Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторdarvarya (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 09:47



Vij kakvo Damyane. Za sajalenie tova shou ne sam go gledal.Gledal sam te obache mnogo pati po MSAT v razlichni predavaniya. Lichno na men ne si mi nesimpatichen, no ima neshto neestestveno v darjanieto ti. Preigravash, iskash da kompensirash neshta, kato se prenatyagash. Ot tova i gubish publikata. Ti sam si razbral, che tova shou e zamisleno kato konkurenciya na Slavi. Negovoto pak 95% e kopirane na :Kak shte gi stignem amerikancite...........na T.Kolev.Toi veche se utvardi. Sega na teb shte ti e po-trudno. Ne se machi da go kopirash.Badi vazmojno po-estestven i ako ti dadat shans, vazpolzvai se po-nai dobria nachin. I zabravi tam vsyakakvi tuturutki i dinamiti. Tova e neshto savsem drugo. I ne preigravai. Uspeh. Toi ot tebe zavisi.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: CЛABИ]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано27.11.02 12:24



TI AKO SI SLAWI AZ SAM TEDI GORGO!

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Аз те обичам!нови [re: BBourgas]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано27.11.02 12:25



Izglejdal dobre?! Koj te e izlagal taj jestoko, nqkoq negowa fenka moje bi.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Дамяне, ВСЕКИ ШУТ ОТЗАД Е КРАЧКА НАПРЕД!нови [re: damian_savov]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано28.11.02 13:52



(сега вече - малко по-сериозно)
С тези риторични полувопли, потвърждаваш основното подозрение на аудиторията, а именно -
че нямаш стила, класата и духа, за да водиш национално шоу - ако ще го играеш "мъжко момче" -
играй го докрай!
Какви са тези странно-неуверени и разколебано-умолителни възвания "защо не ме обичате", "дайте ми шанс", "поне не злорадствам" и т.н.
В която връзка:

1. Не си като нас.
Такива неща като "нас"/"вас" и
"дайте шанс на мира" / " дайте да дадем"
съществуват само в сърцатите съчинения на почти-влюбените гимназистки.
Или в изразния апарат на аматьорски, които не са разбрали и продължават да не разбират, къде, какво и на кого искат да кажат.

2. Ти не искаш да ти се даде шанс - ти искаш да ти се даде ОЩЕ ЕДИН ШАНС.
Не обосноваваш само защо да ти бъдат давани още шансове, след като ти Големия си и Най-важен Шанс го изтърва така (а доколко това е и благодарение и на твоя екип, си е изцяло твой проблем).
И шансът ти е да се учиш в движение (с парите на данъкоплатците), то тогава - с какво ти си по-добър от 1-вото по-хубавко момче, което може да бъде хванато от улицата?

3. Не бъркай злорадството с реалната оценка на способностите ти.
Че си хубавичък - хубавичък си, че можеш да пееш - можеш, че сигурно си свястно момче - ми сигурно си.
Само дето, времето, в което се полага да си изчел многото книжки и да си проболедувал "философските въпроси и световните проблеми", ти си си го инвестирал в спортни постижения.
И ти личи.
Колкото и хубави думички да ти напишат "батковците", не ти ли идва отвътре светлината - все ще си си хубавкото свястно момче, което ще се чуди защо не успява да запали аудиторията и ще й натрупва горчивинки и утайки.

И в заключение, че става дълго, - ако искаш да постигнеш нещо тъкмо на тази нива - поработи върху стила на поведение и професионалната си подготовка.
И най-вече - ЧЕТИ.
Не казвам, че не си, но - ключът към успешното рефериране не е в собствените изживявания (които почти никого не интересуват), но - в общите знаменатели и бързото синтезиране.
Точно тези две неща особено много ти се губят.
Затова ти препоръчвам френските класици от XIXвек (а и за цитиране ще са ти от полза).

Но най-вече -
НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА, АМА - НИКОГА
НЕ ПРОЦИВРЯЙ "ЗАЩО МЕ МРАЗИТЕ".
ПИТАЙ - "С КАКВО ДА СТАНА ПО-ДОБЪР ТАКА, ЧЕ ДА УСПЕЯ".
И успей.


А сега - изчезни и действай!

