Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Otkude tez nerviнови [re: damian_savov]  
Авторvirtue (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 10:58



Damiane, moge li edin vupros - tova ti idva ot vutre ili polagash ysilia / imam predvid tova da otvrushtash na cialata tazi omraza s ysmivka?/ Edva li ti e tolkova veselo, sled kato za purvi put se sbluskvash s lavina ot omraza i negativizum.....
Triabva naistina da imash jelezni nervi......Bravo na teb!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано05.11.02 12:02



Човек винаги трябва да посреща лошите неща с усмивка.Без значение колко мн са го плюли,отговори на лошото с добро и светът около теб ще бъде малко по-добър,ще се радвам и ако други като мен има.На всички пожелавам щастие ,любов издраве.Обичайте се и не правете лоши неща.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано05.11.02 12:04



Човек винаги трябва да посреща лошите неща с усмивка.Без значение колко мн са го плюли,отговори на лошото с добро и светът около теб ще бъде малко по-добър,ще се радвам и ако други като мен има.На всички пожелавам щастие ,любов издраве.Обичайте се и не правете лоши неща.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано05.11.02 17:39



Е няма нужда да се оставяме на терористи.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано08.11.02 00:00



екипа не ме е предал.никой не е виновен ако ме сменят аз съм си виновен сам.екипа е железен.Обичам ги.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 03:02



Be ti sam se laji6 i mai 6te uspee6 da se izlaji6..Ne se use6ta6 kak se oplita6..Egati ekipa..Carvulski a ti si 6matka...Sedni edin delni4en den vzemi distancionoto i pusni kum 22:30 BTV i se u4i vodi si zapiski kato godji i moje da se polu4i ne6to..Nedei mi razpravq 4e gi obi4a6 obi4a6 gi kolko men....Ei ama ako moje6e da se vidi6 otstrani



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Gamemaniak1]  
Авторkoльo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.02 13:15



Дамяне, ти наистина си точно копеле!
Не гледай бтв от 23 часа, само глупости ще видиш



Тема Re: защо ме мразитенови [re: koльo]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано10.11.02 22:58



ебаси майката тва не е вярно.Да предадете Дамян глупаво мн глупаво Росакиев не така момче тъп хот от твоя страна тва момче много те уважава не го предавай ей човече ебеш се като педераст.Дамяне дръж се пич



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторfenki-fenki (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 16:28



Молба

Дамяне, бе няма такова нещо бе. обичате теееее!!!!!!!!!! Обичай ни и тиии!!!!!!!!! По-добре късно, отколкото никога!!!!!!!

Надяваме се молбата ни да фане декиш!

С уважение,

БСП на СДС от ДПС при НДСВ на Коалиция "Фенки с неосъществени разбирания" при ЦК на ДКМС
otkacham]



Тема Re: axa zna4i vodeshtia triabva da e geiнови [re: Hekф]  
Авторlolo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 13:38



spored teb Nekf?
e tova e perfectnia vodesht




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.