Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 18.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Абе...нови  
Автор mireto:) (™)
Публикувано04.10.02 23:31



аз че съм тъпа, тъпа съм....ма аре някой да ми обясни кво е тва "По-добре късно" и по какъв повод е направен този клуб?
щот на някой админ му е скимнало....заеби...

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор Very_Bad_Girl (мнооо Bad)
Публикувано05.10.02 00:15



basi kluba

I guess I`ll Die Another Day,
Its not my Time to go...


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано05.10.02 00:50



Ами за шоуто, което от понеделник започва по Канал 1 - "По-добре късно, отколкото никога".
Някъде ми се мерна, че шоуто ще може да се гледа онлайн , тука от дир-а.

А за скимването мисля, че е напълно нормално да правят каквото си искат, все пак тяхно е тука...а ние ...нищо не можем да направим, колкото и да не ни харесва, че не се изпълняват желанията ни, нали



Тема Re: Абе...нови [re: бyбoлeчka]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.10.02 12:01



и кво е тва шоу???

аааа не, ебати глупостта, заклевам се

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано05.10.02 14:41



nali,aman ot komersialni ligotii



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.10.02 14:57



бе то не е само тва...виж в предложения за нови клубове кво става....няколко клуба с повече от 50 гласа за.....и нищо не става...и некво тъпо и смотано предаване....понеже админ еди кой си е решил...и го е направил....
и така беше със СМГто....понеже някъв си там учил..е боли ме ме оная работа че е учил там

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано05.10.02 15:33



daa,i na vsi4koto otgore na nqkoi im zatriha i nikovete ta sega ni pi6e 4e imame po 10-ina mneniq.da ne govorim 4e nikoga za ni6to ne ni obru6tat vnimanie,kato 4e li im e pod dostoinstvoto,a ne mogat ni6to da napravqt kato horata i hi4 ne mi se struvat veliki.dir.bg SUX otvsqkude

Редактирано от stranger на 05.10.02 15:41.



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано05.10.02 15:34



oba4e puk kato nqma kude drugade da se otide 6te turpim i tova e



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.10.02 17:44



мдам
и днеска цял ден почти имаше некви тъпи бъгове....бааааа

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор Бopимeчkaтa (Юнайтед)
Публикувано05.10.02 23:21



за СМГто не знам какъв е случая
но тук конкретно става въпрос за платен клуб ... такива има доста и то повече от година и половина ...и е хубаво че ги има , че да има въобще Клубовете в сегашния вариант .......или предпочиташ да няма платени клубове сато този, а вместо тях Клубове+ ?

Ебреееееее-дебреееееее.......



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.