Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Тема Лили Иванованови  
Авторchris (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 14:19



Здравейте!
Смятате ли, че Лили Иванова може да се нарече една от великите личности на България? Просто ми е интересно какво мислите...



Тема Re: Лили Иванова [re: chris]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано04.02.06 05:11



Да разбира се!
Лили е име, което име ще остане в историята наред с Вазов,Яворов и другите велики личности на България.
Не е присилено да споделя,че е малко вероятно някой да прослави България
по света,както Лили го е правила.



Тема Re: Лили Иванованови [re: chris]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 23:21



da, мисля че е трудно да се намери по велика жена в българската история, тя е наи великата и наи красивата на всички времена



Тема Re: Лили Иванованови [re: hm]  
Авторokayche (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 17:34



извинявай,но ще трябва да оборя твоето мнение.Лили Иванова наистина е направила много,но да я наречеш "най-великата българка на всички времена"...не знам за теб,но според мен доста пресилваш нещата!
не мислиш ли,че това определение би пасвало повече(примерно)на жените,майките и възпитателките на Васил Левски,Христо Ботев и многобройните други наши велики мъже,борили се по времето на робството.или мислиш,4е например Васко Кеца е по-велик от тях(хората,умирали безстрашно за нашия неблагодарен народ!!)?!
П.С. нямам нищо против Васил Найденов!



Тема Re: Лили Иванованови [re: okayche]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано13.02.06 10:51



Аз също нямам нищо против Лили Иванова, но си мисля че е трудно да се каже за някой от шоу бизнеса че е велик, пък макар и с такова завидно дълголетие на сцената както нейното. Като имаме предвид също че тя е "само" изпълнител, а не автор или композитор още повече накланя везните към моето мнение. Мога да кажа че е голяма певица,но велика жена,а още повече една от наи-великите в БГ историята е абсурд да се съглася. За мен една от най-великите жени в българската история е Баба Тонка, например:)



Тема Re: Лили Иванованови [re: sterben]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 16:13



Общо взето съм съгласен, но невероятното при Лили Иванова, e че поддържа критерии, които все по-малко хора вече могат да разберат, камо ли да отстояват.



Тема Re: Лили Иванованови [re: chris]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 01:25



Абсолютно!

Лили наистина е велика!



Тема Re: Лили Иванованови [re: chris]  
Автор amadina (новак)
Публикувано09.05.06 13:59



Не съм особен фен на Лили Иванова, даже никакъв. Безпристрастно смятам, че тя е личност и епоха в естрадния жанр. Две думи няма. И като се пише за културата на България през тази епоха, нейното име просто ще има своето място. Напълно заслужено. Още повече че има такова творческо дълголетие. В този смисъл е велика.



Тема Re: Лили Иванованови [re: amadina]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 23:00



Съгласен съм Не съм и фен, но не мога да не призная че е велика!



Тема Re: Лили Иванованови [re: пич]  
Автор /Mилeнa/ (минаващ)
Публикувано13.08.06 01:47



Оскар Уайлд - Онези, които в прекрасното откриват грозотата, са покварени. Това е непростим недостатък.

Лили Иванова достойно може да се нареди сред имената на великите ни писатели, поети и революционери. Нейното творчество ще остане вечно и непреходно. Не е нужно някой да мине в отвъдното, за да го оценим. По-добре е да му отдадем заслуженото приживе.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.