Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 15.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стоимиро,стой мирно мари!  
Автор Kиpo ()
Публикувано08.10.02 00:38



Искаш похвали-те ,на :

О...! Всичко бе чудесно !
О !!!
Всичко бе прекрасно-сценарий,актьорско...ъъъ...пардон,поведението на водещия,лафове...замисъл...Онова с банята в началото...Етцетерата,де...такованката

Добре ли е ?
Реалистично,нали?

П.С. Ама,Стоимиро,имаш ли Кюто на Светла?Хем ще освободи малко време на мъжа си за вас от фен клуба...



Тема Re: Стоимиро,стой мирно мари!нови [re: Kиpo]  
Автор STOlMlRA (непознат )
Публикувано08.10.02 00:50



Hihi.
Eh, interesno mi e "KARTOFA" dali 4ete wsi4kite tiq gluposti. I koj znae kak se smee i se zabawlqwa.



Тема Хехе,я ! Надявам се и ти се забавлявашенови [re: STOlMlRA]  
Автор Kиpo ()
Публикувано08.10.02 01:00



докато се регистрираше преди малко!
Чете-бъди уверена! Няма клуб с по-голяма моментна посещаемост от тоя,изключая "политика" може би.
'Те папка бати!



Тема "Картофа" ?Анови [re: STOlMlRA]  
Автор Kиpo ()
Публикувано08.10.02 01:08



две орехчета искаш ли да усетиш отблизо?
Сега ,ако кажеш ,че и т. нар. Теди Джорджо става,спирам да си говоря с теб!
Майтапа настрана-Дамян ми е симпатичен,дано успее завалията!Искрен съм,мамка му!



Тема Re: "Картофа" ?Анови [re: Kиpo]  
Автор STOlMlRA (Fen na DJ TEDDY)
Публикувано08.10.02 01:23



4eki 4eki... Az Damqn go 4etkam, 6tot si misli 4e sam mu fenka i trupam edin wid to4ki kat go za6titawam. Ako me kefe6e, 6tqh li da mu izmislq toq prqkor, 4e i cqloto radio Bravo (po wremeto kogato tam wode6e "Folk Intriga" da go bazikat zaradi nego). A Tedi kat 4u za prqkora kak se smq...
Tedi Georgo mi e priqtel. Estestweno 4e me kefi i kato 4owek i kato DJ.
Za6toto ne samo az no i mnogo DJ-i sa kazwali 4e Damqn ne e DJ - saimiqt toj si go priznawa w edna statiq, koqto pazq i moga da ti pokaja.

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"


Тема Ако кажеш ,че и пее хубавонови [re: STOlMlRA]  
Автор Kиpo ()
Публикувано08.10.02 10:38



тоя Теди,ще ме учудиш,меко казано.
М?



Тема Re: Ако кажеш ,че и пее хубавонови [re: Kиpo]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано13.11.02 13:59



Sled nqkolko mese4no zakysnenie nadnikwam tuka za da widq 4e pri sprqno predawane, wse o6te ima forum za nego - zatowa otgowarqm s zakysnenie.

Kakwo te u4udwa w Tedi?! 4e ne se naduwa kato Damqn, 4e e strahoten kato 4owek i priqtel?! Ako kaje6 4e Damqn pee strahotno, zna4i licemerni4i6 za6toto toj 4ete tuk. Ne sam 4uwala Tedi da wie kat wylk na kojto sa mu nastypali opa6kata - 4uj "Moq zwezda" na Damqn i 6te 4ue6 i ti.
Kolko dobre poznawa6 Damqn,za6toto az imah "6tastieto" da go poznaq ot blizo i sajalih za koeto...

"Prawete towa koeto trqbwa,za da polu4ite towa koeto iskate!"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.