Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема glupakнови [re: lron Aryan]  
АвторMUA (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 22:14



kuv si ti be lainar...vsichko znesh...'Stalin bil se rodil s tova'...STalin e edin bokluk kato tebe...manikalen ubiec na milioni nevinni ruski voinici i oshte tolkova ot drugi durjavi...kakvo mu e bilo okultnoto be?toi e bil starhlivec kato teb...zatova e pravel postoqno chistki v Armiqta, zashtoto go e bili strah da ne bi da mu vzemat vlastta...a mejdufrugto toi e bil mnogo zle vuv voennata taktika, zashtoot ako ne e bil Jukov i grufite generali otdavna da si e zaminal. I ako ne bqha Amricancite da pomagat na rusnacite...bqhte shibani komunisti pantalei putnik



Тема Re: glupakнови [re: MUA]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано10.04.05 22:20



Golema pomo6t ot strana na Hamarikancite,nema 6to...I na teb sa ti promili mozyka,divane takova!

Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: glupakнови [re: MUA]  
АвторWolf (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 09:14



Тук се пише за великия вожд на народите- Сталин!
Това не е форум за плужеци като тебе, дето искат да ни занимават с проблемите си! Не ме интересува личния ти живот- НЕ ПИШИ ЗА БАЩА СИ!
Айде бегай, бе мурук, да еба майка ти грозна!

КОЛЕЛОТО НА ИСТОРИЯТА СЕ ВЪРТИ ДО ПЪЛНА ПОБЕДА НА КОМУНИЗМА!



Тема Re: glupakнови [re: MUA]  
Авторlron Aryan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 09:45



Сталин изчисти Русия от паплачта, която беше започнала да се трупа в държавата и тласна истинските руснаци да направят родината си водещата военна и научна сила в целия свят. И той за разлика от глупака хитлер се вслушваше в съветите на генералите си и това в голяма степен му помогна да спечели войната. И другата причина втората световна война да бъде спечелена от съюзниците са руските арийци негоднико, защото само те бяха достатъчно силни да се изправят срещу немските сили.
Един ден, когато дойде времето за отмъщение и ти, дребно нищожество ми паднеш в ръцете ще ме молиш да те убия, но времето за избавление от мъките ще ти се стори повече от вечност.



Тема Re: glupakнови [re: MUA]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 13:05










Тема DA VI EBA MAIKATAнови [re: ivan]  
АвторMUA (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 15:50



mnogo ste zle vie komunistite...obshto vzeto untermenshen..za kakvi ariici stava vupros be izrod...da ti eba maikata komunisticheska...rusnacite sa vtora klasa hora, i zatova hitler gi e iztrebval pogolomno i vashiq red idva neshtastnici takiva....rusnacite sa bili subrani ot kol i vuje...razni s drupnati ochi..ot sibir i ot neznma si kude...mrusni nebrusnati..grozni i drebni..tova li sa vashte ariici..be maika vi da pukne dano....umrete v kalta...az lichno bih vi vkaral v kamerite...komunisticheski lainari. Heil



Тема Re: DA VI EBA MAIKATAнови [re: MUA]  
Авторlron Aryan (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 09:16



И как стана така, че тези хора опустошиха третия ви райх и накараха идиота хитлер, който смятате за водач да си тегли куршума. И в руската армия може и да е имало такива хора, каквито ти описваш, но и те са ебавали майката на жалкия вермахт, а истинските руснаци, главно от каквито се сътои червената армия прегазиха цялата германия.
Жалки са били германците, жалък си и ти, че вярвате сляпо на една откачалка и смятате, че че арийци има само в германия.
А на теб низша гадино не ти остава нищо друго, освен да терпериш, чакайки момента, когато ще ти видим сметката.



Тема Да-а-а-а...тук съм...покрай теб.....нови [re: MUA]  
Авторfanatik...! (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 20:02



Копеленце, нямам думи да ти опиша какво те чака, такава смърт още света не е виждал. Ще те измъчвам бавно и методично, векове наред. Ще те лекувам и когато раните ти се затварят пак ще ги отварям...с такава методичност ще работя, че със сигурност ще искаш да се самоубиеш....но не...имам работа с теб....ще те срина гадино, така както не си представяш дори в най-лошия си сън...Психаката ти ще се пречупи ден след ден....след ден...след ден...усещаш ли.....единственото нещо което ще чуваш покрай себе си ще е: "Да живее комунизма!"....Толкова ще ти втръсне ,че и на сън ще го чуваш....Вечно това ще е в главата ти....И дори ще почнеш сам да го казваш...но дори тогава няма да ти простя гадино...О...мислиш ли ,че само ти че се измъкнеш от смърта....Целия ти род ще намеря....и тогава...всички ще умрат пред очите ти...но няма прошка....ще искаш да размениш живота си за този на кучката дето те е родила....но не....всички ще платят....за това че не са те удушили още като си се родил....А ти...ти гадино...ще си сам...последен...никога няма да умреш ако не поискам...няма такъв подарък....Но можеш да се измъкнеш ако се ликвидираш преди да те хванем....давай няма време....
Ще умреш.....бавно....бавно...ще те разяда.....бавно....бавно.....няма милост.....
няма изход....няма изход...методично....постоянно....
ще умреш....бавно.....мноооооого...бавно.....идвам...идвам....да-а-а-а-а.....идвам....а ти дори не ме виждаш...не подозираш.....и не знаеш....няма да избягаш...не можеш....ще умреш.....идвам....защото трябва.....мистика....обреченост.....обречен си.....където и да си.....няма изход....няма бягство.........................идвам......тук съм........огледай се.....не виждаш ,нали.......не можеш.....така трябва......идвам.....тук съм......а ти умираш...още сега....не усещаш ли.....сигурно не.....и така трябва.....ще разбереш....късно...НЯМА ИЗХОД...не вярваш!?...луд съм!?....не отричам.....но това не променя нищо......ще видиш.............обречен...си................................



Тема Re: Да-а-а-а...тук съм...покрай теб.....нови [re: fanatik...!]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано15.04.05 00:44





Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
Автор mjj_pld (новак)
Публикувано22.04.05 18:49



skinhead, deadhead, everybody gone bad
situation, aggravation, everybody allegation
in the suite, on the news, everybody dog food
bang bang, shock dead, everybodys gone bad.


all i wanna say is that
they don't really care about us
all i wanna say is that
they don't really care about us

beat me, hate me, you can never break me
will me, thrill me, you can never kill me
chew me, sue me, everybody do me
kick me, hike me, don't you black or white me



tell me what has become of my life
i have a wife and two children who love me
i am the victiom of police brutality, now.
i'm tired of being the victim of hate,
you're rapin' me of my pride
of for god's sake
i look to heaven to fulfill its prophecy....
set me free

skinhead, deadhead, everybody gone bad
trepidation, speculation, everybody allegation
in the suite, on the news, everybody dog food
black man, black mail, throw the brother in jail



tell me what has become of my rights
am i invisible cause you ignore me?
your proclamation promised me free liberty, now.
i'm tired of being the victim of shame
they're throwing me in a class with a bad name
i can't believe this is the land from which i came.
you know i really do hate to say
the government don't wanna say
but if roosevelt was livin',
he would't let this be, no no.

skinhead, deadhead, everybodys gone bad
situation, speculation, everybody litigation
beat me, bash me, you can never trash me
hit me, kick me, you can never get me



some things in live they just don't wanna see
but if martin luther was livin'
he wouldn't let this be

skinhead, deadhead, everybody's gone bad
situation, segregation, everybody allegation
in the suite, on the news, everybody dog food
kick me, hike me, don't you wrong or right me




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.