Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ай стига сте го плюли това момче  
АвторCoba (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 17:12



Аве стига сте го плюли това момче нека се опита пък и може да направи нещо
Да не би Дългия да е по - добър, само дето много джавка. Половината му предаване е само простотии, а отгоре на всичко и за певец не става. Просто имаше късмет че започна първи и като всяко нещо в държавата едва ли не го направиха единица мярка за критерий.



Тема Re: Ай стига сте го плюли това момченови [re: Coba]  
Автор STOlMlRA (Damqn-THE BEST)
Публикувано16.10.02 00:48



To ne 4e Damqn moje da pee... Ama i na men mi pisna da 4eta prostotiite na nedowolni user-i. To winagi 6te ima nedowolni,da ne mislite 4e nqkoj 4ete tuka? samo nie, smotanite zriteli.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Re: Ай стига сте го плюли това момченови [re: STOlMlRA]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано16.10.02 10:52



Те четат , предполагам.
Ама добре е и да прочитат какво е написано...Сред многото излишни плюнки има и правилни критики. Ако се вслушат в тях - само ще спечелят.




Тема Re: Ай стига сте го плюли това момченови [re: Coba]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 04:04



Mlado govedo, kato izdadesh PONE album det' da go znajat vsichki (i da go pejat) i kat' napavish pesen deto da se vyrti po VSICHKI diskoteki v CJALA Bylgarija togava mojesh da tvyrdish, che Slavi ne moje da pee...
P.S. Samo si spomni (ako ne si prekaleno malyk de) "Vjatyr Echi, Balkan Stene" kak se peeshe po barikadite...



Тема Re: Ай стига сте го плюли това момченови [re: бyбoлeчka]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 13:11



Брей! На STOIMIRA и буболечка е взел да им се връща акъла




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.