Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Само не разбрах...нови [re: тpинa]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 13:02



кой обижда приятелката ти?върни се назад и прегледай мнение по мнение и ми покажи къде е обидена приятелката ти.Колко пъти съм казвал че жените не бива да остават мнение по въпроса,защото никога не могат да разберат за какво говорим тук. Това е все едно да дадеш мнение как да употребяваш компютър след като никога не си сядала пред такава машина. Казал съм и преди, ако някой иска да каже нещо по въпроса и да счета неговото мнение за компетентно(не само аз а и всички останали) трябва първо да прочете дозина исторически книги(не от еврейски автори а от които аз му препоръчам) и да започне плахо да дава мнение...Айде и да се обичате с мулатката..нали сега това е модерно....



Тема ИСТИНАТАнови [re: TOl]  
АвторЦиoн (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 14:26







Тема Re: Ужасена съмнови [re: тpинa]  
Автор kopoзия (ръждоч)
Публикувано23.05.06 15:56



Тик не става въпрос за расизъм,мисля че умишлено или не бъркаш нещата.Поинтересувай се какво е ционизъм и после пак пиши.



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Ben lkarus Andre]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 13:57



Браво, ето още едно "компетентно" мнение. Баща ти да не е бил член на партията та си толкова настървен? Може би мразиш Хитлер,защото той е виновен че си безработен?че взимаш 200 лева заплата? Любимия политик да не би да ти е Георги Димитров или Вълко Червенков?Плитко моето момче...опитай с нещо друго...



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: TOl]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.05.06 18:51



АБЕ ЧЕ ГЕВАРА СИ Е НОМЕР 1
А тея коментари със заплатите и партиите какво отношение имат по темата - явно за теб всички хитлеромразци са комуняги...?

Roma locuta, causa finita


Редактирано от Last roman на 25.05.06 18:53.



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Last roman]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:43



Ами знам че е доста сложно за недоразвития ти мозък да разребе истини които аз съм осъзнал. Искам да разбереш че има на света има два вида племена едните са човеци а другите отпадък-а именно -арийци и всички останали. Тоест ако не си от нас си срещу нас..ясно?Тоест сега може да си сложиш фланелка с лика на Че Гевара и запееш интернационала...но не забравай че и твоя ред идва....



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: TOl]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.05.06 12:43



Недоразвития мозък в случая си ти. А приказките за арийци и отпадъци ми мязат на еврейските такива /сиреч има две раси - евреи и гои/. Виж приятел, явно избиваш комплекси, но простотиите които пишеш и на които явно вярваш са остарели и нямат място в модерния свят. Това че въздигаш в култ един духовно беден паркинсоник /бай Хитлер визирам/ си е лично твой проблем... Ама недей да отегчаваш аудиторията с глупости...
Пак те питам - отде реши, че всеки, който е несъгласен с теб е комунист? Скудоумие или пълна липса на мозъчна дейност?

Roma locuta, causa finita



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Last roman]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 14:16



Недей да ми играеш със заучени комбинации и приказки за комплекси като някво тийнеиджърче( което вярвам че си), никога не съм казвал, че който е несъгласен с мен е комунист(провери мненията ако можеш да четеш изобщо), и мога да ти кажа че ако ми се пишеш на "демократ" можеш да си залепиш плакат на Станишев или Първанов и да си удариш една чекия да се успокоиш, че тийнаиджърските пъпки пак за наизлязли...вярвай в каквото си щеш,НО ТОВА Е ТЕМАТА ЗА ХИТЛЕР И ТУК ЗА ТВОЙТЕ МНЕНИЯ НЯМА МЯСТО...



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: TOl]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.05.06 18:39



щом си пуснал тема - значи разчиташ на дискусия, а с подобни детинщини явно инфантилът си ти...
Пък и си нерегнат, което значи че нямаш никакви права да претендираш за каквото и да било...
Аре пий един Халоперидол и се кротвай...
Или я по-добре дай определение за ариец, антрополигически данни, характеристики и т. н., та да видим що за чудо е това. Само не меси германците, защото ако почна да ти цитирам какво са писали за тях римляните преди 2000 години, лошо ще ти стане.
То и през миналия век лъсна варварския им манталитет на два пъти...
П. C. това за чекиите не го разбрах, ама явно ти си по-добре запознат по въпроса от мен...
Аре, Зиг!

Roma locuta, causa finita



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Last roman]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 18:15



Първо-Да вярно е, че разчитам на дискусия, но само с хора които за запознати по въпроса.
Второ-Това че съм "нерегнат" не означава че не мога да пусна една от най-посещаваните теми в целия дир.бг клуб,
и Трето -ти да не би да си загубил няколко часа за да търсиш наименувания на лекарства в интернет, за да ти изглежда отговора по интелигентен или просто лекарството което спомена се предава от поколение на поколение, заради нервашкия корен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.