Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Da ne ti puka.нови  
АвторSupermax (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 11:18



Damiane, ottuk natatyk ne e vajno kakvo govoriat horata za tebe, Po-vajnoto e da ne ti byrkat imeto. A inache s malko izpipvane na detailite nestata ste si doidat na miastoto. Povecheto ot draskastite tuka niamat i nikoga ne sa imali predstava kak se pravi TVshow. Taka che.... derzaite.



Тема Re: Da ne ti puka.нови [re: Supermax]  
Авторflo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 12:35



e az moje da niamam predstawa kak se prawi, no imam predstawa kakwo mi hareswa da gledam i kakwo iskam ot edno shou.....
to powe4eto hora kato idat na kitaiski resturant si niamat ideia kak se gotwi no hareswat ili ne hranata ..... se pak shouto ne se prai za twa niakoi da se namira na rabota i da mu e interesno, a za horata i za twa tiah da gi kefi......
Taka 4e nz koi kak prawi neshtata a kakwo stawa kato rezultat......



Тема Re: Da ne ti puka. [re: flo]  
АвторSasha (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 13:15



Може и да не знам как се прави ТВ шоу, но знам, че със сигурност така НЕ се прави!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.