГУБЕНЯК!!! САМО ИНТЕЛИГЕНТЕН ЧОВЕК МОЖЕ ДА ВНИКНЕ В НЕПРЕНУДЕНОТО ДЪРЖАНИЕ НА ДАМЯН САВОВ ЗА ДА МОЖЕ ДА ГО РАЗБЕРАТ ДОРИ ТЪПАЦИ КАТО ТЕБЕ!!!
ДАМЯНЕ ДАВАЙ НЕ ЧЕТИ НЕГАТИВНИ ОЦЕНКИ!!! ТЕ СА ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ. МНОГО ХОРА ТЕ ОБИЧАТ И ОЧАКВАТ ТВОЕТО ЗАВРЪЩАНЕ ПО ЕКРАНИТЕ В БЪЛГАРИЯ!!! УСПЕХ НА ТЕБ И НА ТВОЯ ЕКИП!!! НАПРЕД!!!



Тема Re: znae6 li za6to te mrazqtнови [re: XMEN]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 20:32



PRETTY и XMEN знам че си един и същи педераст и много ми се щеше да сте двама...но уви...ако продължаваш с глупавите си постинги следващия път ще изглеждаш като травестит какъвто всъщност си ...да еба майка ти проста!за сега нека всички знаят че си една вмирисано или две вмирисани :





Тема Re: znae6 li za6to te mrazqtнови [re: yмниk]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано28.10.02 21:50



хахахаха
готина картинка.....а иначе си прав, че по-горните дебили са един и същи човек

...Аз няма никога да се опитам Небето да докосна:
не, не съм Достатъчно висока...

Редактирано от mireto:) на 28.10.02 22:02.



Тема sdcgasdнови [re: mireto:)]  
Автор beastie (непознат)
Публикувано28.10.02 22:57



izkliu4i si CAPS LOCKA BE SA4MA ! mnoo si tup ti be - purvo ne sam selqnin - ot Varna sam ( kakto kazva Ivo dimov - vsi4ko koeto ne ne na moreto e provinciq .... no spri sarce , kato i da e ) no ne sam i na 11 goinki ... na malko pove4e sam
a kolkoto do izkaza mi - nqmam nervi da pi6a fermani na zadrusteni sbugqsali 4ateri kato tebe .... ako plati6 dostatu4no na nqkoi mangal moje murgavoiq ti sabrat da se saglasi da te oturve ot ekzistencialnoto ti stradanie na ТЪПАК !
are sas zdrave

ima ima istina edna - tq e samo Levski sofia


Тема лека корекцийканови [re: beastie]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 06:55



Това с морето и с провинцията го беше казал май Ъроин Шоу...ама нещо не съм сигурен.
Иво Димов е другото лице лице на Варна.И той като Дамян Савов дойде от на майка си .......ката/Вълчи дол/и реши че е най големия гражданин със спартански дух, който се е раждал някога във Варна.За разлика от Дамян обаче, оня поне е попрочел много книги за което му свалям шапка.За колегата от Смолян съм убеден, че след Шарл Перо едва ли прочел някое и друго книжле.
Интересно...ти знаеш ли че ако го бяха взели този цървул/Иво Димов/предаването щеше да е различно...и забавно.Оня е ръб от всякъде,перде пък и импровизацията му върви.И има най голямото достойнство в момента.Никъде не работи....щото е "страхотен" футболист.


....а забравих да кажа на оня/ая дрисльо/а PRETTY и xmen че са най тъпите путки които съм срещал по форумите.



Тема Re: мазния гей PRETTYнови [re: XMEN]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 11:49



След като всички го разбраха че грозен гей, PRETTY рещи да се пусне и с по-мъжки ник - XMEN, ама е толкова тъп завалията, че както и да се пише пак ще си личи че е той. Прости грешки в думи като "НЕПРЕНУДЕНОТО" и "ИНТЕРНЕТЦКИ" издават докъде му стига умствения багаж и обясняват защо е фен на дамян...



Тема Re: лека корекцийканови [re: yмниk]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:44



Ti zashto ne si liagash sled leka nosht deza,za da e spokoina i maikati.?????
Kreten dori imash naglosta da se krastish ymnik.Ta nali koito kakvo si niama si go slaga...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.