Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Na nikoi ne davate shansнови  
АвторPepon (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 16:30



Ave hora zashto ne davate shans na nikoi?
Damian Savov i negovite hora zapo4naha da praviat shou ot tip izobshto ne poznat za Bylgaria? Predavaneto e zamisleno spored men dobre, razbirase ima i ne dostatytsi, koito sigurno shte badat izgladeni s vremeto.
Pisna mi ot ligotiite na Slavi i negovia 30 i pove4e stsenaristi! Slavito ot mohata pravi slon ( e da evla mu 4e go moje) i postoianno se ligavi. Pone Damian e estestven dori da sli mu li4i, 4e e edin srednostatesti4eski balgarin
Pravi strahotni razgovori s jenite :) ama kogato gosta mu e ot majki pol neshto ne moje da zavarji snosen razgovor no tova niama da e ve4eno shte natrupa opit i sym siguren 4e sled vreme shte nastigne Slavitrifonov ili pone zritelite na Po-dobre kysno ot kolkoto nikoga shte badat hora, koito znaiat kakvo iskat i ne im e do typite smeshki na Slavi Trifonov.
Uspeh na shouto i neka kolkoto se moje po-skoro da dostigne Slavito po reiting.



Тема Re: Na nikoi ne davate shansнови [re: Pepon]  
Автор^MASTRMlND^ (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:01



Срещу него да бяга пак няма да го стигне!
И какви страхотни разговори с жените видя? Кой бил с естествено поведение?
Изобщо кое предаване си гледал? Шоуто на Лари Кинг ли?



Тема Re: Na nikoi ne davate shans [re: ^MASTRMlND^]  
Авторon/off (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:17



ama typo e da se lansira lice, koeto veche si ima slavata na chalgar i vodesht v selska TV za edno takova novo show. Spored men trqbvashe da izberat novo lice, nepoznato, koeto tepyrva da trupa slava. A s toq smeshko sbyrkaha i ot tam trygna neuspehyt na predavaneto. Zashtoto vsichki znaqt kolko i kakvo moje Damqn, gledali sme go po M-SAT i to ne poveche ot 2-3 min, posle prosto prevkluchvash. Toi ne e ot tezi, koito trqbva tepyrva da se uchat, dosega e trqbvalo da se nauchi, ako ne - sorry. Edva li shte se promeni, prosto gostite mu shte sa razlichni :)



Тема Re: Na nikoi ne davate shansнови [re: on/off]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано09.10.02 21:21



И все пак, мисля, че трябва да му се даде шанс... Това шоу действително е нещо ново и тъй като аз гледам Слави само защото знам, че веднага след него започват "Приятели, мисля че вече ще хващам само вица му накрая... едно от много малките неща, които ми харесват.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.