Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дамян - кой го мрази и кой го обичанови  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 13:36



Да видим първо кой "мрази" Дамян. Впрочем думата "омраза" не случайно е в кавички... тфа, което подгласника на Дамян - пича с ник damjan_savov имам предвид - нарича "мразене" не е омраза, а съвсем обикновена критика. Споко, друже - никой не те мрази. Просто не те харесват. Кой? Ами всички нормално разсъждаващи интелигентни хора на възраст над 25 години преценяват, че DJ Дамян не става за тая работа с воденето на вечерно реалити ток-шоу.

Кой го "обича"? (тук кавичките са защото чувството, което изпитват невръстните девойчета от "визията" на Дамян определено не е Любов, а некфо смътно осъзнато типично тийнейджърско метасексуално усещане). Е, междувременно успях да отговоря и на въпроса - тфа са споменатите в скобите невръстни девойчета.

Извода, който и най-дебилния дебил би трябвало да може да си направи е пределно ясен: Дамяне, търси си поприще, където аудитория да са ти предимно малки момиченца. Аз на тфое място бих си избрал "учител по физическо" в прогимназия.





Тема Не че съм открил топлата воданови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 12:22



ама съфсем НИКФИ коментари ли нямате по тази тема? Нима луда фенка като PRETTY не е ярък пример, потвърждаващ тезата ми за тфа КОЙ ХАРЕСВА Дамян?

P.S. В превод от холивудски PRETTY ще рече Красавица. Питам се просто къф човек би нарекъл сам себе си красив. Вие не се ли питате?



Тема Re: Не че съм открил топлата воданови [re: Hekф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано25.10.02 14:40



Ами какво да спорим ....с теб?
Продължаваш да ровиш...някакво злорадстване долавям...Не ти харесва шоуто и Дамян, написа си защо, ама ти харесва явно да пишеш по темата :)
И не казвай "всички нормално разсъждаващи интелигентни хора на възраст над 25 години....". Аз спадам към тази група и не мисля, че съм изключение от това да не споделям мнението ти.
И преди съм го писала тука: аз от самото начало бях с положителна нагласа към това и шоу и Дамян, за разлика от повечето...които толкова се радват на неуспеха им...засега. Но има време, вярвам че като започнат новите излъчвания ще са по-добри.




Тема Re: Не че съм открил топлата воданови [re: Hekф]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано25.10.02 16:33



А какъв човек би нарекъл себе си Некф :)?
А това, че Дамян кара толкова хора да седят пред ПС-то и да го обсъждат, докато той си пие аперитива и подготвя следващия си албум...говори много. По-обидно щеше да бъде, ако никой не влизаше тук...
Безразличието се приема тежко. Значи не е останал незабелязан. Шоуто може и да не беше на висота, но той получи добра реклама, в лицето на антирекламата, която му правят по медиите.
Освен това, мисля, че той има най-малка вина за провала. А къде са сценаристите, режисьора?!
Аз поне сценарий не видях. Опитай се ти да направиш шоу без сценарий.
А що се отнася до това кои са му фенове...пиши ме и мен в тази група. Възхищавам се на смелостта му - не всеки би се наел да участва в това фиаско.



Тема Re: Дамян - кой го мрази и кой го обичанови [re: Hekф]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 19:14



ВИЖ 4ЕДО МОЕ, НЕ ЗНАМ ОТ КАДЕ СИ СЕ ПРЪКНАЛ, НО ЩЕ ТИ КАЖА 4Е СИ МНОГО НЕДОНОСЕНО ЛАПЕ! САЖЕЛЯВАМ НО Е ТАКА! НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДАЯ ОПРЕДЕЛЯ6 АУДИТОРИЯТА НА ДАМЯН, ЗАЩОТО НИЩО НЕ РАЗБИРАШ! ЯВНО СИ СЕЛСКО ДОБИ4Е И СЕ 4УДИШ КЪДЕ ДА ОСЕРЕШ ТЕРЕНА, НО ПЪК НЯМА ЛОШО И ТАКИВА ХОРА СА НУЖНИ! ДАНО МАЙКАТИ ТИ ПРОСТИ КОЛКО СИ ИЗПАДНАЛ!!! НАПРЕД ДАМЯНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! УСПЕХ!!!



Тема Re: Дамян - кой го мрази и кой го обича [re: Hekф]  
Авторlady_i4i (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 19:16



Niama zna4enie...Vajnoto e,4e vse pak niakoi go obi4a,ne misli6 li..A bi li mi kazal ti za6to ne go obi4a6..I za6to spored teb ima svetogled na "myha ednodnevka"?!



Тема Знаеш ли -нови [re: бyбoлeчka]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 20:41



май трябва да ти благодаря. Съвсем сериозно. Знаеш от фен-клуба на Шоуто аз самият адски не понасям тъпите крескачи, които само вряскат: "Да се разпне, тъпак, идиот". А ей тъй неусетно и аз съм се превърнал в такф. Лошо.

Благодаря ти, че ме накара да се "видя".



Тема аз па открих топлата воданови [re: Hekф]  
АвторKarabas Barabas (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 22:31



аз днес открих топлата вода. до момента използвах само дясното кранче, пусках си водица, кладях си огънче в банята или на терасата, като е слънчево времето и не духа вятър, топлех си я и си перях чорапите... що казвам това ли?

щото ми писна да гледам простотиите на Слави Трифонов. той несъмнено е Шоумен почти Номер 1... което говори на какво ниво е шоубизнесът в България. лека му пръст (на бизнеса де)...

иначе адски много ми се иска да гледам нещо далеч по-забавно от комплексарските излияния на учиндолската злобарка...

аре. много радост, здраве и безсмъртие, както каза Дамян...



Тема Re: Знаеш ли -нови [re: Hekф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано26.10.02 00:29







Тема Re: Дамян - кой го мрази и кой го обичанови [re: PRETTY]  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 23:24



Какав си ти бе пикльо?Щял да определя кой за кого е.Да ти го ......Тука е само за привьрженици на Дамян Савов.С такива жалки типове като теб е пьлна Бьлгария.Ще ми се правиш на секундант и ще плюеш Дамян.Сигурно си някой мухльо,загубеняк който стои по цял ден пред компютьра и се чуди с кой да се заяде.На такива като теб пожелавам да ги удари ТОК някой ден. АЙ СИ ЕБ.....МАЙК........ТА




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.