Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 16.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема I kak shte me ubedite ...  
АвторPitanko (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 19:01



I kak shte me ubedite, dragi moi, che tova ne e trik ot strana na Slavi Trifonov da si suzdade izkustvena konkurencia za vdigane na reitinga? Obqsnete mi samo, kak celia ekip se systoi ot hora, bivshi slugiteli na Dulgia? MNOGO INTERESNO!
Pyk i hich niama da se uchudia, ako se porovichkam malko i se okage, che zad firmite producirashti dvete predavania, stoiat edni i syshti hora!



Тема Re: I kak shte me ubedite ...нови [re: Pitanko]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано07.10.02 19:06



е и? къф е проблема да не гледаш нито слави, нито други подобни предавания? всички сте се побъркали както изглежда...



Тема Re: I kak shte me ubedite ...нови [re: Pitanko]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано07.10.02 19:16



Не знам дали е така и се съмнявам, защото ето аз как виждам ситуацията...

Тези хора, които сега ще правят "По-добре късно от колкото никога" мисля, че или са напуснали или са освободени от бившите екипи ни Куку, Хъшове, Шоуто на Слави, Каналето и т.н... Ако Трифонов наистина е искал да направи изкуствено вдигане на рейтинга, защо ще му е да освобождава собствени хора, ако те са кадърни и то преди толкова дълго време... Едва ли не... Дайте да ви уволня, а вие ще чакате като пуснем фалшивата конкуренция и ще се правите на тъпи, за да ми вдигате рейтинга - да, ама не... Първо за да не се спекулира с тази теория, щяха да бъдат назначени хора, които да нямат нищо общо с гореизброените предавания, вкл. и Шоуто на Слави, а и за да не се тиражират подобни мнения като твоето... И пак ти казвам замисили се, защо Трифонов ще освобождава кадърни хора от екипа си, за да ги прати да правят фалшива конкуренция... Според мен тези хора по едни или други причини са напуснали тези предавания и сега обединени са решили да направят нещо наистина различно и заслужаващо вниманието и дано е така!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: I kak shte me ubedite ...нови [re: Secret_boy]  
АвторPitanko (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 19:19



A zashto puk tezi kadurni hora, koito sa bili s nego v kakvi li ne situacii sega go napusnat kogato toi e na vurha???
Ili sa adski tupi, za da se otkagat ot golqmata banica ili az sum prav s predishnoto si tvurdenie!



Тема Re: I kak shte me ubedite ...нови [re: Pitanko]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано07.10.02 23:56



Може и да не са напуснали, а да са били уволнени, което най-малко ми се иска да вярвам...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: I kak shte me ubedite ... - ami nqma :)нови [re: Pitanko]  
АвторPavel (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 00:24



Ne znam, i az si go pomislih kato variant, no maj samo scenarista e bivsh ot Kuku, Kanaleto, Hashove i t.n.
Tova si e veche "voenna strategia", de da znam - moje i malka Bulgaria da e dorasnala do tam.... ama vse ne mi se viarva...
Az se chudq dali ne e nqkakuv podul hod na pedala kamen, shtoto v kraina smetka Kanaleto se okaza sushto bokluk, a i samia kamen e veche bita karta....

Moje puk sled vreme da se razbere kakva e istinata... :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.