Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Мислите ли...нови [re: loverrock]  
Автор sci (ученик)
Публикувано20.10.08 14:56



Това пък защо



Е, има някои интересно звучащи нейни песнички, но за мен те са в категория - фонова музика (радио).

Предпочитам по-специална, енергиино концентрирана музика - симфоничен метъл, класика, техно, денс (по-рядко).

Сигурен съм, че Гениите комбинират изпълненията на Rhapsody of Fire с образа на хор в Милтъновия Пандемониум, с медитация по Клайдерман

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Мислите ли...нови [re: sci]  
Автор eco_world (непознат още)
Публикувано20.10.08 17:19



Затова казах, че е страшно, когато хората станат кучета.


Но хората са кучета или поне са на това ниво на осъзнаване!

Повечето от обкръжаващите ни в социума са преродени в човешка форма бивши домашни любимци, които въпреки че са в тела на хомо сапиенс все още не могат да скъсат с животинското си самоосъзнаване.

Ето точно по тази причина животът на по-напредналите в осъзнаването си човешки същества става все по труден, защото едно напреднало човеко същество осъзнава преходността на живота ни в това измерение и не се запасява и осигурява, но в резултат на това по-високото си осъзнаване отива на последна позиция в материалното.

Редактирано от eco_world на 20.10.08 17:28.



Тема Re: Мислите ли...нови [re: sci]  
Автор durrel (непознат)
Публикувано22.10.08 10:02



Разбирам, но как ли един креационист си обяснява съотношението между онтогенеза и филогенеза?



Тема Re: Мислите ли...нови [re: durrel]  
Автор lila_va (новак)
Публикувано22.10.08 10:04



Да нямаш предвид Durrell?





Тема Re: Мислите ли...нови [re: lila_va]  
Автор durrel (непознат)
Публикувано22.10.08 10:07



Е-е-е! Една буква, никой не забелязва


Именно в този клуб му е мястото да спомена, че не срещам много често негови фенове



Тема Re: Мислите ли...нови [re: durrel]  
Автор lila_va (новак)
Публикувано22.10.08 10:09



Ето, че забелязах!
А, не съм съгласна, много сме





Тема Re: Мислите ли...нови [re: stoyanov]  
Автор eco_world (непознат още)
Публикувано10.11.08 11:27



"Най-мразим да мислим !" /шопска велика мисъл/



Тема Re: това ми напомня за двама кълвачи [re: stoyanov]  
Автор nerusata (непознат )
Публикувано18.11.08 12:48



това ми напомня за двама кълвачи - баща и син. Чукали си те по дърветата, но в

почивката сина казал на баща си - "тате искам да уча и да стана правист". "ок сине , живота е пред теб,изучи се и стани". Минало се време и сина пак - " Тате искам да уча и да стана инженер." "ок сине - дерзай"- подкрепил го на свой ред бащата. Но след още известно време при поредния опит от страна на сина да сподели с баща си синовните си щения за своето бъдеще, нервите на клетия баща се опнали и хоп - взели че се скъсали : "Сине каквото искаш ставай, но от мен да знаеш: каквото и да станеш, пак кълвач щте си останеш"



Тема Re: Мислите ли...нови [re: loverrock]  
Автор krechetalo77 (познат)
Публикувано19.01.13 18:57



много съм луда, извинете. В главата ми са, болна съм, нямам значение и скоро ще пукна.

Редактирано от Киро на 19.01.13 19:31.



Тема Re:нови [re: krechetalo77]  
Автор krechetalo77 (познат)
Публикувано19.01.13 18:58



аз съм лудата кука Ефир. Още не знам, но скоро няма да мога да пиша тук. Ако сега пукна, утре няма да има кой да сиспомня за мен, аз съм изхарчен, ЯЛОВ боклук....

Редактирано от Киро на 19.01.13 19:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.