Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови  
АвторFen na BNT (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 20:56



Trjbva da se sloji kraj na tova typo predavane. Ako sa profesionalisti rakovodstvoto na BNT 6te sprat vednaga tova predavane. Stiga njkoj e to4il parite na danykoplateca. Prikanvam vsi4ki normalno misle6ti xora da se obadjt na gen direktor na BNT za da 4ye glasa na naroda! AZ se obadix , a vie? Zaedno mojem da sprem tozi rezil! Zvani na gen direktor: 9855 2214 , a moje i na telefona na zritelj: 98552534



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: Fen na BNT]  
Авторcherry (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 21:15



:0 i na men showto ne mi haresa.dosta nehsta mu kucat no vse pak ostavi da nabere malko inercia.ako se zamislish purvoto izdanie na koeto i da e bilo show ne e mnogo blestiashto..ama hich daje.puk i ..kato ne ti haresva ne go gledai.chak puk razni zlobni podmiatania ot roda da se spre nezabavno...:) niama smisul:)
neka mine mesec dva i pak shte govorim
ako e pak takava tupnia ot BNT sami shte se setiat da go razkarat
da ne govorim che spored klauza ot dogovora reitinga mu ne triabva da pada pod tozi na slavi
taka che...:)



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: cherry]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано09.10.02 22:55



тц тц, глобален проблем стана това предаване...




Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: cherry]  
АвторBenKenobi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 23:14



Xaxaxaxaxaxa, tova trqbva da e nqkakva 6ega:)))))))) Reitinga mu trqbva da e po-visok ot toq na Slavi, xaxaxaxaxa:)) I kak q vijdate taq rabota?? Dano tova da vliza v sila polovin godina sled startiraneto na predavaneto, ina4e pi4a mai 6te si tyrsi nova rabota;)



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: cherry]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 18:10



Не тряба да пада рейтинга викаш? А пише ли в тоя договор колко време са им отпуснали първо да го настигнат тоя рейтинг? Щото ако не пише - зле е работата



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: Fen na BNT]  
АвторFenka na Predavaneto (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:16



hehehe.... basi prikanvaneto ve pi4... Kato ne te kefi predavaneto ne gledai BNT po nego vreme. Dai na teb kato ne ti haresva....da ne go gledat i tiq na koito im haresva li?
Na men mi haresva...ako nqkoi iska da mi kaje neshto moje da mi pishe ako iska: sicret_girl@abv.bg



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij! [re: Fenka na Predavaneto]  
Авторбoян (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 20:07



фенке, явно се извратена или просто си една задрастена п....а, аман от тази пошла история с Дамян



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotiнови [re: Fenka na Predavaneto]  
АвторOmega (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 20:24



Spored mene predavaneto e dobro. A wsicki tezi zadiawki po predawaneto sa prosto uplahata na Bati Vi Slavcho. Jawno ima dosta fenowe na koito plasta za pishat tezi prostotii.
Smiatam che cherwenata tocka s 18 se poiawiwa dosta chesto w predawaneto na Bati Vi Slavcho, a towa e prosto nemosta na scenaristite mu.
Uspeh na PO-DOBRE...



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotiнови [re: Omega]  
Авторflo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 22:00



E da de no na men nikoi ne mi plashta i wse pak shouto na damian ne mi hareswa.. i ne mi hareswa ne tolkwa ideiata kolkoto samiat wodesht durji se tupo i izkustweno, ne 4e Slavi e po- dobur i toi ne moje dwa lafa dakaje bez scenarii, no puk i ne mu se nalaga :)) si4ko si mu e napisano:) oba4e pone se e nau4il da 4ete dobre i s 4uwstwo, a na damian4o i 4eteneto ne mu se otdawa...
I wse pak hareswam neshto w twa shou - dekora:) da ne kajete 4e nishto hubawno ne se kazwa



Тема Re: Obadi se v BNT 98552214 za da spre tazi typotij!нови [re: cherry]  
Автор nosy (непознат )
Публикувано14.10.02 09:56



Ey ti da ne raboti6 za ekipa? 4e to tova predavane e s otrizatelen reyting o6te ot parvite 15 min na izla4vaneto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.