Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕР-моето мнениенови [re: FileO99]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 08:47



Според мен германците са имали нужда от едно забавяне на удара си към СССР от 2-3 години, достатъчни да усъвършенстват Фау-1 и Фау-2 , разработките на реактивните си самолети а също и атомното оръжие , където са били доста напреднали. При този сценарии сега щяхме да говорим немски като втори език в чисти градове без малцинства.



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕР-моето мнениенови [re: rocт]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 08:39



гост да прав си,обаче нали се сещаш че никои не му даде това време.Самият хитлер казва "те ме принудиха да водя тази война , аз не желаех това" така звучеше горе долу.Зад кулисите нещата повярвай са много по различни отколкото това което ни се представя като офицялна история.Те ционитите знаеха неговата мощ и трябваше да го смачкат час по скоро,от друга страна Адолф знаеше на каде е тръгнал светът и се получи всичко това.Идва последната битка и тя ще е скоро погледнато в общ мащаб , ние чистите Арийци имаме вроден инстинкт за оцеляване и няма да изчезнем колкото и да им се иска на "упадъчните" те винаги са били под нас не защото са по глупави, а защото расъждават като мижетурки непрекъснато крадат лъжат и се крият от светлините на прожекторите и накрая се чудят защо пак загубиха.Нашите политици са ярък пример за това да не говотим че половината са ционитчета.Да си ариец според мен не е точно чистота на расата и не си представям точно руси бели хора - арийци са всички духовно извисени народи.Япония например са ярък пример за това негрите в африка също те са миролюбири и спокоини хора , ние белите ги направихме агресивни по гетата в бронкс и други.Но не ние арийците а знаете кои докарвайки ги като роби в един континент в който пък избиха Индиянците но Тангра вижда и тогава Юда няма да им помогне на експлотаторите.Канада са наши хора помнете това ние чрез Богомилите създадохме противовес в "новия" континент най богатия канадец е Българин и случайни неща няма както и дим без огън.Нещата назряват но за момента Германия не е тази която беше Русия върви с бавни крачки по правилния път проблемът и е че е прекалено горда но ще се нареди пъзела скоро.Нашата сила е идвала винаги от ледения север и пак ще е така, там упадъчните микроби трудно оцеляват.Финландия е най-близка до нашите възгледи там има много Нацисти знам го от лични наблюдения половината от татуировките им са с наци тематика като влезеш в някоя дискотека и колкото и да се струва странно там като кажеш че си БЪЛГАРИН не те чустват като чужденец, да не говорим колко са готини като хора веднъж ФИНЛАНДЕЦ стане ли ти приятел това е до гроб.В исторически план са умирали заради нас по времето на освобеждението без никои да ги кара или да имат изгода от това и ние сме задължени да го помним , един ден и ние трябва да отвърнем със същото.
Ние Арийците имаме технология за разплата и се крие на южния полюс далеч от хорсите погледи пренесена от последния батлион на Адолф самия тои умира там според мен самния Диониц говори за тази база 211 кръстена и до ден днешен казваща се Нова Швабия.Аз пак май се увлякох но искам да ви кажа бъдете БЪЛГАРИ нищо повече .

п.с. Сам съм други няма



Тема Re: DA VI EBA MAIKATAнови [re: MUA]  
АвторTuggerah (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 07:39



DOLU HITLER I WSICKI KOITO GO PODKREPJAT. TOJ M/U DRUGOTO NE E GERMANEC. VSEKI, KOJTO UDOBRJAWA UNISTOJENIETO NA 50 MLN DUSHI E BOLEN MOZYK I TRJABWA DA SE LEKUVA.



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
АвторTuggerah (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 07:47



DOLU HITLER I WSICKI KOITO GO PODKREPJAT. TOJ M/U DRUGOTO NE E NEMEC. VSEKI, KOJTO UDOBRJAWA UNISTOJENIETO NA 50 MLN DUSHI E BOLEN MOZYK I TRJABWA DA SE LEKUVA.



Тема Re: "военна и научна сила"?!нови [re: ABe]  
АвторTuggerah (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 10:03



Dryn Dryn



Тема хитлер си пръсна главата, фашоси следвайте лидеранови [re: TOl]  
Авторбълrapин (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 21:31



къде е модератора да изтрие тая фашизирна гнусна тема????

фашизма не е право на мнение, а е престъпление!!!



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: lron Aryan]  
Автор ayahuasca (член)
Публикувано04.12.07 23:19



Е той,комунизма нали победи тук-там.



Тема Re: Очаквайте!нови [re: SSKommunismus]  
Автор ayahuasca (член)
Публикувано04.12.07 23:20



С хитлериста си приличате като две капки вода-тъпи до умиление




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.