Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kolko grozno i selski svalqshe Teodora :((нови  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 16:50



kak moje takava seleniq, nqmam dumi prosto. Dyrja se kato istinski rogach (ne, che ne e). To ne beshe opravqne na kosata, komplimenti za krasotata i, no samo s "Ama ne, ti naistina si mnogo krasiva!", neprekysnato se doblijavashe do neq, momicheto nakraq shteshe da padne ot legloto. Mnogo grozno se dyrja taq typak, prosto na men mi stana neudobno, pyk za momicheto da ne govorim.



Тема Re: kolko grozno i selski svalqshe Teodora :(( [re: ujas]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:00



То пък едно момиче - уж е на 17 години, а пък изглежда на 28? И като ти кажат, че си хубава е редно да благодариш, да се усмихнеш, а не да гледаш тъпо...



Тема Re: kolko grozno i selski svalqshe Teodora :((нови [re: passion]  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:06



e to pyrviq pyt blagodari momicheto, na vtoriq se usmihna, taka i na tretiq i na chetvyrtiq, ama po-natam vze da se pritesnqva. To takava gorila da te svalq ne si e rabota, az bih si trygnala i bih mu provalila "showto" :) haha Nali sa mu gosti, vinagi mogat da si trygnat :)
A kak samo se qdosa kato mu davashe zaeto tel-a i go tryshna v zemqta. Tva beshe super izlagaciq, pokaza, che se e provalil totalno :) haha ne trqbvashe da se izdava miliq :)) typo momcheto, kvo da praish



Тема Re: kolko grozno i selski svalqshe Teodora :((нови [re: ujas]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:16



А нещо за Ники Кънчев имаш ли да ми кажеш? Тотално разочарование... злобен и глубав - ясно защо е още ерген...



Тема Re: kolko grozno i selski svalqshe Teodora :((нови [re: passion]  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:26



az Niki nikoga ne sym go haresvala. Sys samochuvstvie do nebeto, a vse s maznata kosa. Drazni me ponqkoga. A razgovoryt beshe pod vsqkvo nivo. Ediniq iska vyprosi, drugiq ne znam si kvo iskal, typa rabota, chudiha se kvo da pravqt prez cqloto vreme :)



Тема Не си сванал вицанови [re: ujas]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:46



Пича просто се опитваше да пунтира Слави га му е дошла в Шоуто засукана мадама... за жалост май само аз и група мммммагадански учени схванахме тънкия замисъл

Кфо да си говорим - има некфа идея в тфа шоу, но Дамян толкоз се е впрегнал от мисълта на всяка цена да пребори Слави, че съвсем се е съпикясал. Вярно - хубовото шоу не е само в "в балета, в бенда и в скъпият декор, нито в копираните от Интернет вицове", но не е и в тфа да си размахваш голия гъз, нали?

Място под слънцето има за всички, в тфа число и за "По-добре късно..."




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.