Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Робърт Монронови  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:38



някой чел ли е книгите му?
практикувате ли по неговите методи?
ползвате ли BWG?



Тема Re: Робърт Монронови [re: няkoй]  
Авторjeb (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 16:02



knigite mu sa nai - fantastichnata i vjarna istina za nevidimija svjat



Тема Re: Робърт Монронови [re: jeb]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 19:11



Беше отдавна, когато четох книгите му - и не се задоволих само с това - изпробвах и касетите на Института. Вършат работа. Но в книгите си греши за някои работи. В първата, например, пише, че веднъж отвориш ли си Вратата (за Място 1 или каквото е там) връщане няма. За съжаление има. Първо ужасно се боиш, после свикваш и започва да ти харесва и го правиш част от живота си, а после Някой или Нещо ти тръшва Вратата под носа и - вече не става. Или почти не става. Честно казано, и описанието му на красивото далечно бъдеще буди у мен съмнения. Според "холографската теория за вселената" то е просто една от многото възможности. Но по принцип високо ценя идеята му "проверете сами как стоят нещата". Боя се обаче, че "далечното пътуване" едва ли някога ще стане достатъчно масова практика.
Но какво значи "вярно"? "Невидимият свят" е толкова пластично нещо, че всеки човек при всяко отделно "излизане" попада в различна среда. Принципите на невербалната комуникация? - да, добре са описани.
Методите и етапите на "отделяне" - също. Те са нещо почти универсално: дълбока релаксация, пасивност и спиране на вътрешния монолог плюс "фалшиви", мисловни движения като изправяне, преобръщане в леглото -rolling away, "протягане" и пр.



Тема Re: Робърт Монронови [re: mnenie]  
Автор Rider of the White Horse ()
Публикувано04.01.05 15:44



защото това е неговото бъдеще, той се е настроил на неговите вълни и съществува за него. което означава, че едновременно го създава и преживява след това. а ти, или аз, имаме избор да си изберем някое друго.

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: Робърт Монронови [re: Rider of the White H]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 17:31



Според мен не е посетил Място 1 (нечия физическа консенсусна реалност), пък било то и неговото лично далечно бъдеще. За себе си нямам доказателства, че...дръж се да не паднеш...Място 1 може да бъде посетено при излизане от тялото. С нефизическото си тяло можеш да попаднеш в някой повече или по-малко плътен негов (на Място 1) енергиен отпечатък. Който много прилича на физическа реалност, но не е. Случвало ми се е когато излизам да усещам допир до текстурата на разни обекти, те да оказват съпротива, когато минавам през тях, много е истинско. Но това си е все "Място 2". Колкото по-голяма плътност и прилика с физическото има, толкова по-близо се намира до него. Ама ако се загледаш по-добре, все ще забележиш поне един обект, който липсва на това място в познатото ти физическо. Веднъж беше само един стенен календар. Та подобен на този календар ми подариха скоро след тази нощ, когато излизах. Може да е някоя врата, която иначе я няма на това място, или тапетите да са други. Съответно колкото е по-плътна цялата тази мистификация, толкова по-трудно можеш да я промениш с волята си. То и нашето любимо физическо измерение също се поддава, макар и много трудно, на "свръхестествени" манипулации (Гелер, Кулешова, левитация, психокинеза). То е много, но не абсолютно "твърдо".



Тема Re: Робърт Монронови [re: mnenie]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 20:31



благодаря че споделяте преживяванията
при мене нещата стават когато не ги очаквам
но и трите ми излизания са спонтанни-тоест нямаше желание нямаше вибрации
нямам доказателства дали са истински-разходките бяха уж във физическия свят
но имаше някои несъответствия
може би нивото ми на съзнание е още ниско-защото преживяването преминавяше в сън
иначе когато дойдат вибрациите-имам трудности с отделянето-тялото/другото/се издига но оставам закотвен в главата/много смешно/
още не съм си виждал физическото тяло отстрани
записите на хеми-синк имаха някакъв ефект в началото но в последно време
ме карат по скоро на сън
ще се радвам ако някой желае да сподели своя опит
ама и тоя Робърт Монро така ми бръкна в здравето че не мога вече без това
но съм му благодарен защото преди когато вибрирах не знаех какво е това
и имаше голям страх
Привет на всички пътешественици!



Тема Re: Робърт Монронови [re: няkoй]  
Авторнeизвecтнa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 11:29



Много ми е интерестно това което коментирате ,но бихте ли написали заглавията на книгите. Предварително благодаря.



Тема за неизвестнанови [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 17:18



Книгите са:
Пътуване извън тялото
Далечни пътувания
Безкрайно пътуване
Автор:РобъртМонро
Горещо ви ги препоръчвам!



Тема Re: за " мнение"нови [re: mnenie]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 17:58



Като ви чета мнението оставам с впечатление че имате богат опит
Можете ли да ми препоръчате някой-друг чалъм за по-лесно излизане?
Имате ли информация къде в интернет мога да намеря автентични записи на
Институт Монро с хеми-синк?
Безкрайни благодарности!



Тема Re: за " мнение"нови [re: няkoй]  
Авторнeизвecтнa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 11:37



Благодаря ви. Непремено ще ги прочета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.