Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: TOl]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 22:25



Значи ти искаш Хитлер да ти е баща, поне така се разбира от сравнението на баща с гъз, но да те сюрпризирам - не е! Кой знае от кой дравидски циганин си се пръкнал, заради когото си получил комплекси и се правиш на по-ариец от норвежците.

Vade retro, Satana

Редактирано от Koпpивeнa мeтлa на 05.03.06 22:26.



Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 19:58



Абе тъпак с тъпаците това че норвежците са по бели незначи че са само те арийци бе смотаняк такъв митът за арийските племена е следния били са общо седем (странно ли защо това е и божието число ) ние Българите сме шестото например Баварците са второто всичките седем племена са хората уцеляли след Атлантида живеели са в земите на днешна Русия ( дори в момента руснаците крият за съществуването на Българска крепост която е много по стара от нашата нова история но това сме си ние същите хора) на нея са изписани върхо камък седемте Арийски народа в следствие на промяна на климата са се разделили и започнали да странстват и да оставят отпечатъка си по цялата земя ( това представлява пробуждането на сегашната цивилизация )незная дали си чувал за просветителя Боян (странно ли защо това име го има и до днес ) прочети повечко и че узнаеш че е живял в Китаи и самия Буда се е учил от него пише го в няколко летописа но какво ли съм тръгнал да ти обяснявам и т.н.

п.с. Сам съм други няма



Тема SIEG HEIL!нови [re: Xимлep]  
Автор darknord (berserk)
Публикувано11.03.06 10:07



Аз няма да се впускам в исторически спорове,нито ще отговарям на някой от малоумните,побъркани комунисти в темата....
само искам да изтъкна факта ,че тука пишат такива тотално коплексирани лайна,че не би трябвало подобни измети да продължат да се размножават!Говорите пълни тъпотии,личи си,че сте ненормални дебили!
Вижте се ,бе банда малоумници,арийски-марксисти,национал-комунисти и дебилни дечица с дядовци от 6-ти отдел...Хахахаха!
вие сте някво недоразумение,бе!.И тва само защото разни теории на конспирацията тръбят:нацизъм=комунизъм и раждат объркани идиоти като вас!
как може да се представяте за арийци и да възхвалявате евреина Маркс, полуевреина Ленин и руско-грузинския евреин Сталин,всичките недъгави и с болни мозъци между другото !? Вие сте просто бели боклуци,не арийци!
До какво доведе победата ви над Хитлер,червена измет?какво положително направи упадъчния сталинистки режим,дошъл на власт с помоща на евреите болшевики1917та?!Режимът в Германия,напротив направи много положителни неща за народа си и се наложи "плутокрацията да си подаде ръка с комунистите",за да го спре,докато вие си избивахте собствения народ,който и досега тъне в мизерия и невежество.Евреите капиталисти подадоха ръка на евреите комунисти!Знае се със сигурност,че Сталин е щял да нападни Райха,но Хитлер го е изпреварил и е щял да смачка пияните червени армейци,ако не им се беше притекла на помощ цялата западна демокрация!Доказателство за това са многото повече жертви дадени от червената армия и се стига до там,че през цялото време на ВСВ комунистите крадат хитлеристки лозунги,за да не се демобилизират умрелите от глад и бедност "прогресиращи" червени.Като гледам,това и сега е така!Сталин след войната осъзна чия марионетка е и ликвидира много евреи,но те го отровиха,когато вече не им беше нужен.Ако не беше толкова тъп,щеше да го е разбрал и преди това,вместо да се готви да напада Германия пръв.
А относно комунизма,който чакате с нетърпение да ви донесе завъртането на свастиката или "колелото",малоумни кретени,ще ви кажа,че тва никога няма да стане,защото не може отово да се случи нещо,което никога не го е имало,просто защото е неестествено.Тва е просто една невъзможна егалитарна приказка!
Осъзнавайки абсурдноста на идеологията комунизъм,вие започвате да вкарвате в нея известна доза патриотизъм,расизъм и други такива здравословни похвати,но това само ви прави още по-жалки и допринася за правдивостта на другата идеология!
Напротив,уроди, вървим не към комунизъм,а към световен капитализъм- глобализацията,учтиво предоставена ни от инициаторите на "тихите революции" някъде на запад.Тя по своята егалитарна същност е като комунизма,но за разлика от него е осъществима пародия!Комунизмът,се предаде без бой,под вещото ръководство на ЦРУ!.Плутокрацията и СССР за втори път си подадоха ръка през 89та и този път ще е много по-фатално,за арийската култура и раса....Емигранти опостушават Европа,прокарват се специални закони,за да се интегрират,насърчава се смесването между расите...а вий,вий сте педерасти!
И ако някой иска да ми каже нещо "на въпреки" да пише лично да го поспорим някъде на открито,че знаем в и-нет сте много смели и можете всичко!
Аз няма какво повече да ви казвам.
Are you dead?
TOTAL VOLKERMORD!!!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от darknord на 11.03.06 10:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от darknord на 11.03.06 10:16.



