Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Абе...нови [re: Бopимeчkaтa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.10.02 23:29



ахам....ми попринцип преди известно време, един админ каза че платени клубове няма....ма явно е излъгал
много сте наясно всички....

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор Kpъr (новак)
Публикувано06.10.02 02:06



предполагам че ресет-натите профили са на всички които са се опитвали да влязат точно в този момент в петък,

явно тогава в дира нещо са разчиствали и който е попаднал м/у зъбните колелца на прахосмукачката се е случило така нищо лично



Тема Re: Абе...нови [re: Kpъr]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано06.10.02 09:44



znam,i az se usetih,4e ne trqbva6e da si pi6a nika kato mi kaza "tova e va6eto purvo vlizane" ama



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано06.10.02 10:01



хахахахахха
и на мен много пъти ми се е случвало...добре че не съм си го писала...ма тва е щот не ми е първо влизане

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано06.10.02 10:05



hihi,mi az kakuvto sum si neturpeliv ne mojah da se sturpq da iz4akam(a i misleh,4e nqma da se opravi-poneje sum i pesimist;]) i naburzo si go napisah
no vse pak pone mneniqta ne sa iztriti,samo taka pi6e,ama ina4e pak si izlizat vsi4kite:)))))))

Редактирано от stranger на 06.10.02 10:09.



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано06.10.02 10:17



ауууу
аз ще подивея ако мойте мнения станат изведнъж на 0

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано06.10.02 10:22



e i az taka ama vse pak v profila si se pazqt vsi4kite-pak e ne6to,makar 4e kato vijdat takova malko 4islo i nqma da mi predlojat da sum moderator,puk az sum merakliq

Редактирано от stranger на 06.10.02 10:22.



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано06.10.02 10:32



бе то и аз така...ама ся виждам че няма смисъл

виж само колко мнения имам

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.


Тема Re: Абе...нови [re: mireto:)]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано06.10.02 10:47



mdaaa,kak ne gi e sram o6te za nikoi klub da ne sa ti predlojili da stane6 moderator



Тема Re: Абе...нови [re: stranger]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано06.10.02 13:39



абе предлагаха ме...в клуб Чалга...ама админите ме мразят
в Ева и Ева щях да стана...за малко, с 2 гласа ме победи една...миналата година някъде....
в 15-20 не щат да има мод....иначе можеше да съм аз
в 10-15 са несериозни децата да си направят избори и да изберат човек, който ще защитава правата им в клубовете....
и има и още ам сега ме мързи да пиша

За да си щастлив в любовта не трябва да си сляп, просто трябва понякога да си затваряш очите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.