Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 07.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DAMIAN-NOMER 1  
Автор lady_i4i (непознат )
Публикувано22.10.02 18:50



Mnenieto,zatova e mnenie za da e li4no!Za6to ne si zapazite glypavite huli i va6ata kompetentnost?To v Bulgaria viarno,4e vseki razbira ot fytbol i meditzina,no vse pak govorim za 6oy-znaete li k'vo e tova?Sigyrna sym 100%,4e vsi4ki,koite mrynkat protiv sladyra sa kompleksirani myje.E da,nikoi ne moje da go zasen4i/Damian/po vyn6en vid.Ina4e koi 6te gledame-Drago li?4e toi e po-jenstven ot 80% ot jenite!Prosto my daite 2-ri 6ans..Hybavite ne6ta riadko stavat ot pyrvia pyt.Obichame te Damiane...



Тема Re: DAMIAN-NOMER 1нови [re: lady_i4i]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано22.10.02 19:09



благодаря ти ladi-i4i за подкрепата мисля че ме разбираш само ти



Тема В думите ти прозирамнови [re: lady_i4i]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 10:38



едно издълбоко и в подробности познаване на устоите на шоу-бизнеса. Ние също поназнайваме туй-онуй за тфа как се прави хубаво шоу, но друго си е да чуеш мнението на експерт. И кфо излиза - няма значение, че Дамян две приказки не може да върже на кръст, че има мироглед по-тесен и от този на муха-еднодневка и че интересите му се изчерпват с едно изречение... всичко тфа няма никфо значение, щом има бляскав външен вид.

... но защо ми имам некфо кофти усещане, че леееееко бъркаш професиите "Водещ на шоу-предаване" и "Манекен в модна агенция"?!





Тема Re: DAMIAN-NOMER 1нови [re: damian_savov]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.11.02 14:44



Ааааааааа... Май и други те разбират. Лично аз се опитвам, мисля успешно. Именно защото успях да те разбера, вече не те мразя.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.