Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 02.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tova tok-6ou dali e dobro?нови  
Авторcvetty (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 01:26



O4akvah da e ne6to s koeto 4ovek moje da zameni "6outo naSlavi", i biah sigurna 4e BNT 6te go postigne..ta nali ima6e tolkova mnogo konkursi .... a zalojiha na kucia kon?! Iska6e mi se da se posmeem i da nau4im po ne6to novo ot tova predavane ala....ni6to! Spe6no se nujdaete ot po vesel scenarist koito da sabudi zadremaliat narod ot tova bezvremie!
Ne mi haresva 4erveniat dekor! I nevuzpitanoto durjanie na g-n vode6tia...ne moje da si pozvoliava tolkova necenzora v edno predavane ...Imam i edin vupros Kiril Gocev ne gleda li TV /BNT/ ? Za da vidi kavo stava v efira vsiaka ve4er ot 22:22h.
Sujaliavam 4e sum tolkova kriti4na no puk sum otkrovenna!



Тема Re: tova tok-6ou dali e dobro?нови [re: cvetty]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:50



xaxaxa men puk me kefi 4erveniq dekor... tova e lubimiq mi cvqt, a sega skupa Cvetty ne znaesh li 4e e na moda 4erveniq cvqt??
I cenzura se pishe s "Y" a ne \" O" xixix...vse pak da kaja za da se popravish , 4e moje da izqdesh nqkoq dvoika po bylgarski ezik.



Тема Re: tova tok-6ou dali e dobro?нови [re: didka]  
Авторdarla (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 04:31



uvajavam tvoeto mnenie



Тема Re: tova tok-6ou dali e dobro?нови [re: didka]  
Авторcvetty (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 04:36



4erveniat cviat be6e moderen, naistina v modata - da, no ne i v TV! maj ni6to ne razbira6 ot TV zatova niama da ti obiasniavam ..pove4e



Тема Re: tova tok-6ou dali e dobro? [re: cvetty]  
АвторБopиcлaв (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 17:11



Съгласен съм с теб Цвети, но дали ще има ефект от това! Кирил Гоцев май усети на каде отиват нещата и взе, че спря тази тъпотия. Незнам как вообще е допуснал такова нещо!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.