Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 24.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови  
АвторFENKA (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:24



Predavaneto e super.. Kvo ne vi haresva be typaci takiva? Vse nedovolstvate ot neshto.... ako nqkoi reshi da napravi neshto vse go zabivate v zemqta.Zatova shte ni e typa i ograni4ena durjavata.
Kakvo opluvate vodeshtiq? Kajete kakvo iskate ot nego..kajete ideq... da naprqvim zaedno neshto goino kato dadem ideq da re4em.Zashto trqbva da kazvame edi koi si e typ edi koi si e gotin....Zamislete se...tova koeto vie zritelite{ az sushto sam zritelka} pravite....Pravilno li e? Naistina li mislite 4e predavaneto e typo ili samo za da mahnete neshto koeto ima bydeshte???Kajete!!!! Dosta ne inteligentno e da se pishat vsqkakvi prototii... moje i po po-4oveshki na4in nali?!!!!
Postavqm mnogoto4ie.... zashtoto dosta sa neshtata koito bih mogla da napisha....
Damian Savov vse taka napred....i nagore.... kogato na edno mqsto se syberat mnogo hora na edno miasto vse ima nedovolni.....da ne ti puka... raboti za tezi koito te haresvat, uvajavat i obichat..... { sicret_girl@abv.bg }



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
АвторПиy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:45



Не си ли ти най-добрия атестат за качеството и нивото на предаването.И ако има доста хора,които да казват едно и също,замисли се,може би ти не си правата.Пък и манталитета на българина се променя,не ни връщай в 19 век във времето на Хаджи Генчо и компания.Трябва да е ясно,че ще аплодирам неща,които ми харесват-човека имал самочувствие,че може-излязъл и нищо не станало.Това е живота и навсякъде,всеки ден,се случват такива неща.Защо са необходими трагедии.Да се промени или да си ходи.И не си мисли,че не му желаем доброто.Знай,че само този форум подържа интереса към предаването жив и че напълно съзнавам това.



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne... [re: Пиy]  
АвторFENKA (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 08:55



razbira se 4e ne sam az tazi koqto bi reshila kakvoto i da e... No trqbva da sme malko po-vuzpitani nezavisimo 4e ne ni vijdat i 4uvat kogato sme skriti zad monitora i pishem gluposti. Jalko e da se govorqt hilqdi prostotii...typo e.... Ne mislish li Pio????
A kakvo ne ti haresv v predavaneto? Bukvalno ti stoish i nabludavash 4ujd razgovor....vse edno DFamian si e sam u doma i razgovarq s niakogo.... nie sme nabludateli.Nima ne polu4avame otgovor na niakoi vuprosi koito sme si gi zadavali...no nqma koi da ni ogovori??
Vqrno e 4e ne sme v 19-ti vek.... az sushto sam mlad 4ovek.. na 19 sam.. no znaq kakvo e da opluvat neshto koeto se haresva na po-golqmata 4ast ot auditoriqta.... opluva se zashtoto se zavjda.. V nikakyv slu4ai ne kazvam 4e ti ili niakoi drug zavijd na Damian... no....



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
Автор Пиy (непознат )
Публикувано11.10.02 09:16



Добре е,че отстояваш мнението си.Продължавай все така.Е,липсва ти малко вкус,но това е от годините(шегувам се).



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: Пиy]  
Автортaзи, koятo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 09:18



Съгласна съм с Пиу, моля, Дамян или да смени начина на държание или просто да се признае за победен и да се оттегли с достойнство докато е време и никой няма да му се сърди. Телевизия ще има и след него и след нас дори, но трябва да се предлагат качествени стоки на хората, които стоят пред синия екран. Повече естетика......
Дамяне, ти не се държиш естествено, а обеща. Престани с тъпите си въпроси и вземи прочени малко литература за да си достоен събеседник, както на Ники Кънчев, така и на АлБо и дори на Катето Евро. Много е грозно и пренебрежително държанието ти. Толкова нахакано изглеждаш, но като си отвориш устата - о ! ужас....Желая ти от все сърце успех



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
Автор^MASTERMlND^ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 12:49



и какво толкова ти харесва в това да наблюдаваш чужд разговор? При това досаден и безинтересен? Ми като ти е интересно да гледаш нещо такова застани на автобусната спирка, слушай какво си говорят хората и се кефи!
Що трябва да му плащаме простотиите с нашите данъци? На тоя DJ (б.а. - дисководещ), който снощи не можа да пусне едно CD!!! Браво на него! Браво!!
А отнсно слушането на чужди разговори - можеш да гледаш безкрайните сериали които се въртят по ТВ-то (и верояно това и правиш) -там е същото: някакви хора само стоят и си говорят, говорят...все едно гледаш през прозореца у комшиите. И за да е пълно удоволствието трябва да си с пеньоар, ролки на главата и плетка в ръцете. Може и оргазъм да получиш



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
Автор^MASTERMlND^ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 12:52



и какво толкова ти харесва в това да наблюдаваш чужд разговор? При това досаден и безинтересен? Ми като ти е интересно да гледаш нещо такова застани на автобусната спирка, слушай какво си говорят хората и се кефи!
Що трябва да му плащаме простотиите с нашите данъци? На тоя DJ (б.а. - дисководещ), който снощи не можа да пусне едно CD!!! Браво на него! Браво!!
А отнсно слушането на чужди разговори - можеш да гледаш безкрайните сериали които се въртят по ТВ-то (и верояно това и правиш) -там е същото: някакви хора само стоят и си говорят, говорят...все едно гледаш през прозореца у комшиите. И за да е пълно удоволствието трябва да си с пеньоар, ролки на главата и плетка в ръцете. Може и оргазъм да получиш



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
Автор^MASTERMlND^ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 12:55



и какво толкова ти харесва в това да наблюдаваш чужд разговор? При това досаден и безинтересен? Ми като ти е интересно да гледаш нещо такова застани на автобусната спирка, слушай какво си говорят хората и се кефи!
Що трябва да му плащаме простотиите с нашите данъци? На тоя DJ (б.а. - дисководещ), който снощи не можа да пусне едно CD!!! Браво на него! Браво!!
А относно слушането на чужди разговори - можеш да гледаш безкрайните сериали които се въртят по ТВ-то (и верояно това и правиш) -там е същото: някакви хора само стоят и си говорят, говорят...все едно гледаш през прозореца у комшиите. И за да е пълно удоволствието трябва да си с пеньоар, ролки на главата и плетка в ръцете. Може и оргазъм да получиш



Тема Не знам дали съзнавашнови [re: FENKA]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 14:03



че поставяш ребром един много интересен и дълбок въпрос - въпроса за изказването на мнение.

Значи всеки имал право да си изкаже мнението. Така казват - било некф абсолютен стълб на демокрацията. А кой съм аз, че да клатя демокрацията? Но доста хора май виждат само правото да изкажат мнението си, а задължението да се аргументират некси им убягва. Ей тия хора ако знаеш и мен как ме дразнят - не е истина просто.

Но има и хора, които освен че си казват мнението се и аргументират. Не слагай всички в един кюп - тфа исках да ти кажа



Тема Re: Predavaneto e dobro, no ocenitelite ne...нови [re: FENKA]  
АвторCaшa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 14:28



За идеите се плаща...на мен кой ще ми плати,а ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.