Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови  
АвторAnonimka (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 09:11



kato kajete Slavi ta Slavi? Che kvo vi kefi toq bokluk? Nima groznata mu viziq...ili gotinite mu scenaristi? Skoro gledah nqkakvo intervu sas Slavi..ami toi ne moja da obeli i edna duma be hora..... Toi e typ i naroda e typ 4e go gleda? Kvo mu haresvate... politi4eskite typi razgovori li??????? A????????!!!!!!!!!????!!!!!!!
Slavi e krygla nula ama shte se usetite tiineidjyri....Za Slavi stavat pensionerite..te sa negovite fenove...



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови [re: Anonimka]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 09:49



Ами не мислиш ли, че причината е в липсата на реална конкуренция? Какво да гледам друго? Аз уважавам Слави, но не съм му върл фен. Препоръчай ми какво да гледам, ако обичаш.



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov? [re: .....]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано11.10.02 10:43



А пък вчера пак как мляскаше в ефир...много любим момент ми е това...



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови [re: Anonimka]  
Автор^MASTERMlND^ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 12:27



Ми ти като си толкова умна и ориентирана, що не пишеш за Слави във ФОРУМА НА СЛАВИ. Това тук нали е форум на "подобрекъсноотколкотоникога"? И това предаване нямало нищо общо с онова? А? Ми пишете за тукашния водещ - колко е духовит,интересен и забавен! Ама не пишете щото не е такъв. И няма какво хубаво да кажете за него.
Освен това силно се съмнявам зад този ник "Anonimka" да не се крие я някой близък роднина на дамян , я самия той



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови [re: Anonimka]  
АвторObektivnata (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 13:35



Slavi Trifonov e nai-dobriat vode6t i 6oumen, kogoto Bulgaria poznava. Nikoi ne bi sledvalo da se interesuva ot tova kakuv e v jivota, dali e mnogo umen ili puk naprotiv. Tova niama zna4enie. Toi pravi nai-dobroto 6ou i nezavisimo ot opitite na kanal 1, toi 6te si ostane liubimeza na publikata. Nezavisimo ot taka tipi4nata bulgarska zavist i nepriazun, naso4ena kum uspelite hora, slava Bogu, 4e ima li4nosti kato nego, koito praviat ne6to i to PERFEKTNO!!!!!! Za6to tolkova mu zavijdate? ( ritori4en vupros!!!!!!!!)



Тема Те тфа е най-голямата трагедиянови [re: Anonimka]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 13:49



Ако Слави е тъп, ограничен, мирише лошо, облича се лошо, говори лоши неща - въобще издънка от всякъде... и все пак е намбър уан... тфа не те ли навежда на мисълта колко още по-зле са останалите?

Но както казва и Обективна - няма значение къф човек е Слави. От значение е кфо Шоу прави. Не знам дали само пенсионери са фенове на Слави (представяте ли се верно само бабички да му се лепят на Славито?), но феновете на Шоуто са от най-качествената възрастова група - 25-45. Некфи ошашавени тинейджъри дето и те още не знаят на кой свят живеят знаеш ли колко слабо ме интересуват кфо харесват и кфо не харесват?



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови [re: ^MASTERMlND^]  
Автор STOlMlRA (Fen na DJ TEDDY)
Публикувано11.10.02 16:04



A ti za6to ne pi6e6 w foruma na Slawi? Ili moje bi si rodnina na Slawi?
Ami az kakwo sym na Damqn? Moje bi lubownicata? Za6toto az iwnagi pi6a "polojitelno" za Damqn. Prosto na6eto ne se wijda na fona na wsi4ki "originalni" ostroumiq protiw nego.
Prawi sa teezi det se 4udqt za6to wseki se e zael da tyrsi kusurite, a ne "hubawoto" w na4inanieto na edin smel4aga, zael se da razsee sku4noto ejednewie wsqka we4er da gledame GOLOGLAWIQ.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Бе няма лошонови [re: STOlMlRA]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 17:41



вчера писах в една тема, че най-лошия вариант за Шоуто на Слави е да няма конкуренция. И обратното - няма нищо по-хубаво от тфа едно качествено шоу да подпре изодзад Слави Трифонов. Просто на нас - феновете на Шоуто на Слави - ни е малко обидно, че толкова слабо шоу е некф конкурент на Шоуто на Слави.



Тема Re: Те тфа е най-голямата трагедиянови [re: Hekф]  
Авторaxил (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 19:26



Слави просто е най-добрия водещ, с най-добрия екип. Затова и рейтинга му е 23 на 3. другото е глупост.Просто Дамян не става за тази работа.



Тема Re: Abe hora kvo tolkoz vi kefi Slavi trifonov?нови [re: STOlMlRA]  
Автор Гpaциoзнa (brilliant flame)
Публикувано11.10.02 19:56



Да си призная,в началото Слави ми харесваше,но в последно време нещо много взе да обижда...Не подбира !
Станал е много нагъл,самоуверен и май се е самозабравил...
Иначе хумора на сценаристите ми допада адски! Но за Слави всеки знае,че без сценарий не може две думи на кръст смислени да каже!!!
Човек свиква да живее по сценарий и в обикновенни ситуаций се чувствува доста затруднен...
Относно новото вечерно токшоу на Дамян Савов-харесва ми...Новото винаги носи нещо свежарско във себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.