Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лили Иванованови [re: ka_17]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано02.04.08 17:41



Много е трудно да се премериш,че остаряваш.Не мога да си го обесня,защо сме създадени да остаряваме.Та във връзка с това,аз съм на 56 години,и се обличам като на 26.Знам,че съм смешен,знам,че на хората съм им доста различен,но не мога да се променя.
Лили вероятно е в същото положение.
Но все пак,да не забравяме,че тя е център на внимание,и кадето и да е тя трябва да е с нещо повече от другите.
Нищо лошо няма в това,какво и как се обличаш.Не е ужас,че е на 70 години,ужас е в учите на другите,че са по млади от Лили,и че те приличат на руини.
Това което описваш,относно Лили,как била облечена за коледните празници,е било фантастично.
А какво ще ми кажеш за жените мюселманки,които се като предмети?



Тема Re: Лили Иванованови [re: redjeep]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано02.04.08 19:34



Моля ти се не става въпрос за това....хубаво е да сме модерни и да се обличаме младежки, както и ти се обличаш, да сме в крак....но това на Лили понякога (като на този концерт) направо е кич, безвкусица и изхвърляне, което не и прилича на статуса на голяма певица и я прави смешна, незнам тогава беше ужасна....не е въпроса само във възрастта, тя не е порок разбира се, напротив......ами в естетиката и стил и кое е подходящо за случая...

А не разбрах за кои мюсюлманки ме питаш....

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Лили Иванованови [re: ka_17]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано03.04.08 17:07



Аз не те питам,просто ти дадох пример,те са като пингвини,и си крият лицето.(жените в близкия исток).Може ли да си представиш?Разбира се,не това е мястото да коментираме .Лили Иванова е велика личност,
както Шърли Бетси за Англия,в блиското минало Едит Пиав за Франция,Ева Пирон за Аржентина(тя не е певица)и много други велики жени по света.



Тема Re: Лили Иванованови [re: redjeep]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано03.04.08 17:13



Момичето е право, че Лили Иванова има странен вкус за т.нар. стайлинг, който дразни и мен.Но когато си затворя очите и не я гледам, ми харесва това, което чувам.
Коя е тази Ева Пирон?



Vu que ta vie est plus la vie de ma vie.

Тема Re: Лили Иванованови [re: Ищap_]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.04.08 18:11



За тази говори човекът -

Ако пише от щатите може вече да е забравил произношението - не му търси грешки.И мисля, че тя наистина е била велика личност. Доколкото изобщо има такова нещо.

Що се отнася до Лили Иванова - не знам защо, но вече и като я слушам не ми харесва.



Тема Re: Лили Иванованови [re: Kaлoмaин]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано03.04.08 19:00



Въпросът ми беше риторичен, ама карай!



Увличала е хората, наистина.................

Vu que ta vie est plus la vie de ma vie.

Тема Re: Лили Иванованови [re: Ищap_]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано03.04.08 19:06



Честно казано усетих, че е риторичен, но по случайност точно гледах клипа, когато ти прочетох мнението и не можах да се въздържа.





Тема Re: Лили Иванованови [re: Kaлoмaин]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано03.04.08 19:25



Хайде да го избием малко на феминизъм..........




Идеи и открития, разтърсили света-и почти винаги лаврите отнасят мъжете!В действителност обаче в много от тях решително участие имат жените.

Айфеловата кула е наречена та името на неъния строител Гюстав Айфел.Ала човекът изчислил статиката на стоманената конструкция, е жена-СОФИ ЖЕРМЕН.Километрични върволици от цифри, при това без компютър.Гениална математичка от Париж и асистентка на Гюстав Айфел.

Филтърът за кафе.Идеята хрумнала на жена:МЕЛИТА БЕНЦ/1873-1950/ от Дрезден.През 1908 година пробила множество дупчици на ламаринена кутия и сложила вътре попивателна, взета от тетрадките на сина й.Така се родил филтърът за кафе.Съпругът й Хуго станал шеф на концерна 'Мелита' / с филиали в над 150 страни/.Г-жа Бенц си останала домакиня.

Теорията заотносителността. През1921 година Алберт Айнщайн получава за нея Нобелова награда.Идеята обаче принадлежи на МИЛЕВА МАРИЧ, математичка, първата жена на Айнщайн, майка на трите му деца.Развели се през 1919 година.Айнщайн тайно й подарил цялата парична сума, свързана с Нобеловата награда.

Сутиенът.Американката ПОЛИ ДЖЕЙКЪБ се чувствала притеснена он своя корсет с пръчки като рибена кост. От две носни кърпи и розова панделка измайсторила първия сутиен.През 1914 година патентовала откритието си.Една предприемчива фирма откупила правата за 1500долара. Впоследствие спечелила милиарди от търговията с този незаменим дамски атрибут.

Розбиването на атома. Теорията е публикувана от Ото Хан/1879-1968/, през 1944 година той получава Нобелова награда.Открит е обаче от ЛИЗА МАЙТНЕР /1878-1968/:виенчанка, физичка. била колежка на Хан в берлинския институт 'Кайзер Вилхелм/.След 1938 година емигрирала в Швеция и оттам изпратила на Хан резултатите от изследванията си.


Има още мноооооооого, но ако ти се сетиш нещо ...........давай.

Vu que ta vie est plus la vie de ma vie.

Тема Re: Лили Иванованови [re: Ищap_]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано03.04.08 19:28



Защо не го пуснеш в отделна тема това....интересно е, но пък няма връзка с Лилито...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Лили Иванованови [re: ka_17]  
Автор Ищap_ ()
Публикувано03.04.08 23:20



Ако ти се занимава, пусни такава тема, няма да ти се разсърдя.



Хайде да си говорим за Лилито, щото сме твърде съвестни и самоорганизирани/като в "теорията" такава/,за да не се усеща , че няма мод.

Тази песен е много чувствена, може би, защото филма и книгата "Осъдени души" са ми от любимите........мне знам.



Vu que ta vie est plus la vie de ma vie.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.