Тема Re: SIEG HEIL!нови [re: darknord]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.03.06 11:16



a 4estita registraciq....

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: SIEG HEIL!нови [re: Last roman]  
Автор darknord (berserk)
Публикувано12.03.06 10:43







Тема Re: SIEG HEIL!нови [re: darknord]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 15:59



darknord много си прав прочети и мойте мнения какво съм писал по-нагоре и аз пиша за същите неща но ние с теб сме глес в пустиня даже и по зле писнало ми е да споря с комуняги но и няма как да е друго яче те винаги ще си вярват в червената прокоба но най глупавото е че те неосъзнават че вярват в най голямата лъжа сътворявана от човечеството за птотивопоставянето на демокрация и комунизъм както в предишно мое мнение написах това са двете отрочета на дявола а същите те ни правят нас зверове убийци и прочие те са на власт те пишат историята тяхната пропаганда работи това е.А ние истинските Арийци сме хора на честа които вярваме в човешката справедливост просто ние Арийците желаем само едно единственно нещо но не ни дадоха да го постигнем чистота на расата и духа това сме ние а за нашата чест мога да ти дам много примери но ще се спра само на два когато Адолф Хитлер и Гестапо разбират за заговора на Ромел(който много уважавам)Хитлер му казва така ти си предал Раих-а но аз ти давам избор или се самоубиваш с тази ампула (мигновенна отрова) или утре ще те съди военен съд за държавна измяна ако избереш отровата на следващия ден ще ти бъдат дадени пълни военни почести и пожизнена пенсия и обещетение за цялото ти семейство и така и става Ромел се самоубива и семейството му не е било подлагано на каквито и да е репресии и е получавало солидна пенсия до падането на Раих-а така че Хитлер не е това чудовище което го изкарват а е човек на честа и държи на това което казва не като Сталин койти от благодарност на войниците си че побеждават ги праща на волгодонския канал да копаят до смърт другия пример е личен на баща ми му го е разказвала неговата леля когато е имало германски войници в София са ги настанявали по хората такива е имало и в леляму и казва така когато излизат от плевнята всичко изчистват не вдигат шум и даже са си плаща ли за ягоди от градината след това като идват братушките (дума която мразя защото незная какви братя са ми тия педали) в същия обор изпояждат кокошките нощем когато няма кой да ги наглежда заплашват и взимат алкохол да поркат ето това са те гнусна паплач.И като заключение бих казал ако бяхме успяли светът щеше да е по добър най малкото защото Адолф щеше да изкорени световното ционитство (в някое предишно мнение прочети 100-те закона на тяхния талмуд)и фамилията Ротшилд господстваща над Комунизма нямаше да я има и фамилията Рокфелер над Демокрацията но неуспешен опит за съжаление но според мен (лично мнение) тъйкато сам чел доста щуротийки на тази тема по мое мнение ще има още един опит (но той ще е последния) за възвръщането на силата на седемте Арийски племена и техните разклонения ако не успеем може да звучи глупаво но земята че бъде унижтожена безвъзвратно на хилядолетия напред поради една проста причина и двете идеологии се стремят към заграбване и когато един ден заграбят всичко че започнат за се самоизяждат и даже ще унижтожат обикновенния еврейски народ който не е виновен за тяхните злодеяния това е.

п.с. Сам съм други няма



Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: Xимлep]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано14.03.06 22:10



Колкото глупости си изрекъл няма да ги коментирам.
Да те осведомя, че тука често ме карат да прочитам по нещичко, затова съм доста напред с материала.
Да ти припомня също, че "божественото число" е всъщност и на еврейския бог.
Колкото до българите арийци: това е прецедент, досега не бях го чувал!
А защо като немците са арийци си докарват жени от Норвегия?

Vade retro, Satana Tzanov


Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор pictor (средновековен)
Публикувано15.03.06 01:57



В кое отвърстие я държиш таз метла-дали като я извадиш,няма да затънеш до коленете в лайна ?



Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: pictor]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано15.03.06 19:07



Щом питаш, право да ти кажа. Държа я в твоето задно отверстие и от тебе зависи дали ще ме заринеш с лайна!

Vade retro, Satana Tzanov


Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 00:19



Абе МЕтла момчето има право...на нас насрани комунисти не трябват(особено с метла в гъза), затова бързо се омитай от форума и бегай да прочетеш някоя книга преди да се изказваш неподготвен...а що се отнася в кои клуб да си джиткаш...чух че наскоро щяли да отварят клуб "МЛАД ПЕДЕРАСТ"...та там може да ти се сбъдне мечтата да си намериш гадже....аре сега бегай и остави възрастните да размишляват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.