Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 03.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Тема Nai-nakraia go spriahaнови  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 21:17



Horata si kazaha dumata i damian otiva tam kadeto mu e miastoto , v smolian da pase ovcete (s tiah moje i da napravi show)



Тема Re: Nai-nakraia go spriaha [re: Angel]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано16.10.02 22:43



ееее!!!
сега се прибирам и гледам, че го няма шоуто верно
защо??кой какво и кога е казал? какви са тези бързи решения...




Тема Re: Nai-nakraia go spriahaнови [re: Angel]  
АвторPRETTY (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 23:43



Sega iskam da me razberete mnogo dobre vsi4kite: Damian Savov mnogo dobre si pasna v BNT no prostia i zavisliv balgarin ne mu dava 6ans za iziava. ZAPOMNETE EDNO OT MEN. DOKATO BE6E V MSAT VSI4KI MU SE RADVAHA, A SEGA KAKVO. POMISLETE BE HORA NE MOJETE LI DA RAZBERETE 4E SHOUTO NA SLAVI NE E TOLKOVA IZPALNENO S ISTINA I BLAGORODNOST. OPOMNETE SE, VIE VSI4KI BALGARI. RAZ4ITAM NA VA6ATA MORALNA PODKREPA. USPEH DAMIANE, USPEH!!!!!!!!! NIE VSICHKITE TI VERNI POCHITATELI SME S TEB. SAMO NAPRED!!!!!!





Тема Re: Nai-nakraia go spriahaнови [re: бyбoлeчka]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 01:50



Ето

е спряно
Ама не виждам кво толко се пеняви г-н Гоцев. Те хората си казаха - няма балет, няма вицове, няма скъпи декори,няма бенд и смятам, че си удържаха на думата. Не виждам основание за претенции



Тема Re: Nai-nakraia go spriahaнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 09:32



Много ми е интересно защо спряха точно това предаване. Малоумия като НЛО и сума ти още безумни БНТ-продукция мазнеят на екрана години наред, а шоу, коео явно се развива и става все по- малко гадно, шоу с потенциал е спряно. За парички ли става въпрос, за какво ли?



Тема Ми най-сетне и на пичовете в БНТ-тонови [re: PRETTY]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 12:18



почна да им идва акъла. Нищо страшно не се е случило. Просто след третото предаване, след като отшумя първоначалното любопитство и когато стана болезенено ясно, че тфа предаване е на светлинни години зад шоуто на Слави хората просто престанаха да гледат "По-добре късно...". Тфа е.



Тема Re: Nai-nakraia go spriahaнови [re: Angel]  
АвторEfex (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 12:22



haha..to4no taka..vs4kite 10 pod4itateli (baba, lelia , 4i4o Pesho i oshte 7) sa s teb Damiane !!!! derzaii... s tolko mnogo pod4itateli moje i partia da registrirash !!!!



Тема Re: за PRETTYнови [re: PRETTY]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 12:56



Стига си писала навсякъде едни и същи простотии ма, овца загубена!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.