~*~


Тема Re: Дамяне, ВСЕКИ ШУТ ОТЗАД Е КРАЧКА НАПРЕД!нови [re: dePhil]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 19:46



Оооо,стига си писал глупости.Да не искаш да се изтъкнеш,колко си начетен?Защото точно така звучиш.Ок.Структорирано е добре,но по кратко.Относно Дамян:средният българин харесва начина на държание на водещия.Това го прави уникален!Аз лично имам 2 образования,едното в чужбина.Какво означава начетен?Ти сигурно си чел и имаш знания в една област,той в друга.Сигурен съм,че ако ви сложат на деспут двамата и ви накарат да говорите на тема за спортна психология, физиология,анатомия,тактики в конкурентни ситуации и т.н.ще гледаш и клепаш като мисирка.Никой не се ражда научен и никой неможе да научи всичко!Дамян е себе си,докато други се опитват да се самоизтъкват.ДАМЯН Е СУПЕР ЗАЩОТО Е СЕБЕСИ.ТОВА МИ ХАРЕСВА НАЙ МНОГО.ТОЙ Е НОРМАЛЕН И ЗЕМЕН КАТО ПОВЕЧЕТО ИЗСТРАДАЛИ БЪЛГАРИ.Защо не се запиташ?Възможно ли е той да се държи нарочно по този начин,та нали това е шоубизнес.ШОУБИЗНЕСА ПРОДАВА ИЛЮЗИЯ.Ааааа, ако го погледнеш от тази гледна точка майче Дамян е ГЕНИАЛЕН. Няма нужда от коментар.



Тема Re: Дамяне, ВСЕКИ ШУТ ОТЗАД Е КРАЧКА НАПРЕД!нови [re: toto]  
Авторcпepмaтoзoид (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 14:36



ти ли си с две висши образования бе? ТОТО?
ти си по-тъп и от Мъглявината Андромеда. честна пионерска.
на всичкото отгоре имал бил и едно висше в чужбина. добре де, ама защо си го забравил там. илитерат дълбокоморски?!?

аман от хвалби за диджей дамян. СТОимиРке селска. уруспийското ти поведение едва ли ще те вкара в леглото на дамян. а пък знае ли човек? очи пълни, дупки празни

който не се е образовал в училище или университет, а е цомбил женките, сега ще бъде цомбен от всеки друг. така е то в живота. всеки диджей да си знае гьола, а стоимирчето, простото селянче, кръгом към къра. интернет не е за всички селяни... иначе щеше да се казва... селянет



Тема Re: Дамяне, всяка крачка назад е шут в ташацитенови [re: cпepмaтoзoид]  
Авторcпepмaтoзoид (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 14:49



спортна психология, физиология,анатомия,тактики в конкурентни ситуации и т.н.ще гледаш и клепаш като мисирка.
тва все едно спортист го е писал. и като дамян ги владее тия неща, що се държи като средностатистически българин в националния ефир?
аз тия българи ги гледам по цял ден. в метрото, в такситата, на светофарите. псуваме се ако се засечем на кръстовище. аз не искам да гледам спортисти на екрана. ОК? може да съм попова лъжичка, но не ме кефи като си включа ТВ-то с жена ми, да не можем да изринем килограмите простотия и селяния, която струи от спортната фигура на едно обрасло момченце от варна.
аре моля ви се, че ми писна



Тема Re: защо ме мразитенови [re: BlG SHOW!!!]  
АвторEAB (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 15:50



Напълно съм съгласна с теб по всички точки! Абсолютно не само това предаване, ами и още едно, още по-тъпо, Цялото кралско войнство или нещо такова, носят климата на Канал 1, който е стерилност, липса на добър сценарий, неумение за импровизация, остарели лица! Казвам това с цялата си отговорност, защото аз самата работя в другата държавна национална медия, но смея да се разгранича тотално от простотиите на БНТ. Най-добре да си останат със спорта и публицистичните предавания! За друго просто не стават!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторbrumbar4 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 14:28



И мен мразят, ако това ще те утеши.



Тема Re: Дамяне, ВСЕКИ ШУТ ОТЗАД Е КРАЧКА НАПРЕД!нови [re: cпepмaтoзoид]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 16:27



СТОимиРке селска. уруспийското ти поведение едва ли ще те вкара в леглото на дамян. а пък знае ли човек? очи пълни, дупки празни

хм... детенце, ще ти кажа че НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА ама НИКОГА
дори на ум не ми беше идвало да си мисля че ще вляза там където ти си ме запътил. Камо ли да си пълня очите с него... ама щом си казал.
След като си се загрижил къде ще вляза и къде не... пожелавам ти да влезеш в леглото на оная курва Венета. А като влезеш там ела ми се обади...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.