Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 27.09.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос към всички скорпиони тукнови  
Автор redScorp (playgirl)
Публикувано02.04.05 19:10



Скорпиони мислите ли, че скорпионът трудно изразява чуствата си? И на какво се дължи това? Много ми е странно и се чуствам по някога доста объркана.Можеби се бъркам и тези моя наблюдения не се отнасят до всички скорпиони но по-голяма част от тях предполагам също ще са на това мнение.

Трудно ми е да изразявам външно чуствата си не мога да бъда романтична и изобщо вече ми е писнало да се правя на това което не съм, искам да съм естествена такава каквато съм си, фалш-а ми писна!

дайте съвет какво да правя?


Редактирано от redScorp на 02.04.05 02:58.



Тема Re: Въпрос към всички скорпиони тукнови [re: redScorp]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано02.04.05 10:28



трудно? ти си първия скорпион който чувам да твърди, че трудно си изразявал чувствата. Мда, мразим да говорим за тях, защото когато си директен за нещо толкова лично, повечето хора се стряскат или пък решават че могат да ти се качат на главата, но за сметка на това пък ги показваме достатъчно добре. При това съвсем не е нужно да се правим на романтични, защото наистина не сме, не и в буквалния смисъл. Но за сметка на това достатъчно добре се грижим за човека, на когото държим и винаги сме там, когато имат нужда от нас.
Ако някой не разбира това като проява на чувства ......... ми прав му път. Да ходи някъде и да се гръмне.
да си намери някоя лигла, дето ще му се обеси на врата и ще му хленчи колко мноооооооого го обича, и при първата възможност да си докаже отношението, ще си свие опашката и ще бие отбой
така де, един съвет - научи си цената
няма лошо да се раздаваш дори и на хора, които не го заслужават, но не го прави за сметка на себе си

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Въпрос към всички скорпиони тукнови [re: Hot_ice]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано02.04.05 16:26



Миля че ХотАйс, ти е дала доста достоен отговор, много е права точно така трябва да живееш както ти изнася а не за сметка на другите, това че не си много романтичнен/а или не изразяваш видимо чуствата си не е чак толкова фатално, и аз мисля че голяма част от скорпионите са си такива трудно го правят, поради простата причина че не обичат лигавите неща, и нещата насила. Затова моят съвет е да си бъдеш това което си, достатъчно е човекът на среща да има тези качества за да се допълвате взаимно.:)) Малко егоистично може да ти прозвучи, но в никакъв случей не се самообвинявай, щото знам че ни е в кръвта!:)



Тема Re: Въпрос към всички скорпиони тукнови [re: redScorp]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано02.04.05 17:01



И аз трудно изразявам чувствата си, и преди също имах проблем с това, но разбрах че щом ме е страх да ги изразя значи не съм готова. За сега съм казвала само на един човек че го обичам, и то защото съб била напълно убедена.

Така че, моят съвет е, просто да чакаш до момента когато чувствата ти са толкова силни, че няма да ти звучи странно да ги разкриеш. А при нас това може да отнеме години, но пък е и много по хубаво както за нас, така и за партньора.

When was the last time you did something for the first time?


Тема едно възможно теоритично обяснение [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано02.04.05 17:15



Често и раци и скорпиони биват обвинявани в емоционална студенина, което е донякъде вярно, може би е наследена от водната стихия, или така изглежда привидно.И двата знака могат да бъдат дълбоко емоционални, много чувствителни и уязвими, но природата като компенсация за това е дала дебели черупки, през които дълбоките и силни чувства трудно си проправят път, и от там може да идва проблем с изразяването на емоциите,не ,че ги няма.Определено, Любовта е по-различна от тази на останалите ,например въздушните знаци ,които си говорят сладко по пейките ,колко много се обичат и т.н. , сладко мое,гълъбче ..гъци,гъци .и други такива според мен лиготии.., това не значи ,че Скорпионите не обичат и нямат чувства ,просто такива прояви не са им присъщи...м :)



Тема Re: едно възможно теоритично обяснениенови [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано02.04.05 17:57



Емоционална студенина - много хубаво казано Мистиик:). И вие раците сте точно такива също, не обичате да афиширате чувствата си, но когато ги разкриете го правите по най-хубавия начин. И скорпионите и раците много трудно си разкриват чувствата защото много трудно и бавно допускат някой в сърцето си, и естествено не биха казали на някого че го обичат ако не са убедени в това и нямат доверие на човека отсреща.

