Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 15.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А стига бенови  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано30.04.06 21:19



Добре какъв е тоя клуб `велики личности` - виждам по някой Адолф Хитлер от време на време и това е.........защо не се прекръстите на клуб `Хитлер`



Тема Re: А стига бе [re: ludamen]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 23:27



Ами тук се пише за велики личности не за негра които ти си си сложил за снимка ако майкати е негърка и ти се чустваш подтиснат ходи да се жалваш на нелсън мандела а относно Адолф Хитлер кво ти пречи има много форуми говори си където искаш просто не влизай тук като не ти харесва направи си форум "аз съм черен" или "аз съм бял но исакам да ме шиба негърска пишка в гъза" и тук не става дума само за Адолф Хитлер има и други личностти като Лили Иванова хихи например нали сега живеем в демокрация свободата на словото е "разрешена" та направи си стая за твоята велика личност обещавам аз няма да влизам да ти говоря глупости айде

п.с. Сам съм други няма



Тема Re: А стига бенови [re: Xимлep]  
Автор King Of Pop FAN_ExlST (M.J.J fan)
Публикувано01.05.06 14:18



ЛЕЛЕ.........ко става тука........НАЦИСТИ.......ко ти пречат неграта да не те е насилвало някое от тях в дупето бе нацистко копеле...........тин...ти....ри...рин.........



Тема Re: А стига бенови [re: Xимлep]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано01.05.06 16:51



Малиии........а бре човеко, има точки и запетаи на тоя свят
И не стига че ми пишеш 56 километрови изречения, ами и си и расист....аз обичам малки сладки негърчета и ОСОБЕНО МНОГО ако се казват Майкъл Джаксън......виж - сменила съм си снимката, но не заради теб

П.П. Оооооооо, Екзист, отдавна не сме се чували



Тема Re: А стига бенови [re: ludamen]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.05.06 15:29



W cqla zapadna ewropa e pylno s negri weche w momenta sym wyw France i me zasyrbqha ochite da gledam chernilki, koito na wsichkoto otgore se i obijdat na dumata negyr i samo plachat za prawata si, che edwa li ne im se polagat pomoshti bezwyzmezdno, tyi kato pradedite im sa bili ekspluatirani nasilstweno po plantaciite;
Neshto po mantalitet mi prilichat na nashite cigani,,,

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: А стига бенови [re: Last roman]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано02.05.06 15:52



Еми как да не се оплакват, като толкова хора говорят точно така за тях
Ама са красиви



Тема Re: А стига бенови [re: ludamen]  
Автор sieg (геймър)
Публикувано08.05.06 19:03



Защото велик човек го свързват със свръхчовека на Ницше.
А нацистите са фенове на последния, както и на Дарвин.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.