Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: xmen]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 01:06



kak nqma da te mrazim be..Vi6 se kaf si sme6en BOT..kato zastane6 pred kamera trqbva da rasmiva6 horata i da im pravi6 po leko ejednevieto a ne da gi oteg4ava6 s dalgi i bezmisleni prikazki..I da ne mi zapecva6 s ne6to ot sorta " ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪААААААААААА"PRosto ako moje6 da se vidi6 otstrani..Ti si palen proval..Kka si posmql da si pomisli6 4e moje6 da stapi6 i na malkiqt prast na Slavi Trifonov..Ta slavi daje ne si napravi truda da te pogadeli4ka malko..Ti ot vsqkade si palna skrab..I kvi gosti mi kani pogrebalni agenti..Dremi za pogrebalniqt agent ot selo MUHLQVCI... I kato ti vzimat interview moje6 pone da govori6 kogato si preglatnal zalaka..> A ne s pulna osta da se puli6 i da hvarlq6 trohi po kamerata o gadnata ti usta !

IZDANKA SI!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: lD 25OO9]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 10:11



май че целия екип на глупавото предаване се е прехвърлил да пише във форума след като останаха без работа . криете се зад разни никове обаче некадърноста си ви личи и тука. единственото което можете да измислите е думата "комплексар" . повтаряте е почти във всяко мнение. ми разнообразете малко де! ставате скучни. не че някога сте били много интересни де



Тема Re: защо ме мразитенови [re: MASTERMlND]  
Автор lD 25OO9 (не е същия)
Публикувано27.10.02 18:04



OO щв те разочаровам...нямам нищо общо с екипа.
Аз защитавам една принципна позиция...ако си забелязал не давам коментирам нищо конкретно по предаването...защото съм гледал съвсем малко...аз говоря за нещата по -принцип...
Говоря за толерантност, даване на шанс и т.н.
Не знам защо си си помислил 4е имам нещо общо с тези хора. Аз защитавам Дамян преди всичко от човешка гледна точка.
Това е. Бъди здрав.
П.П. А тук наистина е идеалното място за избиване на комплекси - не мислиш ли? И много хора се възползват от анонимността за да го направят!
4ао

Nil satis nisi optimum


Тема Re: защо ме мразитенови [re: lD 25OO9]  
АвторEdin DJ (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 00:16



Sega se okazava, che men me mraziat samo zaradi tova, che mraziq damian... ehhh...kakto i da e. Kakvo li me narekoha tuka. Az i ne se trogvam mnogo.

Ne si izlivam kompleksite tuka, mislq che pravilnoto ponqtie e "davam mnenie".

Ti qvno si ot ekipa mu. Po vsicko ti lici che si mu advokat.

Mezdvremeno oshte li ne razbra naroda, che Damian NE PISHE TUK !!!

Ima takiva kato gospodina koito vi otgovariat v tozi forum.

Az sigurno shte se otkaza vece da pisha tuk.

Qvno stanah naroden vrag ot tova koeto napisah. ..Shte se otrvete ot "porednia" "kompleksar".

Preporucvam ti pic da opoznaesh Damian i posle da me obviniavash v kompleksarstvo.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Gamemaniak1]  
АвторNYCfan (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 01:37



Aide mlakni be tapanar takav.Nai malko ti si choveka koito ste dava ozenki dali Damjan e izdanka ili ne.Sto ne se zapitash ti kakvo si postignal dosega v zivota i mozebi ste razberesh che si palna 0.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: Edin DJ]  
Автор lD 25OO9 (не е същия)
Публикувано28.10.02 10:22



Пак казвам - не ми дреме с кой си пиша!. Дамян Драган...отстоявам си принципната позиция и ме дразнят крайни изказвания. В следствие на което и аз избухвам защото смятам 4е е несправядливо да се напада така човека.
Пак казвам - така му се прави безплатна реклама!
Вие си знаете!

Nil satis nisi optimum


Тема Защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторГHeвeн (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:01



Драги зрители и читатели, не забелязвате ли, че поради спирането (браво!) на тъпото предаване тези, които бяха против него се поуспокоиха и не публикуват своите мнения. Обратно - тези, които, водени от гагаузки патриотизъм и ограничени умствено, започнаха усилено да възхваляват своя идол. По този начин има съвсем реална опасност некадърните създатели на шоуто да решат, че аудиторията го подкрепя и пак да го изтипосат в Канала за всеобщ ужас на нормалните зрители. Не позволявайте това да се случи - един път ни стига !!!!!



Тема Re: Защо ме мразитенови [re: ГHeвeн]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 18:31



SORRY. ТЪПАКО ЩЕ ТИ КАЖА, ЧЕ СИ ПРОСТО МОМЧЕ!!! ДАМЯН ОТНОВО ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ОТНОВО В БНТ!!! ТИ КАКЪВ СИ ДА ИЗРАЗЯВАШ МНЕНИЕ, БЕ? ПАЛЯЧО ТАКЪВ!!! ЯД ЛИ ТЕ Е?? ДАВАЙ ДАМЯНЕ, НИЕ СМЕ С ТЕБ!!! УСПЕХ!!!!



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторPrinca (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 18:32



Az ne te mrazia bratle...
Znai 4e ima mnogo hora koito ti se vazhi6tavat.
Vsi4ki nie znaeme 4e e mnogo e trudno vav Bulgaria.
Vazhi6tavam se na tova 4e ot vsi4ko s koieto se zahvane6 pravi6
6ou.
Nagajda6 se kam vsiakakav tip hora .S razli4ni i mnogostrani interesi.Razli4en si...
Tezi koito te "pluiat"izglejda sa ograni4eni.Izvinete me za tejkata duma no
e viarno.:).
Ako te poznavat ot blizo,druga pesen 6te zapeiat....Nali znae6 4e vseki iska da bade kato teb gotin,zaobikolen sas interesni hora,s 4uvstvo za humor ,i da praviat pari .............:).
S edna duma, kakto sam 4uval ot teb:Podobre na horata vav ustata ot kolkoto vav krakata.
Znam i sam siguren 4e sas podkrepata na jenati Svetla i priateli 6te se spravi6.
A,ako niakoi dr.pro4ete tova pismo neka da se zamisli...............!!!!!!!!:mogali da sazdam,semeistvo kato na damian!Mogaqli da imam priateli kolkoto ima toi!
Moga li go vsi4ko tova koieto go moje Damian!i dr. takiva vaprosi..........................
Zadaite si gi sami i si otgovorete.mojebi 6te badete 4estni i 6te mu se izvinite.......
A be hora podkrepete go i 6te vidite za kakvo stava na vaqpros.....................

Ne sam licemer ili maznik,za da pi6a tezi redove.
Prosto znam kakvo e da se bori6 i utvardi6.........

Savov......siguren sam 4e 6te uspee6 priatel.:)


Iskren po4itatel i priatel:Antonio





i




Тема Re: защо ме мразитенови [re: Princa]  
Авториpинa флopин (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 20:41



Princa- ти си гей.тъп ограничен гей...а да не забравя и селянин на всичкото отгоре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.