Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторBlG SHOW!!! (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 00:05



Значи дали това е Дамян или не - в крайна сметка няма никаква значение, щото поне добре го играе:)))
Кой го мрази и кой не - надали интересува много народ, та да си дойда на думата.
Предаването носи духа на Канал 1. За да е успешно трябва да е в BTV по друго време да речем. Друг въпрос е дали те ще го пуснат, но.....Канал 1 е една отделна тема, която предлагам да не отприщваме сега.
Идеята ми е, че и авторите на предаването и Дамян непрекъснато приказват за някакво време, което трябва да им дадем. Да, ама не! Какво време бе? Тва да не е мандра бе. Намирате се в телевизия, в национална телевизия. Никой няма да ви чака да се нагаждате, особено при конкуренцията на Слави Трифонов. Дори и скрито да го плюете, дори и самото заглавие на предаването Ви в някаква част да го плюе - вие никога, ама никога няма да го минете по рейтинг, ако ми искате някакво време за аклиматизация. А и самото искане на такова е НЕЛЕПО! А и не забравяйте, че Слави, който толкова плюете не е искал от никой аклиматизация. Още първите му предавания бяха супер интересни!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано25.10.02 01:12



аз много се радвам че има хора които ме разбират.БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ.Нека този младеж dj поне се представи както правя аз.Тогава ще разбера каде е неговата болка.дори ще му помогна с нещо.Тези от вас които имат същото мнение нека да ми отговорят,ако разбира се имат желанието и времето за тово.Благодаря.Най-хубавото нещо е че ви има



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Eв]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано25.10.02 08:26



Глупости. Говориш пълни глупости.
А за този, който крещи с пълно гърло "Аз съм много интелигентен"....мога да ти кажа кой постъпва по този начин.
Ники Кънчев ми е любимец, но не го оправдавам в случая. Той също започна да се взема доста насериозно...
А на Дамян имам чувството, че му завиждаш за мускулите...Нещо като "Гроздето е кисело" :).



Тема хихихинови [re: Бeйби]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 09:07



Едва ли има нормална жена, която да си мечтае да има мускули



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано26.10.02 00:11



хора стига с това тяло започвам вече да съжалявам че се подържам така.Да не би това да е лошо.Искате да гледате разплути водещи ?



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторEdin DJ (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 04:39



Prekaleno sum zaet noshtite, ne moga cesto da pisha tuka. Nadqvam se da buda izvinen.

Viz, Damian go poznvam ... mraziq go poradi licni pricini. Slavata mu naj malko mi preci. NAPRAVIL mi e neshto, t.e. ima realna omraza. Durza anonimnost zashtoto naistnia mi trqbva. Cuval sum dosta nepraitni neshta za nego. Ne e korekten mnogo kum kolegite v brasnha :)). Prosto dluzen sum da pazq anonimnost.

TI varnenski DJ li ?

Ako si moze da se i merim. Az ne bqgam ot nikoj. Shte postna email i shte se razberem.

Dokolkoto Damian, da e ziv i zdrav, momceto.

Az na nikogo ne zavizdam. Nikoga ne moga da stana i kato nego. Ne mi e bilo i za cel.

Puk i e stignal i do nqkade s kvoto moze.

Az kato sum v momenta mi e dostatcno.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 16:01



4ОВЕ4Е РАЗБИРА СЕ 4Е ИМАШ ТОЗИ ВТОРИ ШАНС!!! ТЕ НЕ ТИ ДАДОХА ВРЕМЕ ДА СЕ ИЗЯВИШ. БЕШЕ СУПЕР ТЪПО, 4Е ВИ СПРЯХА КАТО ДРЪПНАХТЕ НАПРЕД!!! НЯМА НИЩО 4Е СА ВИ СПРЯЛИ, ВИЕ ОТНОВО ЩЕ ИЗЛЕЗНЕТЕ В ЕФИР И ЩЕ ИМ ПОКАЖЕТЕ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА, НАЛИ? ЗА ДРУГОТО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, ТИ МОЖЕШ ДА СЕ СПРАВИШ!!! ДАВАЙ ДАМЯН САВОВ И ЕКИПА ТИ, РАЗЦЕПЕТЕ НЕВЕРНИТЕ МАСТИТИ!!! УСПЕХ!!1



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 22:53



Мнението на ЕДИН DJ не интересува НИКОЙ.Звучи като завислива,страхлива путка.Сьжалявам пич ,но е така.Дамян не го познавам лично,но по всичко личи ,че е мьжкар.Излиза пред хората , показва всичко от себе си и не го е страх от истината.защото пред тази камера всичко е на живо и всеки може да го попита какво ли не.Ако е истина, че някога Дамян Савов те е обидил това е сигурно защото си се дьржал по начина по който говориш.Чета ти писаното и направо непроумявам колко си плитьк и пьрвичен,елементарен и слаб щом си трьгнал да се оплакваш на този сайт.Сигурно пред жените се правиш на мьж ,а там вьтре знаеш ,че си жалко сьздание без мьжки полови органи.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторit (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 23:25



ne kazvai telefonni nomera v efir ako ne ti e dadeno razre6enie - tova be6e golqma glupost (govorq za ve4erta kogato gost be6e Niki Kan4ez) tova be6e adski netakti4no



Тема Re: Не е омраза тфанови [re: damian_savov]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 01:03



kak nqma da te mrazim be..Vi6 se kaf si sme6en BOT..kato zastane6 pred kamera trqbva da rasmiva6 horata i da im pravi6 po leko ejednevieto a ne da gi oteg4ava6 s dalgi i bezmisleni prikazki..I da ne mi zapecva6 s ne6to ot sorta " ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪААААААААААА"PRosto ako moje6 da se vidi6 otstrani..Ti si palen proval..Kka si posmql da si pomisli6 4e moje6 da stapi6 i na malkiqt prast na Slavi Trifonov..Ta slavi daje ne si napravi truda da te pogadeli4ka malko..Ti ot vsqkade si palna skrab..I kvi gosti mi kani pogrebalni agenti..Dremi za pogrebalniqt agent ot selo MUHLQVCI...

IZDANKA SI!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.