Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нелка, па да беше погледнала рейтингитенови [re: Hekф]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 18:14



Мдаа...аз тея рейтинги ги видях ама те нищо не говорят. То и за кучетата и котките е ясно, че Слави има по-висок рейтинг. Страшно съм любопитен да видя рейтинги от преди шоуто да почне да се излъчва и се направи едно сравнение. Дали диджея е успял да крадне няколко процента от Дългия или пък зрителите зашеметени от простотията по канал1 масово са превключвали на БТВ



Тема Лоло, приятелю телетъбис,нови [re: lolo]  
АвторKyцo пилe (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 18:20



май наивникът тук си единствено ти!!!! Да не мислиш, че Слави Трифонов е Господ та да го е грижа за целия български народ?!?! Той е човек като всички останали и си изкарва парите като се стреми да ни забавлява (от ясно, по-ясно)! Това, че ти не можеш да го разбереш си е твой проблем - иди си в страната на Телетъбисите и си кротувай там с останалите трима телетъбиса - поне там ще има кой да се грижи за твоето благоденствие :-)))))
Едва ли някой разумен човек очаква Слави Трифонов да му разрешава проблемите....човек държи съдбата си в собствените си ръце, а той и неговия екип се стремят да направят ежедневието ни по-пъстро (за което лично аз съм много благодарна!!!)
Така че, иди се сгуши в скута на мама и не се изказвай неподготвен!!!



Тема Re: Нелка, па да беше погледнала рейтингитенови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано18.10.02 19:03



Лявата диаграма са рейтингите (т.е. къф процент от всички потенциални зрители гледат съответната телевизия - затова и сбора не е равен на 100%). Дясната диаграма е разпределението само на зрителите (т.е. тези които по тфа време са слушали радио Вива, били са на дискотека, правили са групов секс и въобще са се занимавали с всичко друго, но не и с гледане на телевизия изобщо не участват в процентите)

А иначе нещата с рейтингите стоят горе-долу така - по време на първото и второто предаване е била некфа страшна дискотека с дистанционните - ту Канал 1, ту bTV, ту Канал 1, ту bTV. Но от третото нататък става все по-зле и по-зле. Тая диаграма с рейтингите е усреднена - в смисъл, че на 07.10. разликата в рейтингите е била доста малка - около пет процента - сиреч доста обнадеждаващо за Дамян и екипът му. Обяснимо - хората са били любопитни как ще тръгнат нещата. Но след третото предаване (т.е. когато е станало ясна кфа е бозата) ела да видиш на кфо му се вика провал - предаването с Нешка Робева са го гледали по-малко от един процент.

Което си е верно - верно си е: има доста пристрастия, емоции и субективизъм по отношение на "По-добре късно..." Но... рейтингите никога не лъжат.

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово


Тема Re: Нелка, па да беше погледнала рейтингитенови [re: Hekф]  
Автор low (познат)
Публикувано18.10.02 19:14



ne sum pristrasten...ama znae6 li 4e na dulgia mu pla6tat na baza reyting 20?tva go znam ot vestnicite...a znae6 li 4e cenata mu v momenta se iz4isliava na reyting 24?a sega se seti na kogo burka v g... tuy mi ti predavaniyce...i ne to4no to-6toto ne zaslujava 4ak tolkova vnimanie...a cifrite nekf,cifrite...



Тема Както вече казахнови [re: low]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано18.10.02 19:40



рейтингите не лъжат. В този смисъл дори пич като Слави едва ли може да убеди четири милиона активни телезрители нарочно да не гледат "По-добре късно...". Ако "По-добре късно..." струваше хората щяха да го гледат. Пък те - не. Не щат да гледат голото дупе на Дамян и да му слушат мънкането под носа и тфа си е. Ей тфа показват цифрите.

Въобще цифрите са хубаво нещо, но по-важно е кфи изводи си правиш от тях.

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово


Тема Re: Нелка, па да беше погледнала рейтингитенови [re: Hekф]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 01:32



Тамън намерих една интересна статийка


Изглежда ни очаква ново шоу
А тоя 1% за предаването с Нешка Робева най-вероятно са били отчаяни фенки надяващи се да зърнат отново голия задник на Дамян Все пак най-добрите отзиви по-отношение на предаването бяха свързани не със самия Дамян а с неговия задник



Тема Да Бе... Глупости колкото си искашнови [re: neli]  
Автор Heoтpaзимa (Обречена)
Публикувано19.10.02 03:04



Само ще кажа, че Динамит беше по-готино шоу отколкото от По-добре късно... И въобще дори не може да става дума за сравнение между шоуто на Дамян и на Слави. Само като видях обстановката на По-добре късно и ми стана ясно. Харесвам Дамян като певец и изпълнител на скречовете по МСАТ, но не и по Канал 1. Не става

¤I had a little love, now I'm back for more ¤


Тема Re: Damian zasenchi nechii Reiting?нови [re: neli]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 12:07



Едва ли предаването може да се определи като толкова хубаво, но наистина е много тъпо да се маха нещо само след 6 издания. Наистина ми се струва, че играят някакви интереси. Предаването нямаше шанс да се развие.
Дано говърнат. Видяхте ли Слави как светна като го махнаха.
Интересно ми е има ли шанс да се появи пак на екран?



Тема Нели явно е ...нови [re: neli]  
Автормeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 14:57



Обзалагам се, че Нели е неква 16 - 18 годишна чалготечно насочена девойка, която въздиша по синеокия супермен Дамянчо. Ми кво пречеше да си му въздишаш по М-сат бе рожбо? Що трябва цяла България да му слуша простотиите ?!?



Тема Re: Damian zasenchi nechii Reiting?нови [re: neli]  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 09:43



Предаване, което явно няма да носи кинти ще бъде спряно. То си е ясно. Рейтинга му е зле - рекламодателите това гледат. Атова, че на някои недоебани мадами им е тъжно за Дамян - това е друг въпрос. Е, ако го бяха пуснали предаването по друго време, да не е заедно с Шоуто на Слави, може би щеше да има повече гледаемост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.