А за въздушните знаци също си права, ама и кой им вярва ако почнат да си разкриват чувствата след втората среща :)

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: едно възможно теоритично обяснениенови [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано02.04.05 18:16



:) въздушните не съм ги изследвала много, но съм чела, че повече говорят за любовта, отколкото да я изпитват, докато ние повече я изпитваме и то дълбоко, отколкото да говорим за нея и чувсвата си, което е по-важно и това е прекрасно.
за въздушните знаци също си права, ама и кой им вярва ако почнат да си разкриват чувствата след втората среща :)

да и при тях и отношението е някак въздушно, повърхностно, необвързващо и мимолетно, кратко, което никак не ми се нрави, не изповядват сходни идеали като нашите ...
....никой неможе да разбере по-добре Скорпиона от Рака и никой, неможе да разбере по-добре Рака от Скорпиона, не е нужно да казват любовта си ,те се усещат и разбират .Някой път трябва детайлно да разискаме тия отношения

Редактирано от Mistique на 02.04.05 18:24.



Тема Re: едно възможно теоритично обяснениенови [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано02.04.05 18:33



Мдаааа, когато моето раче ми чете мислите понякога незнам дали да плача или да се смея, защото ме е страх да не му стана като отворена книга, а пък и ми харесва че ме разбира по-добре от останалите.

Страшна комбина сме си раци и скорпита. Е, да не забравяме и другите ни водни събратя рибите, които също са ни в партията :))

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: едно възможно теоритично обяснениенови [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано02.04.05 19:10



Цитат от книгата "Знаци на Любовта" на Линда Гудман ,
за връзката Рак-Скорпион :
" Колкото и да е странно, те не се срещнаха във водата
"тези двама души ще бъдат привлечени като с магнит, когато се приближат на няколко километра един от друг -- невинаги, но обикновено."
" Обръщам се към Рака и Скорпиона: вие мили създания сте , много, много, много, много близо до това да постигнете хармония, по- близо от повечето хора,които познавате.Това е обещание на планетите и звездите, обещание, което можете да превърнете в истинска гаранция с по-малки усилия от мнозина други хора.Това не ви ли дава по-голяма сигурност и комфорт?(Шшт!Виждате ли?Гледайте!Ракът наднича от черупката заинтригуван.. а Скорпионът бавно и любопитно повдига предпазлива вежда. Думи като "гаранция " и "сигурен" винаги имат такова въздействие върху тези слънчеви знаци.)
..."Между Рака и Скорпиона (Орела) съществува почти свръхестествено инстинктивно разбирателство.Те си разделят, ако не всички почти всички пороци и добродетели.."
..."Раците и Скорпионите не прощават на много хора, но си прощават един на друг. Дори нещо повече, ако аспектът между Слънцата и Луните в партньорския им хороскоп също е хармоничен и съответстващ на музиката на рожденните им знаци, те не само ще си прощават, но и ще забравят. А това е цяло чудо за Рака и Скорпиона.
..."Винаги е жалко да се разруши която и да е вибрация с конфигурация 5-9 между слънчевите знаци, защото те неизменно ще си липсват един на друг..."
И аз мисля, че комбинацията е много хубава, заради всичко, единствения проблем е мълчанието, то може да унищожи връзката, трябва да се обсъждат проблемите, само тази опасност трябва да се преодолее. Да и с Рибките също може да имат чудесни отношения и особено ,ако аспектите в хороскопа, не ги разбирам, също са добри

Редактирано от Mistique на 02.04.05 19:14.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.